Kiz olmaktan nefret ediyorum nefretttt... bir akil verin? Hayatima son vermek geliyor içimden?

Gerildim artik dayanamiyorum ya kimseyle birlikte olmadgm halde kendi kizligimla uğraşp bozuldu gibi düşünceye dalip kendi kendimi harap etmekten biktim artik üzülüyorum ve Düşüncelerimin önune gecemiyorum kafayi yiyecem ya. Baska birileri gibi el alemin koynuna da girmedik nedir bendeki bu takinti bu üzülme anlamiyorum ya. Sürekli üzülüp sinir krizi geçirmekten biktim. Özellikle depresyonda olduğum zamn bunu düşünür daha çok üzulurim

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle düşünme lütfen..
    Doğuştan kızlık zarı olmayanlar var.. Bu çok normal bir şey..
    Eğer ileride eşin olacak kişi de bilgili biri olursa ve bunu sorun etmezse ortada bir problem kalmaz..
    Ama cahil ve sana güvenmeyen biri olursa o kötü.. Öyle tiplerden uzak durmanı öneririm..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bırak ya su akar yolunu bulur takma hem iliskiye girmedigin belli olur her turlu

0|0
    0|0
    • Belli olur ama kendime yediremiyor üzülüyorum

Erkekler Ne Diyor 23

• Gerdeklerdede çok yaşanan bir sorundur bu koca penisler giriyor da bozulmuyor canına yandığım sen ufacık parmağınla nasıl bozacaksın kızlığını:) velhasıl esnek olabilir özelden detaylı bilgi verebilirim soru cevap şeklinde aklına yanlış bişey gelmesin lütfen bilgilendirmek istiyorum seni birebir bu konuda...

0|0
    0|0
  • psikologa git

0|0
    0|0
  • neden böyle böyle bir düşüncye vardın acaba. mast yaparken kan falanmı geldi. kızlık zarın bozulmasından endişe ediyorsan bir doktora muayene olursun sonucu ögrenirsin. ya da bir pisikiyatriste görünmen gerek

0|0
    0|0
  • bozulduğuna nasıl emın olabılıyorsun

1|0
    0|0
  • söylediklerinden eminsen neden korku hayatına son verme geliyor seni senmi yarattınki hayatına son vereceksin. kendi kendine şeytanıda yanına alarak vesvese ile harap edersin akıllı ol sabırlı ol çok istiyorsan evlen buda senin en doğal hakkın var mı soracakların özellikla yazarsan cevap veririm selamlar

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından demişler.
    Kafanı hurafelerle doldurup, bunlara biad edersen, bu tarz sıkıntıları çekmek zorundasın.

0|0
    0|0
  • Yasamının tek gayesi o zar parcası mı? senın hayatın ona mı baglı? senın hayatın bu kadar basit ve degersız mı? akıllı ol akıllı..

0|0
    0|0
  • Boş vaktin olmamasına dikkat et sürekli bir faaliyetle uğraş bu tür şeyleri düşünecek zamanın olmasın

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi fazla takıntı yapmışsın. Kendine başka uğraşlar bulmaya çalış. Spor yap, bir hobi bul kendine. Heo boşluktan, sıkıntıdan bunlar

0|0
    0|0
    • İçime korku gibi oturdu nazil başa cikicam bilemiyorum

• Çok kız yaşıyor bu korkuyu. Doğuştan bile bekaret zarın olmayabilir. O zarın aslında hiçbir önemi yok, hiçbir şey de ifade etmiyor. Ama sürekli dünyanın en önemli şeyi diye anlatılıp baskı yapılınca böyle oluyor.
      Hiç ilişkiye girmemiş bir kızın zarı olmayabilir, defalarca ilişkiye girmiş olanın ise hâlâ zarı durabilir.

• ya seni seven erkek sorun etmez takma kafana bu kadar. sorun eden varsada bırak gitsin kimseye neyin nasıl olduğunu açıklayıp inandırmak zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • başkaları için yaşamaktan vazgeç. bütün hayatın boyunca herkes gelip gececek ve sen benliğinle keşkeler içinde yaşayacakasın.

0|0
    0|0
  • Seni adam gibi seven inanır sorun olmaz. Hiç takma kafana

0|0
    0|0
    • Seveni nerden bulcam :( onu da kandiramam ya inanmazsa

• İnanmazsa boşver başkasını bul.
      Sevgiliyken el ele tutuşmaktan çok şey yapma (önceden yapmamış sansın).
      Kendi kendine bozduğunu açık açık utanmadan cesurca söyle kendinden emin ol.
      Bu bakire olmadığını iş ciddiye binince söyle

• Ne zarmış be!
    Hayatları mahvediyor...

0|0
    0|0
  • Takma kafana bacim

0|0
    0|0
  • Eger bakireligin saglamsa ve saglam oldugundan da eminsen neyi dert ediyosun ki?

0|0
    0|0
  • Offff kutuntu yapma

0|0
    0|0
  • Oncelikle kzlgni bozdunmu bozmadnmi

0|0
    0|0
  • değişebiliriz memnun değilsen.

0|0
    0|0
  • simdi

0|0
    0|0
  • olmasan ne olacak?

0|0
    0|0
  • Bak mesela elinde bir yumurta var ve kırmaman gerekiyo naparsın onu biran önce sahibine teslim edersin bekarette öyle evlen kurtul

0|0
    0|0
  • yapmadıysan vicdanın rahatsa ve ilerde yapmadığın için neler olduğu ortaya çıkmayacaksa mesele yok anlayışlı ve seven bir erkek için farketmez üzülmeye gerek yok

0|0
    0|0
    • Evet yapmadim. Yatmadim kimseyle. Salak gibi kendm bozdm gibi :(

• seni seven ve anlayisli bir erkek için sorun olmaz kendini düzgün ifade edersen

• Sakin ol bişey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• git gir elalemin koynuna gerçekten sorun et...

0|0
    0|1
  • 18in üstünde isen bir doktora git baktır bozulmamış ise uğraşma daha. bozulmuş ise de dünyanın sonu değil. sana inanan, seni seven ve bunu önemsemeyen bir insan elbet çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • Pes etmemek lazım!!

0|0
    0|0
Yükleniyor...