Eşim bakire olduğuma inanmazsa ya?

ben 14 yaşalrında meraktan vajinama bişey soktum ve kan gelmişti o zamanlar reglim geldiğini sanmıştım, kızlık zarını bilmyordum. ama sonradan anladımki o kızlık zarımın yırtılmasının kanıymış. ben bakir bi erkekle evlenmek isterim, ama sözde ben bakire değilim çünkü kızlık zarım yok. hiç bi erkek dokunmadı bana. şuan düşünüyorumda eşim bana güvenmezse napıcam, siz olsanız güvenirmisiniz?

0|0
7|19

En İyi Kız Görüşü

• saçmalama sonuçta bakire sayılırsın bir erkekle cinsellik yaşamadın kazayla bozulmuş bunu sorun eden bi erkek karaktersizdir

2|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 19

• HAHAHAHAHAH Senin yazını okurken gözümde canlandı ona koptum ne var lan bunun içinde gibisinden merak edip töbe yarabbim şaka bir yanada bebişim canım bitanem nurtanem günümüzde kimsede kızlık zarı yok ha istisnalar vardır ama kaideyi bozmaz erkek cocuklarıda götünü bir kere parmaklamıştır dönmemi oldular hayırrrr haa istisnalar var ama kaideyi bozmaz helhasılı seni alacak adam cocuk neyse artık seni sevdiği ve sana değer verdiği için evlenecek eskide kaldı kapıya gerdek sonrası çarçaf asma geyikleri 1950 lerde yaşamıyoru için rahat olsun 14 te bozmasan üniversitede bozacaktın en azından kendin bozmuşsun temizlik sadelik yerinde kafanda içinde rahat olsun :)

0|0
    0|0
  • Attığı her zar hep yek gelen birine sorulmaz bu soru.

güvenmem.

Ha bekaret önemli mi? dersen önemde vermem.

Ama sana güvenmem.

0|0
    0|0
  • selam valla bakire sayılırsın ama hiç kimse zannetmiyorum inanmaz çünkü hayat öyle olmuşki insanlar hemen birşeyin ciliğini düşünüyor düğünden 2 yada 3gün önce diktirmen lazım sorun yaşamazsın

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun :( insanın iffetli olduğu hal ve hareketlerinden, çevresindeki arkadaşlarından anlaşılır. inş güvenecek biri karşına çıkar. cinsel konularda biraz bilgilendirselerdi keşke o yaştan önce..

0|0
    0|0
  • güvenmem tabiki.

0|0
    0|0
  • namus bacak arasında değil ki kafada beynimizde o yüzden endişelenme namusu bacak arasında arayan erkekle zaten işin olmasın

1|0
    0|0
  • kayıp kürek sapının üstüne düşerek kızlığını kaybedenlerde var.

0|0
    0|0
  • 10 yaşında kızlık zarını biliyorduk be biz, sen gene iyi yetişmişsin. Öyle bir duruma düşsem inanmam ama umrumdada olmaz.

0|0
    0|0
  • seviyorsa güvenmeli esnek zar dersin kanama yapmıyormus falan ve darlıgından anlaması gerek ilişki durumunu

0|0
    0|0
  • hans la evlenirsin olur biter illa memet olacak değil ya...

0|0
    0|0
  • "güven" dönemi bitti bence..

eniyisi diktirt..

0|0
    1|0
  • sorun değil...diktir...

0|0
    0|0
  • inanmasına bağlı sana ama nasıl inandıracağını bilmiorumm

0|0
    0|0
  • mantıklı bı acıklaması varsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Anlayişli birine denk gelirsen sorun etmez sanırım...

0|0
    0|0
  • eğer dediğin doğruysa ve bunu acıkla söylüyorsan ben olsam sahesen kabul ederdim

0|0
    0|0
  • ben olsam güvenmem

0|0
    0|0
  • Sana güvenmıyene sen hıc guvenme 5 damla kan ıcın senı kıranla evlenmek hatadır zaten

0|0
    0|0
  • Güvenmem ben bişey soktum demişin ne olduğu fark etmez bana.

0|0
    4|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Merhabalar, ılk once cok gecmıs olsun. Zaten bozuldum, bana guvenmeyecek dıye baska bırıyle ılıskıye gırmemenı onerım. Tecrubelı bır adam senın daha once baska bırıyle ılıskıye gırmemıs oldugunu hal ve hareketlerınden anlayacaktır. Oralda ve vajınanın darlıgından da bunu anlayabılır. eger bır kac defa ılıskıye gırersen vajınan kanın geldıgı darlıkta olmayacaktır,genısler.Durumu ızah edersın gerekırse doktor muayenesıne gıdersın. Kendıne guvenın olması gereklı bu konuda. Sana caktırmadan agzından laf almaya calısabılır.

1|0
    0|0
  • sen onun bakir olduğunu nereden bileceksin tescil ettirip getirsin madem bakirliğinin bir kanıtı varsa sen onun her dediğine inanıyorsunda o mu sana inanmamayı tercih edecek.

0|1
    0|6
  • aşıksam güvenirim

0|0
    0|2
  • canım , suçun yok ki ; en yakın jinekolağa git muayneni ol , sonra yırtıksa git diktir bunda hiç bir şey yok , kandırma vs. değil bu .. ileride sorun olmasın , yaşayan ark. var bunu oluyor arada korkacak bir şey yok

1|0
    0|0
  • aklı başında her erkek karşındaki kadının ilk sevişmesi olup olmadığını anlar

1|0
    0|0
  • bende öyle bozdum istemeden :( eşim hiç bi zaman

inanmadı bana

2|1
    0|1
    • üzücü :( güven zedelenince ilişki zora girer. baştan konuşmayı düşündünüz mü peki, süpriz mi oldu eşinize?

• baştan söyledim zaten inır gibş oldu yatakta beni korkusuz ve rahat görünce yalan söylediğimi sandı ama kendiside bakir değildi zaten o yuzden uzatmadı

Yükleniyor...