İç dudak sarkması hakkında?

Vajinamın iç dudaklarından bir tarafı diğerine göre baya sarkık duruyor. Ergenlikten sonra ortaya çıktı bu durum her ne kadar görüntü olarak çok umrumda olmasa da bazen gerçekten çok rahatsızlık veriyor, kötü hissediyorum. Ameliyat yapılabildiğini duydum fakat para vermek de istemiyorum ona, ne kadar bilmiyorum ama.

Bu estetik bir ameliyat değil rahatsızlık için olmak istiyorum. Devlet yine de karşılamıyor mu bunu? Ücretleri nedir ne kadardır?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• vajina iç dudak sarkması en başta genetik nedenlerden dolayı doğuştan olabilir. Bunun dışından doğum sonrası bazı kadınlarda görülür. Ayrıca aşırı kilo alıp verme durumunda da kadınların vajinal iç dudaklarında sarkmalar görülür.
    Labioplasti ameliyatlarını isteyen herkez olabilir. Doğum yapmış veya yapmamış evli veya bekar ve hatta kızlık zarına herhangi bir zarar vermediğinden küçük yaştaki genç kızlarımızın da bu ameliyatı olmalarında bir sakınca yoktur.
    Bu ameliyat olmayan kişiler tabi ki sağlık açısından bir şey kaybetmezler. Fakat iç dudaklarının sarkık olması bazı kadınlarda utanma vajinal bölgeyi saklama gibi durumlar olabilir. Cinsel ilişki esnasında dudakların başıboş olmasından dolayı içeriye dogru baskı yapması sıkışma gibi durumlar olması halinde acı ve buna bağlı olarak kadınlarda ve bazı durumlarda geç boşalmaya hatta boşalamamaya neden olabilir.

2|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Ameliyatın maliyeti ne kadardır?

• Tekrar çok teşekkür ettim. Son olarak çok merak ettim, doktor musunuz, ne işle meşgulsünüz?

• Yok doktor değilim emekli albayım ancak kayın biraderim kadın doğum uzmanı..

En İyi Kız Görüşü

• Ne gerek var kalsın öyle sadece tras ederken kesme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bak arkadaşım cinsel organlar ortalama 18 yaşına kadar gelişimini tamamlar. çok önceki şekli ile şimdikini karşılaştırıp şaşırmayın.

şu noktayı kadın erkek iyi bilsin. genital organlar ve memeler asla simetrik olmaz. simetrik olursa sorun var demektir.

kadının vajina dudakları, erkeğin testisleri ve hem kadın hem erkeğin memeleri asimetriktir. asla simetrik olmaz.

yani doğal haline sahipsin sorun yok.

asla bu gereksiz yanlış bilgin için de vücuduna neşter değdirme. gerek yok. cinsel ilişkide alacağın haz düşer. ameliyat olma.

yaratan hesabını yapmış. vajina içerisinde zevk almayı sağlayan sinir ağı yok. zevk merkezi klitoristir. ilişki anında penisin giriş çıkış hareketini o beğenmediğin iç dudaklar klitorise iletir zevk alınır. eşit olduğunda penisi tam kavramaz. bu nedenlşe ameliyatı sil kafandan

1|0
    0|0
  • ameliyatın masrafı bir yana böyle birşey için acı çekmeye bence hiç değmez. kimsenin görmediği birşey seni nedne rahatsız ediyor.. senin bedenin en özel şey senin için.. saç renginle boyunla sen sensin.. oran da öyle.. bence bunda hiçbir sorun yapılacak bişi yok.. allah başka dert vermesin..

2|0
    0|0
  • Hayır canım estetik amaçlı olduğu için devlet karşılamaz. Kendi imkanlarınla yaptırman gerek ama bence gereksiz. Bu şekilde çok daha tahrik edici görünüyor. Oral seks yaparken de erkeğe daha fazla zevk veriyor iç dudakların sarkık olması.

1|0
    0|0
  • Sigorta karşılamaz bu tür ameliyatları. Çok belirgin mi sarkma?

0|0
    0|0
  • Takma kızım kafana. Devlet kolu bacağı kopuk olanın sağlık giderlerini karşılıyor. Bak insanlar ne dertlerle uğraşıyor...

0|0
    0|0
  • Bence yaptırma dudakların uzunluğunu mu ölecek eşin takıntı yapma

0|0
    0|0
  • Hayir arkadasim devlet karsilamiyor

0|0
    0|0
  • Bence sorun yapma erkekler sorun yapmaz onu

0|0
    0|0
  • Sorun etme sevgilim de de ayni sorun var bence gayet seksi hele de oral yaparken

0|0
    0|0
  • Dert etme eşiminkide öyle sıkıntı yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karşılamazlar maalesef. Acil bir durum değil. Müdehale gerektirmiyor. Ve u malesef estetik grubuna giriyor.

0|0
    0|0
  • benimde öyle yaa :/ niye sarkıyo bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...