Mastürbasyon yaparken neden köpük gelir :) ?

soruda da söylediğim gibi.. boşaldığımı asla hissetmiyorum ancak köpüğümsü bir şey geliyor.. bunun anlamı nedir? bunu gerçekten sağlıkla ilgili soruyorum.. ciddi cevaplar verilirse sevinirim.. ?

0|0
439

En İyi Erkek Görüşü

• ilk uyarı başladığından itibaren. normalde sürekli vajinanızı nemli tutan oplin sıvısı fazla salgılanmaya başlar. bir kısmı dışa akarken bir kısmı içe dolar. vajiinal kasılmalar ile bu sıvı köpürür. en son orgazmda ya da orgazm olamasanızda vajinadan dışa çıkar. normalde şeffaf olan bu sıvı kasılmalarla köpürerek hafif beyaz renk alır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Sadece orgazm yaşadığın anda ki vajina salgısının köpürmesi olabilir..

0|0
    0|0
  • O köpük değil kaygan zevk sıvısı. Ama elin hareket halinde olduğu için hafiften köpürüyor ve sana köpük şeklinde çıkıyormuş fikrini veriyor. Takma kafana normal. Ama masturbasyonu çok yapmanı tavsiye etmem ilişkilerinden beklediğin hazzı alamamaya başlarsın.

0|0
    0|0
  • Dalga yoğun olursa köpük olur
    belki de ondandır :D

1|0
    0|0
  • Kısırsın, çocuğun olmayacak

0|1
    0|0
  • Behsettiğin köpüğe benzer kaygan sıvı senin vajinanın içindeki zevk suyunun vajina içindeki kasılmalardan dolayı köpürüp orgazm anında şiddetli kasılma ile vajina dışına atılmasıdır.

0|0
    0|0
  • Normal akıntı. Kokusuz, renksiz, kaygan ve biraz dedigin kivamda olmasi normal.

0|0
    0|0
  • sabun yuttuysan zamanında ahaha köpük olduğuna eminsin mi sen onun :D

1|0
    0|0
  • devammettthhhh

0|0
    0|0
  • köpük mü? Ne köpüğü? Köpük ne ara la bazarda?

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz erotik videolarda görürüm zevk suyudur biraz katılaşmıştır okadar.

0|0
    0|0
  • sevk suyu işte

0|0
    0|0
  • titriyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • Fazla istekten olabilir

0|0
    0|0
  • artık mast yapma içimde gerçek bir erkek istiyorum diye isyan ediyor saan vajinan :D

0|0
    0|0
  • Hayir horminlarin salgiliyor vagina kendini iliskiye hazirliyor normalbyani

0|0
    0|0
  • Burdan yardımcı oşan birini bulamassın doktora danış bence

0|0
    0|0
  • fena aziyorsun erkeklerle birlikte olman lazim vajinan çildiriyorum diyor sana

0|0
    0|0
  • Mast başlarındamı geliyor yoksa orgazm olduğundanı geliyor?

0|0
    0|0
  • seni orgazm edecek biri lazım

0|0
    0|0
  • sabun kaçmıştır belki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 4

• köpük gelmezde sıvın aktığında masta devam edince o ıslaklık el sürtünmesinden köpüğümsü oluyor.

2|1
    0|0
  • Oyyk sivi iste

0|0
    0|0
  • Cahil misin kadınlar boşalamaz kayganlaştıran sıvı o

0|0
    0|0
  • Kudurmuşsun

1|3
    0|0
Yükleniyor...