Dogum kontrol hapı dışında ek koruma yöntemi neler?

Kızlar oncelikli sorum size
Ben yaklasik 1 yildir doğum kontrol hapı kullanıyorum fakatbu ay 2-3 gun saatlerde problem oldu yani tam zamaninda alamadim hatta ilk gun icmeyi unutup ertesi gun 2 tane ictim ama son 3-4gundur duzenli iciyorum. Ek korunma yontemi kullanmadan iliskiye girdim bir problem olur mu evde yapilan ek korunma yontemleri var mı uyguladiginiz bisey var mi bilgilendirirseniz sevinirim. Suanda yapmam gereken bisey var mi

Güncellemeler:
Biz zaten iliskiye girdik korunmadan sadece dogum kontrol hapi kullaniyorum da bu aralar biraz duzensiz aldim bisey olur mu demek istedim ek yapilabilcek bisey var mi ilac almadan zaten şu an kullandigim duzenli bir dogum kontrol hapi var

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kondom :Güvenlidir ama erkeğin kadının ıslaklığını ve sıcaklığını algılatmadığıiçin zevk noksanlığı yaratır.
    Spiral :Güvenlidir ama çok ateşli seks de penise takılıp çıkabilir.
    Fitil ve jeller :En güvenli kontrol yöntemidir..

1|0
    0|0
  • İlişki sonrası tek koruma yöntemi ertesi gün hapıdır. 72 saat içinde alınmalıdır.
    prezervatif en kolay etkili yöntemdir.

1|0
    0|0
  • https://youtu.be/1_EIuvORCSM

Ne diyor tugba :)

1|0
    0|0
  • Mastürbasyondan sonramı kullanıyorsun

0|0
    1|0
  • Msjatamıyorum neden

0|0
    0|0
  • Ek koruma yöntemi partnerin attırırken kendsi çekmeli. Yoksa hep içine attırır..

1|0
    0|0
  • Arkadaşım , geçmiş olsun öncelikle
    Hamile kalma ihiimalin yüzde 1 bile değil
    Genelde düzenli hap kullanımında birkaç gün aksatılması problem olmaz.
    Ama oldu da problem olursa eğer, yüzde 1 lik ihtimal gerçekleşirse.
    Bana ulaş , düşük hapı önerebilirim.

0|0
    1|0
  • ek korunma yöntemi olarak condom ve femidom kullanabilirsin. ama saat şaşmasında sıkıntı olmaz. ilk hafta unuttuğun taktirde yine pek bir sorun oluyor.

bkz. prospektüs.

1|0
    0|0
  • eşim hap kullanmaz ben korunurum bizde

1|0
    0|0
  • Ek koruma yöntemi geri çekilme yöntemi kondomlu ilişki yöntemi var en basitinden

1|0
    0|0
  • Depo provera

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...