Kapat

Ne zaman geçicek bu?

Eşimle ilişkiye girdik öğlen içime boşaldı temizlendim vs ama sanki hastalanırmış gibi sperm akıntısı geliyor çok rahatsız edici sürekli.. Ne zaman ve nasıl geçicek bu?

Güncellemeler:
Şaşırdığım hemcinslerim yanıt vermiyor en çok onların bilmesi gereken bir konuda

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki uzun zamandan beri bosalmamis esin gecer merak etme gunluk ped koy rahatsiz olmazsin

1|0
    0|0
    • Zaten öyle yapıyorum ama çok rahatsız edici oldu hiç böyle olmazdı

• Aynen tesekkür ederim

• Rica ederim eger enfeksiyon sa enistede tedavi olsun bulasici biliyosunuz kisa bir ilac tedavisi ile gecicektir saglikli nesiller icin.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• öğlenden beri devamlı sperm akıntısı gelmesi imkansız, sperm olduğuna emin misiniz? eğer yardımcı olabildiysem +1 verirseniz memnun olurum

1|0
    1|1
    • Eminim diğer türlü olanı da biliyorum. Hayır daha önce de olmuştu ama sürekli o his olması çok kötü

• tabi sizde bu durumdan psikolojik olarak etkilenmişsiniz, ilişki konusunu haftada 2-3 kere yaparsanız daha iyi olur ve aşırı boşalmalar olmaz, ped kullanın isterseniz

• Öyle yapıyorum yarında devam ederse doğru dr a gidicem

• sureklı olur mu ya

1|0
    0|0
    • Sürekli değil işte ara ara oluyor

• pekı pardon :)

• pekı pardon

• :) abı maşallah nekadar boşaldıysaa belınee kuvet gecer ya anaaaa yaptımız sıkıntılara bak :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...