Ne zaman geçicek bu?

Eşimle ilişkiye girdik öğlen içime boşaldı temizlendim vs ama sanki hastalanırmış gibi sperm akıntısı geliyor çok rahatsız edici sürekli.. Ne zaman ve nasıl geçicek bu?

Güncellemeler:
Şaşırdığım hemcinslerim yanıt vermiyor en çok onların bilmesi gereken bir konuda

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Demekki uzun zamandan beri bosalmamis esin gecer merak etme gunluk ped koy rahatsiz olmazsin

1|0
    0|0
    • Zaten öyle yapıyorum ama çok rahatsız edici oldu hiç böyle olmazdı

• Aynen tesekkür ederim

• Rica ederim eger enfeksiyon sa enistede tedavi olsun bulasici biliyosunuz kisa bir ilac tedavisi ile gecicektir saglikli nesiller icin.

Erkekler Ne Diyor 3

• öğlenden beri devamlı sperm akıntısı gelmesi imkansız, sperm olduğuna emin misiniz? eğer yardımcı olabildiysem +1 verirseniz memnun olurum

1|0
    1|1
    • Eminim diğer türlü olanı da biliyorum. Hayır daha önce de olmuştu ama sürekli o his olması çok kötü

• tabi sizde bu durumdan psikolojik olarak etkilenmişsiniz, ilişki konusunu haftada 2-3 kere yaparsanız daha iyi olur ve aşırı boşalmalar olmaz, ped kullanın isterseniz

• Öyle yapıyorum yarında devam ederse doğru dr a gidicem

• sureklı olur mu ya

1|0
    0|0
    • Sürekli değil işte ara ara oluyor

• pekı pardon :)

• pekı pardon

• :) abı maşallah nekadar boşaldıysaa belınee kuvet gecer ya anaaaa yaptımız sıkıntılara bak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...