Bakire degilim ama?

Arkadaslar jinekolaga gidicem, evli misin bekar misin diye soruyor. Ben bekarim ama onu hani bakire misin bakire degil misin der gibi mi soruyo? Anlamiyorum ne demeliyim

0|0
6|31

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde Dünya'nın her yerinde 'Seks hayatın aktif mi' diye sorulur, ama bizde bu tür sorulara 'Sen ne diyorsun, bizim kızımızı ne sanıyorsun' diye tepki verip doktora saldıracak embesiller bol olduğundan böyle saçmalıklar oluyor.

3|2
    2|3

En İyi Kız Görüşü

• O soruyu düzenli cinsel ilşkin olup olmadığını öğrenmek için soruyor. Ona göre cevapla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• evet. alttan muayene edip etmeyeceğini ayarlamak için. bakireler alttan muayene olmaz biliyorsun. bu nedenle soruyorlar.

bazıları bakiremisin değilmisin sorusuna ters tepki veriyor adamlar bu yüzden evlimi bekarmısın diyor

1|0
    0|0
  • Ne ise onu söyleyeceksin ki ona göre muayene yapsın doktor.. Yoksa yalan söylersen yanlış işleme tabi olursun..

0|0
    0|0
  • bekarım ama bakıre degılım deyın.. onu ılgılendıren bır mevzu degıl netıcede ve kesınlıkle bunun ıcın sızı yargılayamaz kımseyede bunu söyleyemez.. yasınız resıt ıse..

1|0
    0|0
  • Bakire değilim dersen iyi olur.

0|0
    0|0
  • bakire olup olmadığını dolaylı olarak soruyo. bakire dğilsen seni vajinandan muayene eder. bakireyim dersen önce sana bir lavman yapar, sonra anüsünden muayene eder.

0|0
    0|0
  • bekarım ama seviştim de

0|0
    0|0
  • O soruyu alt muayene için soruyor. Evlimisin diye sorar.

0|0
    0|0
  • Bekarim ve bakireyim de o zaman

0|0
    0|0
  • Bekar ve ilişkiye girdim dersen öldürür mü seni 😀

0|0
    0|0
  • Ona göre bakacak evli değilsen doktor kızlığımı bozdu denmesin diye

0|0
    0|0
  • Bakire degilaeniz yeni ayrildim esimdrn deyin anlarlar

0|0
    0|0
  • Soğuk kanlı olacaksın 😊

0|0
    0|0
  • Dulum de. :/

0|0
    0|0
  • bekarım diyeceksin. eğer muayene bakirelik durumunu kapsıyorsa değilim dersin o kadar

0|0
    0|0
  • kafanda kurma ne soruyorsa onu cevapla

0|0
    0|0
  • Bakire değilim de

0|0
    0|0
  • rahat ol ne önemi varki canım soracaksa sorsun

0|0
    0|0
  • Kesin asılıcak sana

0|0
    0|0
  • Beraber gidelim istersen. Evliyiz deriz.

0|0
    0|0
  • dırek oyle soruyolar kac kısyle ılıskıye gırdın demektense

0|0
    0|0
  • Konuyla ne alakasi var de

0|0
    0|0
  • bekarım ama ilişki içindeyim dersiniz.

0|0
    0|0
  • bekarım de içerde sana durumu zaten soracak ve anlatırsın aletle muayene edebilicek

0|0
    0|0
  • alakası yok cinsel ilişkinizin düzeni önemli onu bilmek için ,, ürolojide soruyor

0|0
    0|0
  • Bekarım de geç kardeşim

0|0
    0|0
  • Bakire hastalara müdahele konusunda tereddüt yaşıyorlar. Belirtiniz mutlaka

0|0
    0|0
  • bakirelerde muayene makattan yapılır. ama en doğru sonuç vereni vajinadandır. yani bakire değilsen söylemelisinki ona göre muayene etsin.

0|0
    0|0
  • Kızlığı neden verdln kızım pişman mısın

0|0
    0|0
  • Doktora git bekaret raporu al ve sonra bakire olduğumu öğrendim o yüzden senden ayrılıyorum şimdi de.

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen aletle kontrol edicek ben birine çoktan verdim de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır evli değilim ama muayene olabiliyorum dicen. . Muayene olmak istersen alttan tabi istemiyosan Hayır evli değilim dersin ultrason la bakacaksa karından bakar zaten ama sağlık söz konusu olduğu için bence muayene ni ol

0|0
    0|0
  • Bekarım ama muayene olabilirim diyebilirsin doktor anlar

0|0
    0|0
  • evliyim de sende

0|0
    0|0
  • Bakire olduğunu soyle muayene icin soruyor

0|0
    0|0
  • evet o anlamla sorulur çünkü bakirelerim muayenesi ile bakire olmayanlarınki farklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...