Anal ve basur sorunu?

Sevgilimle ayda bir görüsüyoruz mesafe yüzünden. Yanyana gelince de haliyle dayanamıyoruz ve anal yapiyoruz. 4 kez yaptik. Hemoroidim var. Sadece ufak şişlikdi ama bugun cok acıyor. Yarin doktora gideceğim. Acıkmı bakıyorlar. Bide anal yaptığım anlaşılır mı?

Güncellemeler:
Açıpta bakma gibi birşey olmadı. Kolonoskobi verdiler.

0|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• hem hemoroidin var hem anal yapıyorsun. bu arada anal seks yapanlarda kolon kanseri olma ihtimali yapmayanlara göre 2 kat daha fazla. erken teşhiste tabikide iyileşebiliyorsun ama kalın bağırsağın makata bağlanan yerden çıkartlıp doktorun gerekli gördüğü kadar alıp sonra vücudun yanından dışarı verilerek ameliyat bitiyor yani makata bağlanan birşey kalmıyor. bu hastalar ömürlerinin sonuna kadar vücutlarının yanlarına bağlı bir torbayla yaşamak durumunda kalıyorlar.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sana tavsiyem bir daha asla yapma
    ben kabızlıktan dolayı anal fissürden ameliyat oldum
    sabahlara dek ağladım acıdan
    ve dört kez daha ktekrarladı
    evlenmeye dek sabret ve sonra helal yoldan doyasıya yaşa

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Anlaşılır tabii, adamın uzmanlık alanı...

0|4
    0|0
  • Anal zarar verir zaten. Bir daha yapma. Açılma çoksa anlaşılır.

0|0
    0|0
  • açıp bakacak tabi. yeni ilşki yaşadınsa bilir. ayrıca sfinkter kasında açılma varsa yine bilir

0|0
    0|1
  • acip baktigini dusunuyorum, anlasa bile doktor senden sonra herkese aaaa bakin bu kiz anal yapmis diye anons gececek hali yok, kaldiki tercih ve vucut senin nasil istersen öyle kullan vucudunu ve hic kimsenin senin vucudun konusunda karar vermesine izin verme, arkadaslarin cogunlukla anal yapilirmi anal zararli vs vs demelerini anlamis degilim... toplumun namus anlayisi kadinin bacaklarinin arasinda olursa bireylerde alternatifler uretir,...

0|1
    0|0
    • anlamadığım namuz nerde bacak arasında olmayan namus nerde olur valla ben de sizi anlamıyorum

• @bewildgirl namus insanin onurudur, namus durustluktur, namus yalan söylememektir, namus düsenin dostu olmaktir, namus tecavuze ugramis birine el vermektir, namus insanlarin hakkina tecavuz etmemektir, namus hirsizlik yapmamaktir, namus bir genc kiz saclarini taradiginda bu yollu dememektir, namus daha bunun gibi binlerce örnektir, senin anlayisinda tecavuze ugrayan bir kiz namussuzdur ya da dangalagin birine gönlunu vermis sevmis bir kiz namussuzdur, sizin bacak arasina sikistirdiginiz namus kavrami benim icin gecerli degil, bir erkek yuzlerce kadinla birlikte olunca capkin ama bir kiz biriyle öpüstügü zaman anmussuz dersiniz, ne sizin namus anlayisiniza nede sizin namussuz erkegi iyi gösterme anlayisiniza tabii degilim olmayacagim...

• Evet secde pozisyonu alman gerek ve elle muayene ediyorlar. Ozel hastaneye gidersen kadin doktor muayene edecektir. Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Kolonoskopi basurdan fazlası için yapılır, basur memesi için elle muayene yapacak.

0|0
    0|0
  • Ben biyoloji okudum, öyle sağdan soldan söylenenlere de inanma belli olmaz ve önce elle muayene yapılır anlayabilmek için.

0|0
    0|0
  • anlaşılır tabi manyak

0|1
    0|0
  • anal basuru azdirir size önerim zeytinyağ kullanin ozaman böle sorunlar yaşamazsin

0|0
    0|0
  • Anlaşılır

0|0
    0|0
  • İki sorunun cevabı da evet

0|0
    0|0
  • Yes anlar

0|0
    0|0
  • Baksam ben bile anlarım mk bilyeleri dağıtmışsın

0|0
    0|0
  • Anlaşılıyor tabi açık açık bakıyo

0|0
    0|0
  • Anlasilir, ayrica zarar vermis olabikirsiniz... sen soyle bence doktora yaptigini

0|0
    0|0
  • Sorun doktorun anlamasi yani

0|0
    0|0
  • anlaşılır oral yapmanız daha doğru

0|0
    0|0
  • Anal yaptığın anlaşılır. Bir zar için canını bukadar mı değersizleştiriyorsun?

0|0
    0|0
  • anal yaptığını 1 sene sonra bile anlaşılır ,,, evet domaltıp muhayene ediyor , neden sorunki bebek doğururken ne yapcan acaba

0|0
    0|0
  • Evet bakıyorlar malesef , ama anal yapıp yapmadığını anlayamazlar
    Sonuçta kabız olunca popo deliği çok daha fazla tahriş olur

0|0
    0|1
  • bu soru da sen de sahtesin. trolcü üye

0|0
    0|0
  • anlaşılır tabi

0|0
    0|0
  • anlaşılır

0|0
    0|0
  • Çok mu girdi komple deliğine o zaman anlaşılır

0|0
    0|0
  • analı sert yapıyor musunuz? ve kayganlaştırıcı kullanmadan ilişkiye girebiliyor musun?

0|0
    0|0
  • Anlasa ne olacak ki?
    Peki analdan zevk alıyor musun

0|0
    0|0
  • ahh canım kıyamam sana evet doktor anlar. peki girerken basurun acımıyor mu?

0|0
    0|0
  • anal ilişki sağlıklı değil bence kesinlikle tavsiye etmem hep sıkıntılara sebep oluyor.. evet açık bakıyorlar tabikide :) ama eğer 4 kez için anlaşılacağını sanmıyorum..
    çok canın yandığında biraz anestol pomad sürerek uyuşma ve acıyı azaltma sağlayabilirsin abartmadan tabi az miktarda..

0|0
    0|0
  • Bakarsa anlar, bakmazsa anlamaz, zaten bakmadan müneccim olması lazım :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhtemelen 18den küçüksün :) anlaşılır. Önden yapamadığına göre bakire olmalısın. Ne diyim gari bilemedim. Kısacası anlaşılır.

0|0
    0|0
  • anlaşılmaz merak etme

0|1
    0|1
  • Evt bana bakmşlardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...