Çok kötüyüm. ella böyle yaparmi?

Ben çok kötüyüm.çok sancım var 😯 7 kasımda ilişkiye girmiştim. ella kullandım 2 gün sonra. Karnım belim ve rahim de bıçak saplaniyo gibi ağrılar hissediyorum. Mide bulantım var 1 haftadır. normal mi?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• evet yan etkileri böyle. ertesi gün haplarını doğum kontrol yöntemi olarak kullanmak gibi bir hataya düşmüşsün. uzun süreli kullanımlarda kısırlığa ve yumurtalık kanserine sebebiyet verir. şu an zaten hormonların altüst olmuş durumda. düzenli cinsel hayatın varsa doğum kontrol hapına başlamanı öneririm. yok ayda yılda bir se prezervatif kullan.

bu kadar riskli bir hap niye piyasada dersen onun kullanım amacını bilmen gerekli.

prezervatifle korunmdunuz ama prezervatif yırtıldı diyelim. bu durumda ertesi gün hapı alabilirsin.
    Allah korusun ve kimsenin başına vermesin. tecavüze uğradın o ************ (istediğin gibi doldur)'dan hamile kalmamak için bu hap yine kullanılabilir.

ama DOĞUM KONTROL YÖNTEMİ DEĞİLDİR. KENDİNE YAZIK EDERSİN.

0|0
    0|0
    • Doğum kontrol yöntemi olarak kullanmadım zaten. partneri m geri çekilme yöntemini kullanamadı ve içime boşaldı. bnde bu hapı ilişkiden 2 gün sonra temin edebildim

• şunuda belirteyim gerçi çekme yöntemide sıkıntılı bir yöntemdir. kadınların %20'si bu yöntemle hamile kalıyor.

• Anladı m Sağol

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ertesi gün hapı kullanılacak hap değil. kadının hormonal düzeninin alt üst eder. kullanmayın daha iki 3 ay sıkıntın olur. düzensiz kanama ara lekeler gelmesi...

0|0
    0|0
    • Kanama olsa rahatlarim belki diye düşünüyorum

• İçine boşalma olmuş muydu 7 kasımda?

0|0
    0|0
  • Ella intihardir 100 swfer yazdim

0|0
    0|0
  • ella ne yaaa

0|0
    0|0
  • Yapmayın

0|0
    0|0
  • ella adamın mına bile kor bunlar daha hiç bir şey :)

0|0
    0|0
  • yapar
    1 2 ay sonra kıl yumağı olmya hazır ol

0|0
    0|0
  • mast yap

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • Arkadaşım geçmiş olsun öncelikle
    Ella iyi hoş bir hap , ama norlevodan sonra daha çok yan etkileri olmaya başladı.
    Ama adetin gelecek , gayet normal o bıçak saplanmaları , bu saplantılar adetin gelmesine müjdedir.
    Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • hamilesin gecmıs olsun;)

0|0
    0|0
    • Beni korkutma k icinmi böyle soyluyosun?

• arastır derım

• İlişkiden 10 gün sonra hamilelik mi olur. olsa da bu belirtilerin olmasi normalmi?

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamilesin

0|0
    0|0
    • 2 hafta da belli olurmu hamilelik? Eminmisin

• Ölürsn insallah o..

0|0
    0|0
  • Değil. Yani farklı belirtileri var tabi ama bende öyle olmamıştı. Doktora gitmelisin bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...