Hamile olduğumun farkında değildim, bebeğimi düşürdüm. Ayrıldık geçen hafta, söylemeli miyim ona?

Hamile belirtileri vardı ama hiç test yapmadım, çünkü kendisi korunmuştu. Zaten sadece 2 kere ilişkiye girdik. (3kere boşaldı) ondan başkasıyla olmadı ama çok önceden bekaretimi başkası almıştı. yani bana inanır mı bilmiyorum. dönmesinide beklemiyorum tabiki ama içimde rahat değil, söylemeli miyim ne yapmalıyım? İçim o kadar tuhafki... 8 aylık ilişkim bitti o bir tarafa bebek düşürdüm o bir tarafa... Onun hiç haberi yoktu bu bebek işinden, bir de en son ilişkiyi 4 ay önce yaşadık, 3 aylıkken düşürdüm ama hiç söyleyemedim...

Güncellemeler:
güncel
güncelll

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şakaysa komik değil
    Değilse , hiç komik değil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Söyleme düşük olmuş zaten. Korun bundan sonra.

1|0
    0|0
  • şu ana kadar sustuysan şimdi de sus. ayrıca çocuk gitmiş neyini söyleyeceksin.
    3 aylık hamile iken sen nasıl hamile olduğunu anlamadın ben de sana şaşıyorum. anlamış olman gerek. ne yaptın düşürdün acaba. ya da düşürmek mi istedin.

0|0
    0|0
    • Hayır bilmiyodum ki uğraşayım. Sürekli aklıma geliyor ne yapcağımı bilmiyorım

• Gitmiş bitmiş zaten, bu saatten sonra onada söyleyip durduk yere vicdan azabı çektirme

1|0
    0|0
    • Benim vicdanım susmuyor. Eğer bu kadar stresli zaman geçirmeseydim düşmeyecekti belki.

• Bir çocuğu tutamıyonmu ya o kadar kalori yak elin kızı düşürsün yazık be

0|0
    4|1
    • sence düşmese doğurmama izin verir miydi? illaki aldırmamı isteyecekti.

• söyle

1|0
    0|0
  • söylersen kesin sana dönmesi için yalan söylediğini düşünecek.

0|0
    0|0
    • düşürdüm diycem, hamileyim demicem ki.. bende bu yüzden söylemekte istemiyorm ama bilmeye hakkı da var gibi geliyor.

• sen bilmek istemez miydin?

• istemezdim bilmemede gerek yok.

• söyle ama ne değişecek ki?

1|0
    0|0
    • hiç, bilmeye hakkı var gibi düşünoyurm, belki bundan sonra ayağını denk alır başkalarıyla yaparken ne bileyim.

• Ohooo sen iyice açılmışsın.. Vajinan genişledi mi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Söyleme bence hepten uzaklaşır kötü olur. Zaten ayrılmışsınız unut gitsin ikisini de.

1|0
    0|0
  • Karsilasmiyorsaniz soyleme ama karsilasma ya da gorusme imkaniz yuksekse hatta var ise soyle bence bilmeli

1|0
    0|0
  • Soleme ayrilmisisniz zaten ya da istersen sole

1|0
    0|0
  • tabiki

1|0
    0|0
  • 4 . ayda vermissin adama bizemi sordunda dertleniyosn

0|0
    1|0
    • İnsanların yaşadıklarını bilmeden boş boş yorum yapma derim. Daha 18 yaşındasın ve hayatın önüne neler çıkaracağını asla bilemezsin. Bakire değilsen hayatındaki insanla birlikte olmuyorsan altında başka şey arar, bu olay böyledir.

• Canım benim bak yaşın daha çok genç ve hiçbir şey yaşamadığının farkında olduğum için yazıyorum sana hala, yoksa bu kafayla çekemezdim. Ayrılmadan önce ona hamile olduğumu söylesem hemen evlenelim derdi ama ben bunu yapamazdım, ailem o kadar hızlı bir evliliğe müsade etmezdi. Sonra da geriye tek seçenek kalıyor o da aldırmak, benim bu dünyada en değer verdiğim şeydir bebekler, bu benim için hayatımın en kötü şeyi olurdu ama başka çaremde kalmazdı diye tahmin ediyorum. Onun tepkisinin ne olacağını ben ancak tahmin ederim ama bilemem. Benimle tek derdi yatmak olsaydı istese hergün olurdu ama o sadece bendeki o tecavüz psikolojisini kaybetmek için bir gece yatmak istedi bende kabul ettim, ondan iki ay sonrada yine oldu ama daha sonra olmadı. Neyse bak daha fazla açıklamaya gerek yok ama bazı şeyler vardır ki asla başına gelmedikçe üzerinde tahmin bile yürütemezsin. Ben ki asla ama asla çocuk aldırmam gider tek başıma doğururum daha iyi diyen insandım, bu olaydan sonra düşünür oldum.

• İlerde yuva kurmak isteyeceğim biri olursa da aynı bu erkek arkadaşıma anlattığım gibi enine boyuna her şeyi anlatırım, gocunmuyorum ben. Benim yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı. Ben tecavüze uğradım bunu anlayabiliyor musun? hayır! O psikolojiden kurtulmak için senelerim gitti. Onun sayesinde kurtuldum. Bunu kabul edemeyecek birine ben zaten eş olamam.

• Düşmüş zaten neyi soyliceksin bebeği düsürmusum de gördün mü mü diyeceksin

0|0
    0|0
  • düşürdüğüne nasıl emin oldun kı hiç hamilelik testi yapmadın da

0|0
    0|0
  • eğer seviyosan barışmak istiyosan falan söyle. ama umrunda değilse bidaha barışma ihtimaliniz yoksa boşver söyleme

1|0
    0|0
    • umrumda olmaz olur mu, çok istiyorum barışmayı hatta çabalıyorum da hafif hafif sıkmadan ama böyle bir şeyi söylersem iyice uzaklaşır mı diye de korkum var. bilmiyorum. içimde de tutamıyorum.

• benden iyice uzaklaşmandan korktum de. hala korkuyorum ama zaten ayrıyız en azından bir şey kaybetmem. yeterince şey kaybettim zaten falan de

• Mantıklı, aynen böyle söylerim. Sana hamileyim demiyorum düşürdüm diyorum derim, söylemek için yüzyüze gelmeyi bekledm ama bir türlü gelmedik bende mesajda söylemek istemedim, benden uzaklaşmandan korktum derim.

• üç aylık bebek düşürüyorsun nasıl fark etmezsin
    hadi hiçbirşey olmadı adetin de mi kesilmedi
    sana bu denli inanmayacak insanın altına neden yatıyorsun
    o bebek düşmese ne olacaktı katil mi olacaktın
    artık şehveti kenara bırak da gözünün önüne bak bence

1|0
    0|0
    • bebek düşmese ne olurdu bilmiyorum, adetlerim hep düzensiz o yüzden farketmedim. inanmaması konusuda şöyleki, adam diyebilirki ben korundum nasıl hamile kaldın sen falan, bilmiyorum. içimde de tutamıyorum

• Bence söyle
      ayağını denk alsın

• dimi en azından bundan sonra dikkatli olur başkalarına karşı.. çok zor bir durum.

Yükleniyor...