Kızlar, GENİTAL VE KOLTUK ATI BÖLGEMDE KARARMA VAR?

Buna erkeklerin saçma sapan yorumlar yapacağını ve yardımcı olamayacaklarını düşündüğüm için sadece kızların görüş belirtmesini istedim.

Açıkçası evlenince sorun yaratır diye çok korkuyorum bu kararmalar. Çok çirkin duruyorlar. Kocamı bu konuda kendimden tiksindirmek istemem. Koltuk altı için bir kaç tane beyazlatıcı gördüm. Ama genital bölge için görmedim. Aynı zaman da sarkmada var genital bölgemde. Henüz 18 yaşındayım ama uzun süredir bunlar var. Çok rahatsız oluyorum. Bunları düzeltmenin bir yolu var mı?

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• sarkmayi bilemem canım ama jilet cok kotu kararma yapiyor ben koltuk alti ozellikle cok dikkat etmeye calisiyorum acil durum olursa jilet kullaniyorum onda bile hemen karariyo kil kokleri daha siyahimsi oluyo cikmaya baslayinca hemen kuafore komple sir agda. zaten surekli ayda bir yaptiyorum beyaz oluyo jilet kullanma

1|0
    0|0
    • Ama orası jilete alıştı şimdi ya :( Çok acır diğer türlü.

• Oldukça uygun bir fiyatı var. Ama şu an da ben lazer düşündüğüm için yaptırmayacağım. :) Yinede olur olmaz tavsiye için teşekkür ederim.

• tabiki en iyisi lazer bende dusunuyorum ;=) rica ederim iyi aksamlar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Sarkma neden olur bilmiyorum ama kararmaya genital bölge için bitkisel pigment açıcı kremler kullanabilirsin. Koltuk altı içinde aynı kremi veya karbonat ve limon kullanabilirsin.

1|0
    0|0
  • Ben cok doktora gittim bu kararmalar icin krem falan veriyolar ama maalesef bir açılma yok sen de bir görün derim belki sizin ordaki doktorların bir yardımı olur bn de evlilikte sorun olacagini düşünüyorum :(

1|0
    0|0
  • Neyle alıyorsun ben lazere gidiyorum genital bölge tenim gibi beyaz değil ama kolaltim beyaz onlar için var kremler hep ama ben de kullanmadm

0|0
    0|0
    • İkisinede jilet kullanıyorum. Fakat yakında lazer kullanacağım. 1 ay falan sonra.

• Jilet kararma yapar ya ağda ya lazer lazim

Yükleniyor...