Bakımlı erkekleri sever misiniz kızlar?

kızlar sorum şu herkes bebek yüzlü olduğumu söylüyor yani bebek yüzlüyüm, beyaz tenliyim , birde biraz metroseksüel gibiyim yani kasımı filan alıyorum ama gay değilim yanlış anlamayın saçlarım sürekli bakımlı kısacası yani bakımlı biriyim temizliğe baya bir önem veriyorum.. Böyle bir erkeği tercih eder misiniz yada bir erkeğin nasıl olmasını istersiniz ? :) teşekkürler..

0|1
9|1

En İyi Kız Görüşü

• kaş alıyorum derken nasıl sekillimi yoksam :/

0|0
    0|0
    • yok yani kızların kaşları gibi şekilli degil ama kaşımı kaldırdığımda şekilli oluyor

• ama şöyle söyleyeyim dışarda dolaştığım zaman herkesin bana baktığını farkediyorum. sanırım kaşım ve saçımdan dolayı :)

• koy bakalım resmini bizde ona göre diyelim

Kızlar Ne Diyor 8

• ederim ohh ne güzel milletin arayıp da bulamadığı şey ama beni rahatsız etmeyecek yani sende şunu yap bunu yap dmeyecek bak ben erkek halimle yapıyorum diye.Sıkılırım bırakırım valla.sıkıntıya gelemem ben.

0|0
    0|0
  • Tamam bakımlısın da biz kızlar erkeklerin kaş almasına hiç de sıcak bakmıyoruz, hem de hiç. Ayrıca bu bakım işini de doğallıktan çıkmayacak şekilde yapman gerekir, en azından bence

0|0
    1|0
    • anladığım kadarıyla bu kaş olayına türk kızları sıcak bakmıyor

• kasini kiz gibi sekilli almiyorsan sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Kızlarla ilgillenir misin?

0|0
    0|0
  • evet senin calı örneğin var bizim sınıfta ama hareketlerine göre değişir bakımlı olmak iyidir ama bunu hareketlerinede yansıtırsan yanlış anlaşılırsın

0|0
    0|0
    • hareket derken?

• tamam ilgiyi yeteri kadar çekiyorsun tabi karizman varsa :))

• boyum 183cm ama biraz zayıfım karizmam var desem objektif olur muyum bilmiyorum :) arkadaşlar şu sendeki yüz bende olsa varya şimdiye kadar kaç kızı götürmüştüm filan diyorlar :)

• bakımlı olmak şart ama abartmamak lazım

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle boyle bir erkeyi tercih ederim..ama bir sartla,kaslarini aldirmak falan yok..yani,kendine bakim yapsin,ama erkek bakimi..kas aldirmak kadin bakimi..onu hayatda kabul etmem..oyle bir erkeye gay gibi bakarim..

2|0
    0|0
  • bakım iyidir ama tercihlerm arasında hiç böwle bi erkk olmadı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evet ederler dostum bakımlı olmak ıyıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...