Arkadaslar erkek arkadasımla ilişkiye girmiştim adetim 13 gün gecikmişti ama içime bosalmamıstı?

Arkadaslar erkek arkadasımla ilişkiye girmiştim adetim 13 gün gecikmişti ama içime bosalmamıstı şimdi beyaz yoğurt gibi akıntı geliyor bu adet olacam anlamınamı geliyor? Lütfen dalga gecmeyin?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• o adet olacağını değil mundar pis bir adamla i, lişkiye girdiğini ve mikrop kaptığını gösteriyor.

yahu mundar adamları nereden buluyorsunuz. ayrıca sizde hiç mide yok mu nasıl yatıyorsunuz böyle pis adamlarla

0|0
    0|0
    • Enfeksiyon kapmasi erkekten kaynaklandigini gostermez ayaklarını belini üşütse bile olabilir o akinti. Herseyi cok biliyonuz

• Benim kadar temizligine dikkat eden bir insan varmidir acaba. bende de oldu bu olay.. Didik didik vucudumu temizleyen ben... hemen pislikten diye yaftalamanin bir alemi yok. Hatta doktor bana cok fazla dus jeli temizlik jeli vs kullandigindan bile olabilir dedi. Denizden bile kapabilirsin. doktorun dedigini soyluyorum... tekrar ediyorum cok biliyosunuz herseyi...

• @kremsanti0 evet çok biliyorum. dikkat ettiysen başka tuvaletlerden falan kapmışsındır dedim. yine kabahat senin.
      neden mi. bakterilerin en az 8 saat kağıt üstünde yaşayabileceğini ve umumi tuvaletere herkesin girdiğini mikrop kapma olasılığını düşünmen gerek. bu nedene yanında kolanya ve kağıt taşıman gerek. ben mi öğreteceğim.

ayrıca vücudunuza jel gibi kimyasalların zarar vereceğini hiç mi duymadınız. vücuda kimyasal sürülmez

En İyi Kız Görüşü

• Yoğurt gibi akıntın varsa enfeksiyon kapmışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Akıntının adetle ilgisi yok. Test yap mutlaka.

0|0
    0|0
  • Erkeklere kapat bari su cevaplari.. biz nereden bilelim erkek olarak...

0|0
    0|0
  • Bişey yok

0|0
    0|0
  • hamilelik için içine boşalması gerekmez. sanırım boşalmaya yakın geri çekti. ama zevk suyu dediğimiz sıvıdada sperm var ve o spermlerlede hamile kalmak gayet mümkün.
    13 gün gecikti diyorsun 2-3 gün daha bekle test yap.

0|0
    0|0
    • Riskim cok yuksekmi hamileleik için

• sıkıntı olmaz.

• bu arada evet kayıtlara geçer.

Kızlar Ne Diyor 4

• Gebelik testi yapsana yawrum çıkar

0|0
    0|0
  • Acaba bisey olabilirmi diye dusunmekten Stresten gecikmis olabilir. o akinti da genelde enfeksiyon kaptigindan olur bir sure duş jeli gunluk ped kullanma sadece suyla yika.

0|0
    0|0
    • Hamilelık varmıdır

• O teste de guvenmezsen doktor ultrasonla bakiyor kotu bisey degil ya da kan tahlili yapiyor o daha kesin sonuc en azindan stresten kurtulursun

• 3 5 liralık testle anlasılmazmı yanı sizce hamilemıyım

• Skldm valla bu ne git test yaptır ya

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeyecek kadar cahilmisin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...