Sevgilim prezervatif ile oral seks yapıyor. Prezervatif tadını merak ediyorum?

Partnerim hatrımı kırmamak için malum organa prazervatif geçirdikten sonra oral seks yapıyor. Onu küçük düşürmemek için soramıyorum. Prezervatif tadı nasıl?

0|0
1010

En İyi Kız Görüşü

• hiç yapmadım ama neden normal yapıyosunuz

0|0
    0|0
    • Benim pek içime sinmiyor, bana sende yap dese asla böyle birşeyi kabul etmem.

• sevsen siner bence

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• prezervatifle denemedim hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
  • :S ... deişik yapmak istemediğinden bencede.. ama yapmakistemıorsa neden yapıor onuda cozemdim

0|0
    0|0
  • Aç bir tanesini bak anlatılmaz yaşanır

1|0
    0|0
  • bence normal yapmak istemediği içindir. midesi kaldırmıyo olabilir yanlış anlama..

0|0
    0|0
  • hatrı sayılır sevgiline soruver canım o kadar kırmamak için oralcik yapıyor :)

0|0
    0|0
  • o nasıl oluyor yaa :///

0|0
    0|0
  • kendin aç bakıver bu kadar merak ettiysen

0|0
    0|0
  • ağzına boşalma diye taktiriyordur

0|0
    0|0
  • plastik bir tad gibi diyebilirim hoş değil yani ama çokta çirkin değil

0|0
    0|0
    • muzlusu var çileklisi var:)

• bana öylesi denk gelmedi hem koku olarak öylelir tad olarak sanmıyorum tatlı olsunlar aynıdır

Erkekler Ne Diyor 10

• At ağzına bir tane, sakız gibi çiğne. Sonra gel ve bu deneyimi buradakilerle paylaş bence. Bak şimdi bir sürü kişi merak etmiştir, sevaba girersin :))

2|0
    0|1
  • Paketinden çıkarıp at ağzına bitane öğren

1|1
    0|1
  • Kaburgalarını aldır..kendine oral yapıpı bak bakalım..bizle de paylaşırsın..

2|0
    0|1
    • Anaa biri yorumumu silmiş. Ayıplamıştım seni. Cık cık cık diye. Oral moral. Geç bakalım aşk kategorisine.

• geri aldım lafımı tamam :))))

• Sana cinsellik bölümü yasak. Ayıpçı şeyler bunlar. Sen aşk insanısın. Cık cık cık...

• çok zor degil eczaneye git bir tane prezervatif al aç ve birazcık ucundan açtıktan sonra agzına götür tat bak ne kolaymış

0|0
    0|0
  • bidahakine takmadan önce bi bak tadına

0|0
    0|0
  • Meyveliler var ondan kullan, bir de meyve aromalı su bazlı kayganlaştırıcılar.

0|0
    0|0
  • küçük düşmez ya kasma kendini

0|0
    0|0
  • kolayı var...bitansini sen kullanacaksın...meyvaliları da var endişelenme... :))

0|0
    0|0
  • Ah.. blowjop ah... sen ne konulara malzeme oldun böyle...

0|0
    0|0
  • çok merak ediyorsan aç bitane emmeye başla :)vay anasnı böle şeleri merak etme dostum sonra içini doldurup diğer şeylere meraklı kalırsn bak ayık ol erkek ol tak çıkar bitn

1|0
    0|0
Yükleniyor...