Kapat

Sevgilim prezervatif ile oral seks yapıyor. Prezervatif tadını merak ediyorum?

Partnerim hatrımı kırmamak için malum organa prazervatif geçirdikten sonra oral seks yapıyor. Onu küçük düşürmemek için soramıyorum. Prezervatif tadı nasıl?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• hiç yapmadım ama neden normal yapıyosunuz

0|0
    0|0
    • Benim pek içime sinmiyor, bana sende yap dese asla böyle birşeyi kabul etmem.

• sevsen siner bence

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Aç bir tanesini bak anlatılmaz yaşanır

1|0
    0|0
  • prezervatifle denemedim hiç bilmiyorum

0|0
    0|0
  • :S ... deişik yapmak istemediğinden bencede.. ama yapmakistemıorsa neden yapıor onuda cozemdim

0|0
    0|0
  • hatrı sayılır sevgiline soruver canım o kadar kırmamak için oralcik yapıyor :)

0|0
    0|0
  • bence normal yapmak istemediği içindir. midesi kaldırmıyo olabilir yanlış anlama..

0|0
    0|0
  • o nasıl oluyor yaa :///

0|0
    0|0
  • kendin aç bakıver bu kadar merak ettiysen

0|0
    0|0
  • ağzına boşalma diye taktiriyordur

0|0
    0|0
  • plastik bir tad gibi diyebilirim hoş değil yani ama çokta çirkin değil

0|0
    0|0
    • muzlusu var çileklisi var:)

• bana öylesi denk gelmedi hem koku olarak öylelir tad olarak sanmıyorum tatlı olsunlar aynıdır

Erkekler Ne Diyor 10

• At ağzına bir tane, sakız gibi çiğne. Sonra gel ve bu deneyimi buradakilerle paylaş bence. Bak şimdi bir sürü kişi merak etmiştir, sevaba girersin :))

2|0
    0|1
  • Paketinden çıkarıp at ağzına bitane öğren

1|1
    0|1
  • Kaburgalarını aldır..kendine oral yapıpı bak bakalım..bizle de paylaşırsın..

2|0
    0|1
    • Anaa biri yorumumu silmiş. Ayıplamıştım seni. Cık cık cık diye. Oral moral. Geç bakalım aşk kategorisine.

• geri aldım lafımı tamam :))))

• Sana cinsellik bölümü yasak. Ayıpçı şeyler bunlar. Sen aşk insanısın. Cık cık cık...

• çok zor degil eczaneye git bir tane prezervatif al aç ve birazcık ucundan açtıktan sonra agzına götür tat bak ne kolaymış

0|0
    0|0
  • bidahakine takmadan önce bi bak tadına

0|0
    0|0
  • Meyveliler var ondan kullan, bir de meyve aromalı su bazlı kayganlaştırıcılar.

0|0
    0|0
  • küçük düşmez ya kasma kendini

0|0
    0|0
  • kolayı var...bitansini sen kullanacaksın...meyvaliları da var endişelenme... :))

0|0
    0|0
  • Ah.. blowjop ah... sen ne konulara malzeme oldun böyle...

0|0
    0|0
  • çok merak ediyorsan aç bitane emmeye başla :)vay anasnı böle şeleri merak etme dostum sonra içini doldurup diğer şeylere meraklı kalırsn bak ayık ol erkek ol tak çıkar bitn

1|0
    0|0
Yükleniyor...