Sevgilimle birlikte oluyoruz ama o cinsellik sitelerine girmiş

Evliliğe ilerleryen bi ilişkim var birlikte oluyoruz. her zaman denk gelmiyo ayda 2 kere filan ne zaman müsait olursak yani. ikimizde birbirimizin ilkiyiz. her neyse benle beraber olamadığı zamanlarda kendini internetten videolar izleyerek tatmin ettiğini öğrendim açıkcası çok tepki vermedim sonuçta bazen bende merak edip bakıyorum böyle şeylere ona güveniyorum bi sorun yok. bu zamana kadar birbirimizi telefonda kamerada tatmin ederdik ona yardımcı olurdum bu konuda ama anlam veremedim kafama çok takılıyo zaten ben karşılıyorum neden internetten ona buna bakıyoki.

sizce evlendikten sonrada böyle şeylere gerek duyarmı normalmi böyle bişey her erkek bakarmı internetten video izlemesi aldatmak sayılırmı çünkü 2buçuk senelik zaman diliminde ben hiç böyle bişey yaptığını duymamıştım gerçekten... cevap verirseniz sevinirim ..

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• sorun yok emin ol. erkeklerin fıtratında var bu. yapmıyorum dese yalan söyler zaten. elleme çocuğa takılsın. bizler biraz doyumsuz ve meraklıyız. yani sanki birinin kukusu bal tadındayken diğeri portakallı, bir başkası çilekli gibi farklı lezzettedir gibi gelir. bir çoğumuz bu doyumsuzluğumuzu o şekilde gideririz. bir kısımda bunu reelde faaliyete sokar ki, yakalandığında anlayış beklemesi imkansızdır. Aslında farklı renklerde boyanmış yumurtasınız, dıştan farklı içten aynı. biliyoruz ama dayanamıyoruz :)

1|1
    1|0
    • o bahsettiğin doyumsuzluk ve karşı cinsteki kişilerin sanki farklı tatları varmış düşüncesi siz erkeklere has değil ;). aslında tam olarak komşunun tavuğu kaz görünür düşüncesini farklı cümlelerle yazmışsın. çekici geliyor diğerleri. bu kızlar için de geçerli.

• karşı cins hakkında konuşmak bana düşmezdi. dikkat et, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Mesele başka kızlara bakmasında değil , kadın ile erkek arasındaki biyolojik farklılıkta.

Kadın doğasında 28 günde 1 tane yumurta atılır ve yenisi oluşturularak doğurganlık adına olması gereken yere konur. Bu dönem başı veya sonunda sizde istek artışı yapsa da çok üzerinde durmayabiliyorsunuz.

Erkekte ise durum kritik, hiç durmadan devam eden bir sperm üretme sistemi vardır ve her gün 10 milyar sperm hücresi üretilir, sayının bu kadar abartı olması ,en iyilerin oluşması ve en hızlının yumurtayı bulup kesinlikle döllenme oluşturması içindir. Erkeklerde bunu üretmenin yavaşladığı bir dönem yoktur ve bozuk musluk gibi sürekli üreme sistemi kanalları bu yüzden dolar. Erkek, mecburen birikimi atmak zorundadır ve bunun için de bir düzene ihtiyacı olur. Evlenmemiş erkeklerde düzenli cinsellik olamayacağından , bu baskının geçici olarak azaltılması gerekir, ya bilinçli olarak masturbasyon ya da benzeri şeylerle boşalmak zorundadır ya da bilinçsiz olarak uykuda otomatik olarak boşalır. İkincisi masum görünse de ortalık batıp rezil olma sorunu çıkaracağından erkekler buna düşmemek için bilinçli ama yan yollar seçer. İnternet üzerindeki meta , bir erkek için sadece ekrankağıttır ve o anlık öylesine etkilenmek ve işini çabuk bitirmek için bakar, ama bu bir aşk değildir. Bir kağıt ne ise, netteki resim filmler de aynısıdır.

O bir ek partner uygulamasına girip sen has kızsın bunlar eğlencelik demek adiliğine de düşmemiş. Bu durumda , ya onu patlatmayı seçeceksin ya da kağıtlarla işini halletmesine anlayış göstermen gerekecek. Sence bunda kafaya takacak birşey var mı ? :) Sence aldatmış olur mu ? Farketmemiş gorun ama , fazla dalmaması için de kulağını ufaktan yine de çek istersen ama , koparma sakın bu kadarına gerek yok.

0|0
    0|0
  • var tabikide. herşeyin zevki başkadır. aksine buna sevinmelisin. başka kadınlara bakmıyor sadece o sitelerde yetiniyor diye.

0|0
    0|0
  • birlikte olmaktan kastınız nedir ?

1|0
    0|0
    • ilişkiye girmek

• ilişki : arkadaşlık ilişkileri var dostane ilişkiler var aile ilişkileri var abooov :D

• akrabalık ilişkileri varrrr , vışş kanım dondu

• SEn yokken yapması normal bişe bence evlenınce her şey yoluna girer sonuçta oda düzenlı olarak boşalması lazım diye düşünüyorum :D

1|0
    0|1
  • zaman değişti arkadaş. artık internet denen dünya va ve sex videoları da gerçek. yani beraber bakacaksınız başka çare yok. rahat ol takılma..

1|0
    1|0
    • beraber bakma fırsatımız olsa aynı yerde olsak bakmaya gerek kalmaz ama o ayrı kaldığımız için böyle bişey yaptı

• seni seviyorsa sorun yoktur bebeğim..

• bakire olmama rağmen arada bakarım ilişkim olsun hiç izlemem

1|0
    0|0
  • demek ki tam tatmin olmuyor

1|0
    0|0
    • öyle bişey olduğunu sanmıyorum bu zamana kadar böyle bi sorun olmadı. son zamanlarda fırsat imkan olmadı bu yüzden birlikte olamadık

• olabilir fazla bakmaması şartıyla görmezden gelsen de olur.

0|0
    0|0
  • ayna ıkı kere olmaz daha fazla olması lazım. bır gun arayla bıle yapsanız verdınız ararda yıne bakar ama sorun olmaz bence sıkma canını. baksın dursun

0|0
    0|0
  • her gün pilav yenir mi ? diye düşünüyo olabilir erkek arkadasın..türk erkeklerinde var bu durum şey buldular mı kıllısını ararlar :D ama ben karşıyım yani yazdıklarım tamamen eleştiri :D

0|0
    0|0
  • bakmayan erkek yoktur sanırım. bu gayet normal bi durum .. sakın üsteleme bence

0|0
    0|0
  • senden başka vücutlarda tahrik olmasına bozuluyorsun ama her erkek bakar...

0|0
    0|0
  • Bence cok abartmamalisin

0|0
    0|0
  • aldatmak olarak düşünmeyin tatminde olucağını sanmıyorum

bence alışkanlık olmalı yanlış düşünmeyin

0|0
    0|0
  • internetten video izlemesi aldatmak sayılmaz. izliyo olması, seni başkalarıyla aldatacağı anlamına da gelmez. ihtiyacı geldiğinde sen yoksan başkasıyla karşılamak yerine kendi kendine karşılıyo bunda anormal bir durum yok. evlenince sona erer. aranızda güven problemi olmasın. sorunsuz bir ilişkiye benziyo yazık etme derim.

1|0
    1|0
  • Bırak seyretsin adam nebu kıskanclık yaa fılmdenmı kıskanıyorsun sevgılını :)

1|0
    0|0
    • kıskanıyorum neden kıskanmıyim

• Kıskan tabi o p*rnolardaki kadınlarda sıraya girmişler gelsede si..se bizi senın sevgılın dıye :)

• Bence evlenince sona erer çünkü şimdi ayda 1-2 sefer giderebiliyormuş o ihtiyacını ama evlenince daha fazla olacağı için ihtiyaç duymaz öyle şeylere bence.

1|0
    0|1
    • bende senin gibi düşünüyorum sanırım

• aynen öyle ilkiz

• Sen zaten güvenmesen onunla böyle ilişki yaşamazdın demek ki güvenini kazanmış ki senin yatağına girebilmiş bence seni gerçekte aldatmadığı sğrece evli değilken birşeyler izlemesinde mahsur yok ama evlenince seninle birilkte olmaz yine onlarla tatmin olmaya çalışırsa o zaman sorun var demektir.

Kızlar Ne Diyor 3

• aldatmak sayılmaz ama bence senden tam anlamıyla tatmin olmuyor bu yüzden izliyor onu yeteri kadar mutlu etseydin izlemezdi bence?

0|0
    0|0
    • buluştuğumuz zamanlarda onu mutlu ediyorum zaten fırsat bırakmıyorum ama görüşme aralığı uzun olduğu için böyle oluyo

• Hayır Erkek bayanlar gibi degil belki bu Mastürbasyon Şarttır bizde bir kac gün gectimi gine yaparsın :) Cok buyutmussun

• hergün içine girince bitarafa bakmaz merak etme

0|0
    0|0
  • çok cevap verilir buna ama , netten bakıyorsa başka kızlarla inş. senle yaptıgını yapmıyordur , aklında o sorun olacaktır elbet , bilmede bilemezsin ... izlemeye gelince hep seni düşünecek değil başka çareler arıyor demek, normal diyemem ama zorunlu hallerde bakıyorsa yine sorn yoktur..

1|0
    0|1
    • yok o kadar zannetmiyorum sadece resimlere videolara baktığını söyledi. zaten internete bile bensiz girmez. bence zorunda kaldı gibi geliyo çünkü konuşma şansımız yoktu ben uyuyodum o zaman galiba oda bu yüzden yaptı gibi geliyo ama yinede bilmioyurm tabi

• ya bekaretini almış anlaşılan , her türlü zevki senlen tadıyor ... sen olmadığında o açığı netten kapatıyor demek .. hadi izlemey bakmaya laf yok da , sanal sex var başka kızlarla yapma ihtimali bile vardır , azgınlık kötü şey bilirsin... hele de bir yaptın mı

Yükleniyor...