Kürtaj serbest mi?

Bekar, yetişkin birine istenmeyen hamilelikte kürtaj yapıyorlar mı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle yapmazlar hastaneler yapmaz sadece o işi bilen kaçak kürtajcılar yapar evli bir kadın bile kürtaj yaptırmak iatediğinde hastane kocasının yazılı iznini istiyo yoksa yapmaz

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Yapılıyor yasak degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kürtaj yaptırma gerekirse çocuğa bakacak aileyi bulurum ama Kurtaj yaptırma

1|0
    1|0
  • 8 hafta yı geçmedi ise oluyor özel klinikler de ama yaptırma Allah belanı verir

0|0
    1|0
  • Kanunlardan habersiz bir dünya yasiyosunuz kanunen kürtaj şu an da sadece tecavüz durumlarında mahkeme kararıyla yapilabiliyo onun dışında yapipmiyo tabi yasal olarak illegal yollarla yapiliyo

0|0
    0|0
  • Belirli bir süresi var !

0|0
    0|0
  • Özel hastahanelerde yaptırabilirsin

0|0
    0|0
  • yarrami serbest

0|0
    1|0
  • 10 haftalığa kadar serbest 10 haftadan sonra annenin hayati tehlikesi olması halinde heyetin alacağı kararla serbest öteki türlü yasa dışı ve cinayet olarak kabul görüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bekar ve hamile kalıyorsun gayrimeşru bir ilişkiye girmeyi göze alıyosn gayrimeşru yoldan olan çocuğa da bakmak zorundasın insanlar yıllarca tedavi görüyolar çocuk sahibi olmak için sizin gibilerde kürtaj serbest mi diye sorsun bişey demicem başka...

0|1
    2|0
    • Aynısını ben diyecektim ama sen demişsin ağzına sağlık

• Ben bu ihtimali düşünüp önlemimi aldım, ama etkili olmamış demek ki. Seks illegal bir şey değildir. Evlilik dışı seks de illegal değildir. Ahlak kısmı da kişiye kalmış. Yargılayamazsın.

• Ahlak kısmı beni ilgilendirmez ama her şeyi geç önlem almış da olabilirsin sonuç olarak masum bir can var sana tutunan bakamayacak olman geçerli bir sebep değil bilemiyorum ya ben ne koşulda olursam olayım böyle durumda isem o çocuğu aldıramam başka da bişey diyemicm

• Evet

0|0
    0|0
  • yapmıyolar yasak

0|0
    0|0
  • Yapıyorlar ama illegal yollardan

0|0
    0|0
Yükleniyor...