Genital siğil? tehlikeli mi?

3 -4 ay belki daha fazla zaman oldu ilişkim olmadı. pembe bir sey çıktı anüste. Cok fazla kimseyle de olmadim ama en son oldugum kisinin seyinin kenarinda 1 tane sigil gibi sey vardi istemeyerek oldum sonra sordum buna et ben defi o kadar cahil degilim bir kisinin hayatini riske atacak kadar dedi. Isin kotu yani da korunmasiz oldum. Simdi kimseyle opusmuyom bile.. Tedavisi pahali mi ki? aileme de diyemem ogrenciyim. sigorta var sadece..

Güncellemeler:
...
...
?:?
?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• hastaneler bakıyor.
    2 yolu var. yakma ya da dondurma.
    yayılmadan gıt bence.

0|1
    0|0
    • Tedavisi pahalimi peki

• benım esım devlet hastanesınde ozel hasta olarak tedavı olmustu bundan bırkac sene once 700 tl tutmustu masrafları ama senın daha ucuz olabılır. bı sorustur bence :/

• Anladim sağ ol

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlı geceler. Kardeşim yorumlara baktım bir sürü cahil insan gördüm kafanı bulandirmalarina izin verme öncelikle genital bölgedeki siğil ler human papilloma virusu dur. Tek tek de çıkabilir küme halindede çıkabilir genel özellikleri yayılma eyilimleri olur ama bazı vakalarda tek bir yerde çıkıp zaman ile vücut yok edebiliyor ama bu çok istisna bir durum öncelikle senin durumun şuanda çok ciddi penisinde olsaydı sıkıntı yok tu ama maka etrafında çıktığı için çok ciddi bir durum bu siğil delik kısmının etrafinda cogalip en sonunda iç organlarina sıçrayabilir ve cok ciddi sorunlar ortaya çıkabilir hemen hemen hastaneye gidiyorsun cinsel ilişkiden uzak duruyorsun oral yapmiyorsun karşı tarafin penisinin penisime degmesine izin vermiyorsun kafana takılan bir şey olursa yaz mutlaka dönerim dikkat et kendine

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Enfeksiyon kapmis olabilirsin bence strese girme anusu bilmem ama penis cevresinde kizariklik ve sigile benzer bisey ciktiginda erkek arkadasim dermovate ve travazol krem kullanmisti gecmisti bence hic utanma sıkılma doktora bir git. Iliskiden olabilcegini dusunmuyorum

0|1
    0|0
  • Eczaneye de gidebilirsin.

0|1
    0|0
    • Ciddi mi recetediz alabilir miyim?

• ya ben cinsel ilişkiye girmedim hiç bilmiyorum ama bir siğil için reçete istemezler gibi

• Cinsell yolla bulasan hastaliklardan birisi de genital siğillerdir.
    Gecmis olsun doktora git kimseye bulasirma

0|1
    1|0
    • Sadece muayene olabilirim gidecem kimseye bulastirmak istemiyom zaten

• Zina yaparsan boyle belayi alirsin basina

• Bem gayim

Erkekler Ne Diyor 4

• Devlet hastanesinde yaktırabilirsin. İğne ile lokal anestetik madde yardımıyla uyuşturulup yakılıyor. Ya da evde asidik sıvı ilaçlar yardımıyla kendin kurutmayı deneyebilirsin ama erişemeyeceğin bir bölgede ise kendi kendine uygulaman güç.

0|1
    0|0
    • Yaktirmanin fiyati hakkinda bilginiz var mi? Sigorta karsilarsa ailem kesildigini ogrenek maasin bu onemli degil de neden kesildigini ogrenebilirler mi?

• Muayene ücreti dışında alınmaması gerek. Ama sen gene de detaylı olarak sorarsın.

• Çok teşekkür ederim sağ olun.

• hpv genital siğil tedavisi var elektrokoter yakma kriyoterapi donurma lazer tedavisi cerrahi yöntemle alma ilaç tedavisi tedavi olman lazım makat kanseri yol açar

0|1
    0|0
    • genelde erkeler penis derisinde görülür

• anal ilişki zararlı

• Elimde cinsel yonelimi mi secme gibi luksum olsaydi kadinlardan hoslanmayi tercih ederdim. Haklisiniz. Tek care var o da iliski yasamamak 😳

• Enfeksiyon kapmis olabilirsin bence strese girme anusu bilmem ama penis cevresinde kizariklik ve sigile benzer bisey ciktiginda erkek arkadasim dermovate ve travazol krem kullanmisti gecmisti bence hic utanma sıkılma doktora bir git. Iliskiden olabilcegini dusunmuyorum

0|1
    0|0
  • Kondomda kullansan genital sigil bulasir, kadinlarda ilerde rahim kanserinin sebebi..
    Et beni ile genital sigili karistirma, sigil öyle birtane olmaz, anüs bölgende cikan baska birseydir...

0|1
    0|0
    • Insallah 1 ay oncesin dede cikti saydam bir seydi elime geldi koptu yani kani zor durdurdum simdi pembe 1 tane nohutun yarisi kadar oyle deyim

Yükleniyor...