Klitoral orgazm olamama hastalık mıdır? Bu durumu değiştirmek için neler yapılabilinir?

Soru zaten yeterince açık ama detay vereyim biraz.. hiç mast yapamıyorum oral dan keyif alamıyorum pek hissetmiyorum s. x esnasında da zaten şimdiye kadar sadece bir kere mutlu son oldu.. bu ciddi bir soru gel ben yapayım gibisinden gereksiz cevaplarınız lütfen kendinizde kalsın

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• "Anorgazmi" diyoruz. Temelinde tramvaların olduğu en kuvvetli varsayımdır. Tedavisi ise var ama zorlu çok iyi bir uzmandan cinsel terapi almanız gerekiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ilişkide orgazm olup klitoral orgazm olmamak imkansız. zaten ilişkide de dolaylı yoldan klitoral orgazm yaşanır. vajina içerisinde zevk almanızı sağlayacak sinir ağı yok. penis girip çıkarken iç dudaklar hareketi klitorise iletir klitoristen zevk alırsınız. yani ne olursa olsun sizi klitoris orgazma taşır.

siz bir yerlerde hata yapıyorsunuz yanlış bir uygulamanız var

1|0
    0|0
  • Terbiye; insanın beraberinde dünyaya getirdiği kabiliyetleri de inkişaf ettirir ve ruhunda saklı potansiyelin ortaya çıkmasına yardımcı olur.

1|0
    0|0
  • kadın orgazmı erkekten daha zor.. ortalama ılıskınız ne kadar suruyorki

1|0
    0|0
  • seks esnasında 1 kere bile olduysa demek ki vajinal orgaazm olabiliyorsun. sen klitoral değil vajinal orgazm kadınısın ama vajinal orgazm da partnere çok bağlıdır herkesle yaşayamazsın.

1|0
    0|0
  • Daha önce çok mast yaptın mı?

0|0
    0|0
  • adaplı cevaplar bekliyorsun anlaşılan...

1|0
    0|0
  • Doktora görünmelisin. Gec bosalma problemine benzjyor

0|0
    0|0
  • Her insan anatomik olarak normaldir kafana takma sorun yok sadece orgazma erişim süreleri hakkıdır insandan insana. Tecrübeli bir partner ile Mutlu olabilirisin 👍

0|0
    0|0
  • şimdi birçok kadın , vajinal orgazm sıkıntısı çekerken senin bu sorunun şöyle kafa karıştırıcı oral dan neden etkilenmiyorsun garip..
    bunu , partner uyumu ile ilgili bir sorun olabilme ihtimali var mı sence?

0|0
    1|0
  • Keşfet kendini ve partnerinle psylaş. muhakkak bir yerden zevk alıyosundur.

0|0
    0|0
  • Sorun büyük doktora falan gitmelisiniz

0|0
    0|0
  • Bence çok kasıyorsun bunu kafana taktığın için olmuyor. Ön sevişmeyi uzun tut zamanla olur

0|0
    0|0
  • Ozele Gel

0|0
    0|0
  • Birlikte oldugun erkeğe bağlı bence...

0|0
    0|0
  • Vajinamus olabilir mi

0|0
    0|0
  • kadın orgazmı erkekten daha zor.. ortalama ılıskınız ne kadar suruyorki

0|0
    0|0
  • Evet malesef bı ciddi bir sorun. Bundan kurtulmak senin elinde. Klasik mast yöntemleri falan seni Kesmez. Mutlaka kontrol sende olmayacak. Bunun için titreşimli bir alet kullanmak lAzım. Böyle bir alet ve farklı bir mast tekniğiyle 15 20 dakika içinde gerçek orgazm olabilirsin
    yapman gereken orgazm alışkanlığı kazandıktan sonra kolay orgazm olmasını öğrenmek

0|0
    0|0
  • belki vajinal olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...