Sorum herkese arkadaşlar neden yapar acaba erkekler bunu?

Arkadaşlar sorum şöyle benim Erkek veya Erkekler hadi kadını veya kızı zorla tecavüz ediyorsun o pis egonu tatmin ediyorsun birde üstüne üstlük o değerli varlığın canına kastediyorsun ben bir gün duymadım bir kadın bir erkeğe tecavüz edipte öldürmüş diye ama bütün gazeteler tv de haberler erkeklerin caniliğini anlatıyor Kadınlar bunu yapsa dünya ayağa kalkar erkek yaptığı için bişey olmuyor Sex veya cinsellik için insan hayatı bu kadar ucuzmuacaba bunun için fikrilerinizi paylaşmak istdim sevgiler

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• eşimi hukukçu arkadaşı savcı, bilseniz neler oluyor:( İnsanın canı yanıyor. Allah kimsenin başına vermesin. Savcı arkadaşı anlatmıştı. Gencin biri amcasının kızına tecavüz ediyor.Köydeyaşıyorlar, küçük bir yer ve duyulursa tahmin edin neler olabileceğini. Sonrasında asar kuzenini. İntihar süsü vermek için. Ama bu anlaşılıyor otopside. Nasıl mı anlaşılıyor? ncelemede rahmetlinin vajinasında oluşan iç açmaşırnda bir madde buluyorlar. Kendini assaymış o madde olmazmış. Cebren zorla asıldığında olurmuş. Burdan intihar olmadığını anlıyorlar. Birde asan adam düz mantıkla savunmalar yapınca çapraz sorgudan çıkıyor.

1|0
    0|0
    • Anlatımın ve yorumun çok güzeldi inş o şerefsizinde canını alırlar ben diyorumki canı canla almalı 3 tanesi taksim meydanında kellesinden ipi takıp sallandırsınlar bakalım böle bişey olcakmı bidaha bence idam cezası gericilikmiş neresi gericilik yazık değilmi o gencecik kıza onun günahı neydi kız yada kadın olmakmı yazıklar olsun böle adalete erkek yapar elinin kiri kadın yapar bilmem ne karısı olur yalanmı !111

• o zamanda şeriat derler. Canı yansa bunu diyenlerin bakalım aynı düşünebilecekler mi? Aynen katılıyorum sizinde yorumunuza.

Kızlar Ne Diyor 3

• bunu yapanı affeden daha beter olur umarım genelde tecavüz edilsede kadın hor görülür bu kadar yazıyım sinirleniyorum

0|0
    0|0
  • evet,malesef...

0|0
    0|0
  • bide 6 yasinda komsunun kizina tecavüz edip sonrada doğrayip buzdolabina saklayan manyaklar var bu haberi okudumda böyle bi dunyada ne isim var dedim :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aslında cinsiyet farkı gözetlenmiyor. olayın erkekte odaklanması şu nedenle. erkek ile kadın yaratılış olarak farklı yaratılmıştır. erkekte cinsel konuda irade yoktur. ama kadın cinsel konuda iradeli yaratılmıştır. bu tartışmasız bilim adamları da onaylıyor. dolayısı ile erkelerin cinsel eğilimdeki ön planda durması bundan. tecavüz ise ruhsal yapısı bozuk insanların yelteneceği bişey. karı kocca bile biri isteksiz davransın eşi de hevesi kırılır. kalkıpta ne olursa olsun diye eşine saldırmaz. bu rusal yada akıl sağlığı yerinde olmayanların yaptığı eylem. öldürme ise yakalanma korkusu ile yapılan bir şey.

kadınlarda olmadı demek yanlış olur kadın tecavüzcülerde var. yanılmıyorsam 6-7 yıl yada daha öncede olabilir istanbul da bir kadın erkeğe tecavüz edip tüm organlarıı çıkarmıştı.. adam kaybolunca msn ileti geçmişinden takiple adamı buldular.

bir de öldürülen hangi erkeğe acaba cinsel ilişki yaşamışmıdır yada tecavüz varmıdır kuşkusu ile araştırma yapıldı. zannetmem. ilk akla gelen hırsızlık varmı gasp varmı diye cüzdanına bakarlar, yoksa düşmanı varmıydı falan diye başka yöne kayar.

0|0
    0|0
  • tecavüz aşağılık kompleksinin en derin halidir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • kadınlarda tecavüz ediyor ama öldürmüyor..o öldüren insanları anlamıyorm Masum bir insanı öldüren kişi tüm insanlığı öldürmüş sayılıyor bu bilselerdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...