Lezbiyen ve gay olma kişisel tercihlerini değiştirme nedeni? neler etkilidir onların sebebleri nedenleri neler

kimseyi kınamadan sizden cevap bekliyorum bn bazen düşünüyorumda normal görüyorum hormonlar yüzünden olunca, bşka sebebleride var mı? merak ediyorum.. türkiyede bir çok insan, bir çok din var şimdi kalkıp bursa felsefe yapmayın bunlar olaan şeyler herkezinde kendi günahı bnce :) bu arada farklı dini olan var mı bugün bi çocuk Agnostizm (bilinmezlik) görüşünde olduğunu syledi şaka maka var ya her türlü insan olsun bize bi faydası zararı yok herkez özgür kardeşim..

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tercih olarak yadırgamam saygı duyarım gay ya da lezbiyendir..Eleştirmemde. kavram olaraksa eleştirdiğim karşı oldugum bişeydir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Keyif meselelerinde mantıki bir çıkarım yapılamaz.

Zaten anlaşılamaz.

Sadece tercihini yapana mantıklı gelecek kişisel bir nedeni vardır ve zannımca herkes için farklıdır.

1|0
    0|0
  • Panteist deistim de bunu bir din gibi değil, bir görüş olarak görüyorum.

Bahsettiğin cinsel kimlikler tercih değil doğuştan gelen bir durum oluyor. Keyiften gay veya lezbiyen olan yoktur diye biliyorum.

1|0
    0|0
  • doğayla zıtlaşan bir durumdur ekosisteme aykırıdır ahlaki olarak bakılınca sapıklıktır yanlış bir şeydir.hormonel bozukluklardan kaynaklanabilir (adı üstünde bozukluk normal bişey olsa böyle demezdik) sapıklıktan doyumsuzluktan farklı heyecan arayışlarından da bu şekil i*neler görebiliyoruz

2|0
    2|0
  • Çocuklar 3-6 yaş dönemleri arası psikoseksüel dönemi yaşar.Ve bu dönem başarılı bir şekilde geçmemişse malesef böyle yönelimler ortaya çaıkabiliyor.En büyük nedeni budur.

1|0
    0|0
  • Hayat sıkmıştır, para kazanamıyordur , istediği şeyleri cinselliği kısıtlıyordur , kişisel zevk bla bla

1|0
    0|0
  • Abla noktalama işaretleri kullan ya, upfs.

Uzun uzun konuşurdum ama... "Hormonel" deyip geçmek istiyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gay birinden hoşlanıyosun sanırım. Bende de var aynı durum, ama yurtdışında, farklı ortamda ve müthiş ünlüler.. Angostikler daha hümanist oluyo, İslamiyeti küçümsemiyorum tabi.

Onların çoğu çocukluklarından beri öyle hissediyolar malesef, küçüklükte oyuncak bebeklerle oynamalar falan.

Dini ve cinsel tercihlerinden çok, bir insanı vicdanı dikkate, saygıya değer birisi yapar.

1|0
    0|0
  • Eğer kendi cinsine aşık oluyorsa artık o bir tercih değildir .. Bu noktadan sonrası tercihtir değildir yaz çiz incele hayat devam ediyor

1|0
    0|0
  • Ben neden erkeklerden hoşlanıyorsam onlar da bu nedenle lezbiyen ya da gay...Başka sebep yok.:)

Hayvanlar aleminde de eşcinsellik vardır..Onların da mı sebepleri vardı acaba :d

link

1|0
    0|0
  • Tercih degil geneli yonelim

Tercihse sayet karsi cinsle ilgili yasadigi bir travma etkili olabilir.

1|0
    0|0
  • Tercih degil oyle doguluyor, deistim bir de onu arastir :)

1|0
    0|0
  • İstediklerini yapsınlar hayat onların.

1|0
    0|0
Yükleniyor...