Bakirlik yada bakirelik nereye kadar?

evlenmeyi düşündüğünüz birinin bakireliği ya da bakirliği ne kadar önemlidir?

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• eğer ben bakireysem karşımdaki kişinin de öyle olmasını beklerim haliyle. Zaten kuranda da yazıyor bu kirli bir erkek temiz bir kızı alamaz ona ancak kendisi gibi kirlenmiş kişiler yaraşır diye. kelimesi kelimesine böyle yazmıyor ama bu anlam çıkıyor ayetten. Ayrıca tek eşlilik geleneklerimizde kültürümüzde var. Böyle düşünmeyenler yozlaşmıştır bence. . .

3|5
    1|3

Kızlar Ne Diyor 8

• Önüne gelen herkesle düşüp kalkmamışsa önemli değildir. Erkekler eksileyecek ama eğer herkesle düşüp kalkan kızlara "or...pu" deniyorsa erkek için de aynı sözcük geçerlidir.

2|4
    0|2
  • yaşadığımız zamana bakılırsa önemli olsa da elimizden gelen birsey yok. zaten bakire olup da yemediği bok kalmayanlara bakılırsa ...

1|3
    0|0
  • insanın kirliliği temizliği su ve sabun hakkında konuşulurcasına basit bişey değildir.tercihlere saygı duyulur

1|0
    0|0
  • 24 yaşım var ve bakireyim, sevgilimden ayrıldım... evliliği yakınlarda beklemiyorum ama hep bakire olarak evlenmek istiyordum... 26 yaşıma kadar gelirsem kimseye kocama da bakiretim gerekmeyecektir(

0|0
    0|0
  • Ben hem kendi bakireligime, hemde sevgilimin bakirligine cok önem veriyorum. bazi insanlar geride kaldigimi öylüyor, dalga geciyorlar, ama benim düsüncem böyle. bakire ve bakir olmak, sevdigine verebilcegin en degerli hediye bence. evlendikten sonra her iki tarafin ici rahat olur.. insan baska ne isterki

2|4
    0|1
    • Geride kaldığını söyleyenleri takma sen

• cok tesekkür ederim arkadaslar puanlariniz icin :) birdaha düsüncelerimin nekadar dogru oldugunu görmüs oldum..

• ben bakireysem onunda bakir omasını önemserim

1|2
    0|0
  • umrumda bile olmaz

0|0
    2|4
  • önemli değil öneli olan şuan benimle olması

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Öncelikle tabularımız büyüme şeklimiz aile yapımız kültürümüz dolayısı ile önemli bir konu edinmiş olan bakirelik bence tamamiyle saçmadır sonuç olarak birisinden o kadar hoşlandığını ele alıcak olursan sırf bakire değil diye ayrılmak veya onu yüz üstü bırakmak haksızlık diye düşünüyorum ama nedendir ki bilinmez 21.yy Türkiyesinde yaşıyorsan olaylar tamamiyle değişiyor nasil yani ? Şöyle ki eğer bir kız bakire değilse kesinlikle kaşar 0 rospu gözüyle bakılıyor sonuç olarak otur düşün arkadaşim sen kendi elinle kaç kere aynı tadı yaşıyorsun sayısı bile belli değil kadın 1 kere yapmışssa yada 2 olsun herneyse senin aldığın tadın yada zevkin yanına bile yaklaşamaz tamamiyle aile yapısı kültür ile alakalı olduğunu düşünüyorum tabii avrupada bu şekilde birşey söz konusu değil insanlar anlaşabiliceği keyif alabiliceği bir insan arıyor sonuç olarak kadının içinde olucak seninle evlenir gider başkasınada verebilir kadın bu sonuç olarak ne yapıcaği belli olmaz bence bir kez daha oturup düşünmek gerek :)

0|1
    1|0
  • zarın olup olmaması kişiliği belirlemiyo. karşındakini gerçekten tanıdıktan sonra bazı şeyler geri planda kalır.

0|1
    1|0
  • tabi ki önemli , ilerde karım olunca yanında öncekilerden biri geçicek , sonra kıs kıs gülecek ha :D güldürme beni soru soran :D

1|0
    0|0
  • Kişiligi daha önemli...

0|1
    2|0
  • evlenene kdr

0|1
    0|0
  • Erkeyin hic bi kayibi olmaz bakir erkek diye bisey yok.erkekde bozulan bi zar yok kadin oylemi bajire olup olmadigi anlasilir buda sorun cikarir.. Diyelim oglunuuz var bakire olmuyan kizi alirmisiniz hic evlenmeyen oglunuza?

0|0
    3|0
    • oğlunda temiz değilse alırsın. sen yap yap temiz kız iste sıcarım bole ise

• Senin gibi konusmak kolay uzaktan basina gelse ogluna layik gormen

• ilki olmak güzel şeydir.bakırlık veya bakirelik değil

0|0
    0|0
  • sanırım önemsiz. bu devirde önem verenler yanılır diye düşünüyorum

0|0
    1|0
  • bakirelik erkek için geçerli değildir. erkek geçen geçerli olan bakirlik, (MİLLİ OLMAMADAN İBARETTİR) ki buda bir erkek için iyi birşey değil kötü birşeydir (TOPLUMUN VE ERKEK ARKADAŞLARIN ALGISI) dır ki herşey algıdan ibarettir. ikinci olarak erkek ilişkiye girmiştir. kız arkadaşına hiç girmedim der, kız ilişkiye girmiştir evleneceği insana hiç kimseyle birşey yaşamadım der. yapacağıda şudur zarını diktirir. her şekilde kadın bakir ve temiz olması önemlidir. yani bir kadının 1 kişiyle 10 kişiyle yatması bile önemlidir. çünkü kadın (Kilometre Yakar) yani sonuç olarak temiz kadın makbuldür idealide sıfır kilometre olmasıdır. diğer şekide erkekler kadınları kullanmak birazda şeftalinin tadına kendileri de bakmak için, yok benim için bakirelik önemli değil, yok ben bir zar parçasıyla evlenmiyorum, geçmişte yaşanan geçmişte kalır beni ilgilendirmez gibi çok sallamasyon şeyler söylerler ki bunların hiçbiri doğruyu yansıtmaz. bunlar tamamen o hatunun evlenmeden kendileride tadına bakacaklarını bildikleri için gözleri parlar yani evlenmeden, dügün nişan şu bu işlerine girmeden asgari maliyetlerle o kızın şeftalinide yiyeceleri için erkekler numara çevirirler.

0|0
    1|1
    • ya sen ne konuşuyon ya boş boş kirli erkek kirli kadınla temiz erkek temiz kadınla evlenmelidir. şeftali meftalı seviyesiz seviyesiz konuşuyosun. erkektede bakirlik vardır kadındada bakirelik. buka

• erkeğin bakirliğinin ispatı yoktur. kadının vardır olay kapanıştır

• Bakirelik kesinlikle önemli :) ben mesela hala bakirim isteseydim kurtulurdum hatta biraz fazla atıyosun diyenler olacaktır şu gece vakti arayacağım birsürü kız var ama birlikte olmayı düşünmüyorum evlenince gerdek gecesinin bi önemi vardır :) özel olsun istiyorum :) tabii karşımdakide bakire olacak.

1|1
    0|0
Yükleniyor...