Vajinamla ilgili sorum olucak. Bakarmisiniz?

Rengi koyu. Bacak aramda ole. Tenimin renginde degil. bu koltukalti kararmasi olur yha ole. Ama ic taraflarda rengi koyu. Renk acici krem kullana bilirmiyim?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• rengini açıp ne yapacaksın. o bölge koyu renk olur zaten. derdin ne. doğal haliniz sizi neden rahatsız ediyor.
    oranıza hatta vücudunuzun hiç bir yerine gereksiz kimyasal kullanmayın.

vajina bölgeniz erekte ve hareketli bir bölge keza göz kapakları , dirsek ve diz kapağı da hareketli bölge olduğundan o bölgede deri yoğun olur dolayısı ile renk koyu olur.

benim anlamadığım şu. açıkta sürekli görünen göz kapağı, diz kapağı ve dirsek gibi bölgelerin renk koyuluğunu merak etmeyip hiç kimsenin görmeyeceği merak etmeniz ve gereksiz yere rengini açmaya çalışmanız

1|0
    0|0
    • ee sen ve senin gibiler goruyor diye yani siz erkekler goruyor diye zaten butun derdimiz hosunuza gidermi, sorun olurmu, tiksinirmisiniz, yalarmisiniz, severmisiniz v. s v. s seninde bunu sorman sacma geldi bana erkek olmana ragmen. hee tabiki suda var sorun degilse sizler icin olabilir diye dusunuyorsaniz trmiz ve hos kokulu olmasi yeter diyebiliyorsaniz bizim icin tabiki sorun olmaz.;=) anlatabildim umarim

• cogu erkekte sizin gibi dusunuyor. anladimki takacak birsey yok.;=) iyi aksamlar

• @sikilancan teşekkür ederim sizede

En İyi Kız Görüşü

• onumu ınceledın :) yanı koyuysa koyudur temızlıgıne onem ver krem sur bebek pudrası sur bebek yagı sur banyodan sonra kremlen dusta dus jelı sur cıkınca krem sur dedıgım gıbı pudralan yumusak ıc camasırları gıy kılını tuyunu duzenlı al hatta ımkan varsa lazere gıttı temızlensın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kafana göre birşey kullanma.

0|0
    0|0
  • Beyaza boyamaya geldim.

0|1
    0|0
  • Aşırı terleme ya da kilolu kişilerde görülüyor genelde bu tür kararmalar. İyi bir dermatologa görünmen gerek.

0|0
    0|0
  • İşe yarayacağını sanmam

0|0
    0|0
  • Rengini açmak için uğraşmana gerek yok, hele ki zarar verebilecek hiçbir şey kullanma.
    Bunu kafaya takan erkek çok azdır, hatta yoktur :) anca vajina fetişi olan önemser. Kadınlar kafaya takıyor daha çok :)

0|0
    0|0
  • gösterirsen bakarım elbet neden bakmiim

0|0
    0|0
  • Ne gerek var dert etme :)

0|0
    0|0
  • Renginin açılacağını tahmin etmiyorum

0|0
    0|0
  • kullan tabi

0|0
    0|0
  • çeşitli kremler var ama alternatif şeylerde var ;)

0|0
    0|0
  • Makyaj mı yapıcan ablacım neden bu kadar takılıyosunuz ki rengine

0|0
    0|0
  • Çam sakizi kullanmayin

0|0
    0|0
  • pamuklu iç çamaşırları giyin ağda mı yapıyorsun?

0|0
    0|0
  • dert etme o kadar mahsuru yok

0|0
    0|0
  • Çamaşır suyuyla ovala

0|0
    0|0
  • ağda ile temizlik yapıyorsunuz sanırım

0|0
    0|0
  • e koyu olsa ne olur olmasa ne olur

0|0
    0|0
  • yapma burada ne anlatırsın burada prof. dr. yokki sen bir Dr. a git

0|0
    0|0
  • kullan

0|0
    0|0
  • çok acı çekersın emın ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Koltuk altı vs kararmaları için bir krem var adını hatırlamıyorum şimdi, rengini açıyomuş kendi ten rengine getiriyomuş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...