Anne babayla banyo yapmak?

Merhaba arkadaşlar, ben bugün derste özellikle çin japonya gibi ülkelerde görülen ve bana çok da tuhaf gelmeyen ama ilk başta yadırgadığım bir gelenekten söz edeceğim. Asya ülkelerinde anne bana çocukları maksimum ergenliğe girene kadar hep beraber yıkanıyorlarmış. Ama genelde 5 7 yaş arası bırakılıyormuş. Ben bunu çocukların anne ve babasının bedenini tanıması ve yanlış yollardan öğrenmemesi açısından olumlu buldum ama 12 13 yaşına kadar uzamasını anlamsız buldum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Belki anlamsız ama ne tür sakıncası olabilir ki birlikte yıkanmalarının? Ergenlik döneminde anne babanın en temel görevlerinde biri çocuklarının fiziki gelişim durumlarını yakından takip etmek. Banyo esnasında bu tür gözlemler daha rahat yapılır belki de.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hadi bebekken neysede ne biliyim ileri yaslarda cok mantiksiz buldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 12-13 yaşta artık teknolojinindeetkisiyle çocuklar fazlaca bilinçleniyor. Bence de o yaş fazla.

0|0
    0|0
  • sacma 5 yasinda annesini banyodan kovan biri olarak soyluyorum

0|0
    0|0
  • Böyle düşünen anne baba varsa ilişkiye nasıl gireceğini nasıl öğreticek merak ettim

0|0
    0|0
  • 13 kesinlikle fazla

0|0
    0|0
  • Çocukken belki olabilir ama dediğin gibi yaş ilerleyince sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Alışkın olmadığımız için yadırgadım ama mantık dışı değil.

0|0
    0|0
    • Sonuçta belli bir yaşa gelince 12 13 falan annesini babasını dikizleyen çok çocuk görüyoruz belki küçüklükten farkı algılarsa anormal karşılamaz diye düşünüyorum bende

• Doğru bakış açısı önemli.

• yanlış bir fikre kapılmışsın.. eskiden vardı japonya da, artık yok..

0|0
    0|0
  • şahsen bence bir zaman sonra bu ters tepip ensest ilişkilere neden olabilir

0|0
    0|0
  • başka bir kültürleri daha var onlarlarda ensest ilişki çok normal baba kızını zikebiliyor

0|0
    0|0
  • Sonuçta gavur millet normal

0|0
    0|1
  • bende anlamsız buldum

0|0
    0|0
  • Avustralyada eve yatılı gelen misafire adam karısını ikram ediyormuş daha ilginç sorularla gel ;)

0|0
    0|0
  • Benide annem ya da babam yıkardı o yaşlarda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben 4 yaşıma kadar beraber yıkandık 4 sınıfta ise (beraber yıkanmak değil beni yıkamayı) beni yıkamayı bıraktı 4. sınıf= 8.5 9 yaşları

0|0
    0|0
Yükleniyor...