Aklıma takılıyor? Siz olsanız?

Merhaba sorum şu ilk gece kan gelmezse suphelenirmisiniz?
Sorma amacım şu ki

Hep bir ortada dolaşan laf vardır adet döneminde ki ağrılar olmazsa ya da az olursa kızlık zarı yoktur esnektir falan filan.
E bendede olmuyor çok nadir agrim oluyor.

Bide küçüktüm daha 8 yaşlarındayken falan bisikletle carpmistim kaldırıldıma ve canım çok yanmıştı iç camasirimdada kan vardı tabi o zamnlar bilmiyorum böyle şeyleri anneme de soylememistim bidaha bisiklete izin vermezler diye.

Bunları düşündükçe geriliyorum daha bir erkek eli bile tutmadim oyle soyleyim ama evlendiğimde böyle kanama olmazsa böyle bir suçlamada bulunulmasi çok üzer beni.
Ne yapacam bilmiyorum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• üzülme takma kafana eger gerçekten seviyorsa bir damla kan uğruna seni feda etmez

1|0
    0|0
    • İnşallah
      teşekkür ederim yorumun için

• zaetn belli olmucaksın merak etme bu arada EİG için tşkler

• sadece sen ve ben varız bakarsın olmadı en kötü engellersin yazdıklarım azda olsa sana bir güven hissi vermiştir diye düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım hurafeleri boş verin. adet sancısı ile kızlık zarının ne alakası var. biri rahim kasılmasından ağrı yapıyor öteki girişte bir deri uzantısı. bırakın bu hurafeleri.

zar esnek olup yırtılmayabilir
    zar bir iç doku derisidir. çok damar olmaz. damarolmayan bir noktadan yırtılırsa yine kanama olmaz. her yırtılmada kanama olacak diye bir kanun yok.

insandır endişelenebilir kuşku duyabilir. sen erkek olsan sende kuşkulanırsın. hele ki günümüzdeki azgın kızları sonradan diktirenleri falan erkekler gördüğü için kuşku duyabilir.

bunun için de kendini harap etme. çok nezaket içerisinde bu çözülebilir. kavgasız gürültüsüz doktora gidersiniz her şey çözülür.

1|0
    0|0
    • Elbette haklı olabilir şüphe duymakta kendince ama bu kırıcı olabilir yani
      Bilmiyorum doktora bunun için gitmek bile utanç verici gurur incitici olur diye düşünüyorum

• her zaman ben şuna inandım ve hep kavgasını yaptım. toplum birbirine karşı mesuldur.
      bazısına diyorum ki evlilik dışı iliki yaşamayın. hemen bana tepki veriyorlar sana ne. sen namus bekçisimisin.

eğer topluda bu ilişkiler ve kandırmacalar olmasa hiç kimse birbirinden kuşku duymaz. bu bir yandan dediğin gibi incitici ama diğer yandan erkek de kuşkuda kalmakta haklı.

düzgün yaşasak hiç biri olmazdı bunların. herkes güven içerisinde olurdu.

• Haklisiniz

• Sorun olacağını tahmin etmiyorum inşaallah düzgün birine denk gelirsin. Ayrıca kan gelmese bile daha önce birlikte olan biri ile birlikte olmayan kişinin durumu belli olur

1|0
    0|0
    • Nasıl belli olur hareketlerinde n mi

• evlenmeden önce bu konular illa konuşulur veya yaşanır. hani hiçbir şekilde bu konuları konuşmadığın biriyle evlenmek zaten saçmalık. o yüzden neyin ne olduğunu önceden öğrendiğim için de şüphelenip şüphelenmememi gerektircek bir durum olmaz.

1|0
    0|0
    • Ya bu konudan dolayı çok stres oluyorum.
      Peki ben bu konudaki düşüncemi nasıl söyleyebilirim ki

• stres olcak bir durum yok kafana takma. aranızda bunlar konuşulup paylaşılmaya başladığında anlatırsın böyle böyle diye.

• Teşekkür ederim

• boşuna üzülmeyin sevgi bir damla kanın ötesinde ise sizi bırakmaz. kimi kadınlar da doğum esnasında bozuluyor zar.

1|0
    0|0
  • kontrole git sende için ferah olsun.

1|0
    0|0
  • gözler yalan söylemez ve senin hal ve hareketlerinden anla. r
    misal Eşim böyle olsa hiç takman onuda üzülmesini istemem

1|0
    0|0
    • hiç bir şey olmaz Merak etme. Eğer doğru kişiyi bulursan yani iyi bir insanda bekaretin zarar görse senin üzülmemen için sana destek olur

• Tamam dikkate alıcam bunları teşekkürler

• Rica ederimm

• Bunları düşünmek yerine evlilik öncesi kızlık muayenesi yaptır.

0|0
    0|0
  • Akisina birakacaksin ilk gece cok stres yapsan bile kanama olmayabilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayni kaderi paylaşıyoruzzz

0|0
    0|0
Yükleniyor...