Vajina zevk hakkında

merhaba. yarın kız arkadasımla evde basbasa lucaz ve ileri gidicezde. kız arkadasım bakire ve bakireyken onu bosaltmak istiyorum. bana tavsiye verirseniz iyi olur klitorisi falan bulmam olsun baska seyler olsun onun cok zevk almasını istiyorum tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkur ederim.

Not: birde kız arkadasım regl donemndeydi daha bugun bitti koku olurmu yarın.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayır regl bitmişse, temizlendikten sonra koku kalmaz. Genital bölge temizleme losyonları bunun için varlar. Regl sonrası fena bi zamanlama sayılmaz aslında. Ellerini ve dilini kullanmaktan çekinme. İstekli olduğunu sözlerinle değil, tavırlarınla hissettir ona. Önce romantik başla.

Ne kadar değerli olduğundan filan bahset. Tek tek el parmaklarını öpebilirsin vs.

Soymaya başladıkça onu, beğenip beğenmediğni vücudunu çok merak edecek ve çekinecektir.

Hep ne kadar güzel olduğundan bahset. Sonrası gelir zaten.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim mantıklı geldi :). dil kullanmayı dusunuyorum hic kullanmadımda. nasıl yaparım bilmiyorum heyecanda var tabi :)

• nasıl kullanacan .yukarı aşağı,önce yavaş yavaş sonra hızlı.emmek şeklinde sen başla o elleriyle başını gömer zaten .merak etme :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ilkse fazla zevk almaz. erkekler kadın kadar iyi bulamıyor zevk noktasını yapılış şeklini. ilk için söylüyorum.

0|0
    0|0
  • memelerini em) ve hafifçe vajinasını okşa, yavaş ve hafif en önemlisi budur

0|0
    0|0
  • duş alırsa ve temiz olursa koku falan olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Nelerden zevk alacağını senin keşfetmen lazım. Her kadında farklıdır. Bazı kadınlar yalnızca vajinal orgazm olabilirken, bazıları yalnızca klitoral olabilir.

Not: Evet büyük olasılıkla koku olur.

0|0
    0|0
  • lan ilk defa yapacaksınız onun zevki acemilikte.

okuma bence yorumları.

siz bulun daha zevkli olur.

çaktın ;) ?

0|0
    0|0
  • ilkse zevk almaz korku tedırgınlık falan ızdırap olur :) hazırlıklı ol canın sıkılmasın sonra

0|0
    0|0
  • google mapsa klitoris yaz. gps seni götürür hacı.

1|0
    1|0
Yükleniyor...