Doktorun bu muayenesi gerekli miydi?

Kadınlıgımda ilişki esnasında olusan yanma hissinden dolayı kadın dogumcuya gittim. O gün doktor izin almıs , bizim randevuları diger doktora aktarmıslar. Aktardıkları doktor erkek ve ben utanır mıyım falan derken sıra bana geldi. İçeri girdim. Sikayetiniz ne? diye sordu doktor, ilişki esnasında hassasiyet oluyor, canım yanıyor dedim utana sıkıla. Evli misin diye sordu , hayır dedim tamamen kızarıp. İçeride hazırlan diye yanıtladı. Alt kısmımı soymam gerekiyormus, hani böyle bir durumla karsılasırım diye tüylerimi almıstım. İçeri gectim ama bir tereddütteyim acaba gitsem istemiyorum desem ne tepki verir diye düşünüyorum. İçeri gecti hazırlamadın mı sırada kaç hastam var biliyor musun dedi gülümsedi. İş böyle olunca altımı sıyırdım , uzandım sedyeye. Eline yapay penise benzer birsey aldı , korkma dedi ve içime soktu. Canın yanıyor mu diye sordu. Doktorun bakıslarıyla ıslanmıstım o da farkedip gözlerini içime bastırdıgı plastikten hiç ayırmadı. Cekti onu sonra sadece nazlısın dedi. Bu ne demek? Ayrıca bu yaptıgı muayene gerekli miydi?

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• Normal bir muayene prosedürü gibi geldi. Neticede kadın doğum uzamanıza gidiyorsun.

Mesela kolun ağrıdığında doktor koluna dokunmadan nerede problem olduğunu anlayamaz.

1|1
    0|0
    • Yanlız evli misin sorusuna " Sanane " yanıtını vermen gerekirmiş. Bunu sormaya hakkı yok.

Bak durduk yere sinirlendirdi yavşak.

• @Premzes hak vermenizi istemedim zaten. Kendi görüşümü belirttim.

• İyi yapmişsniz tebrikler

En İyi Kız Görüşü

• kuzum normal tabiiki sen demişsin sızlıyor demişsin oda sadece nazlısın demiş yani seks yapabilirsin demiş

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Kesinlikle yanlış bir şey yapmış yine ne olursa olsun bir kadın doktor bulunurdu olmazsa gönderirlerdi evine yarına giderdin tekrardan şahsen ben bir erkek doktoru olsam en mecbur da olsam asla bir kadına bu şekilde bakmazdım ondan önce ben utanırdım.

2|1
    5|2
  • o penis değil spekulumdur öyle şey mi olur be. ya da sen doktor filimleri çok seyrediyorsun

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmeden ıslanıyor musun normalde?

0|0
    0|0
  • gerekli değil sırf merakından bakmış malum kadın doğumcu nerden bulsun da görsün onu
    demek vardı ya neyse geçmiş olsun derdin var yarana dokunmayalım o aletin adı spekulum arat bak google da istersen nasıl ki sen kulağında burnunda bir şikayetle gittiğinde onunda içine bişeyler sokup bakıyorsa mantık aynı sonuçta hassasiyet göbeğinde değil ki göbeğine baksın hassasiyetin olduğu kısma bakmış bunda da utanman ne kadar normalsede sonuçta sağlık işi utanmak olmaz tekrar geçmiş olsun

0|0
    1|0
    • Peki o seyi nasıl sterilize ediyorlar? Her kişi için yeni paket mi acılıyor? O sırada farketmedim , unuttum sormayı. Biliyorsun hastenelerimizde cok da iyi temizlik önlemleri alınmıyor

• O plastikten mikrop kapmıs olamam degil mi? bir rahatsızlıgım cıkmadı cok sükür yangı hissi vücut sıvılarımın azlıgı sebebiyleymis, o da kullandıgım sivilce ilacının yan etkisiymis gecermis. Simdi dimyat a pirince giderken evdeki bulgurdan olmamayım

• steril poşetten çıkarmıştır merak etme ama olmaz ya olsun o aleti gittiğin dr steril kullanmıyor olsun zaten kısa zamanda fark edilirdi o dr o işi yapamazdı merak etme geçmiş olsun bak sadece hikayenden bile bu sonuç çıkar muayeneye gerek kalmayabilirdi ama bu sırada muayeneyle farkedilecek çok daha başka bir rahatsızlığın olsa gözden kaçar iş işten geçtikten sonra ortaya çıkabilirdi o yüzden sağlık meselelerinde gocunma utanırsan hep olmaz kişilere gidersin olmaz kişilerden de neler kaparsın belli olmaz o yüzden en iyisi bildiğin temiz hastaneye bildiğin temiz doktora git hiç utanıp sıkılma

• ıslandığını fark ettikten sonrası meçhul

1|0
    0|0
  • gerekli olmasa yapmaz biraz güvenin doktorlara. adamın dediği gibi senden sonra kim bilir kaç hastası vardır senin genital bölgene çok meraklı değil merak etme.

0|1
    0|0
  • iyi plastikle yapmış ya gerçeğiyle kontrol etseydi.)

1|3
    2|0
  • Sapık doktora denk gelmişsin ne demek yapay penis öyle saçma şeymi olur artı birde evlimisin diye soruyor altı üstü en fazla bakar bir krem verir gönderir tahmin ediyorum ki vajinanın atl kısmı makata yakın olan yer hafif iltihab sonucu tahriş oluyordur ilişki sırasında sürtünmeden dolayı acı hissediyorsun ayrıca muayene olmayıp kadın doktara baktırman gerekirdi

0|0
    0|0
  • Bu yaptığının gerekli olup olmadığını birde kadın doktora sorsaydın. evlimisin sorusuda gereksiz bir sorudur. o türde muayenenin uygun olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • o sana gerçekten tahrik olduğunda canının yanmadığını göstermiş mesela o yapay penis soktuğunda canın yandı mı ?

0|0
    0|0
  • Vah vah çok ayıp etmiş. Biraz daha inandırıcı ögeler katsaydın keşke hikayene!

0|0
    0|0
  • merak etme doktor sana göz koymamış gunde kac tane görüyor öyle.. evlimin diye sormasıın nedeni muayene yöntemini belirlemek ondan sana soruyor..

0|0
    0|0
  • Öyle anlatmissin ki sanki yarin yeniden kontrole gidecekmiş gibi bir halin var.

1|0
    0|1
  • Tabii doktor muayene etmeli

0|0
    0|0
  • onu rahim ağzı ve kanalda yara yırtık felan var mı diye bakıyorlar. normal o ve erkek olunca doktor utanılacak ne var anlamadım. doktor bıkmıştır artık görmekten.

0|0
    0|0
  • İlişki sırasında yanma demişsin adamda dua et ki plastik birşeyle denemiş :D

0|0
    0|0
  • Adam sana bildiğin iş atmış. Böyle bir muayene modeli yok.

1|0
    0|0
  • ıslandığını fark ettikten sonrası meçhul

0|0
    0|0
  • İçine soktuğu şey, penisten büyük müydü?

0|0
    0|0
    • Hayır

• E nerden bilebilir o zaman acımadığını?

• O an canın çekti demi? :)
    Islandigina göre :)

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • şimdi kendini nasıl hissediyorsun

• O degilde islanman garip

0|1
    0|0
  • bu hangi filmdi , sitenin adı ne

0|0
    0|0
    • Babam böyle pasta yapmayı nerden ogrendi

• babayın düşmanını...

• Numaranı kağıda yazsaydın 😉

1|0
    1|1
  • Aman Allahım olamaz, utanç verici bişey. ben erkek halimle utandım yuh, tamam o doktor muayene ediyo işi o ama bu da biraz fazla değil mi yahu :D :D

1|0
    0|1
    • Bana da cok müstehcen geldi , prosedür mü böyle anlamadım

• keşke bir bayan doktora gitseymişsin. herneyse tecrübe oldu senin için, bidakinde hemcinslerine gidersin :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bacım, Sen niye durup durup aynı soruyu soruyosun iki gündür
    Yapay penis nedir ya ultrason o soktuğu
    Gözünü ayırmadı dediğinde bakıyor işte mantarmı var bir hastalıkmı kapmiş nolmuş diye
    Sağlik sektörünü bile nelere yormaya başladniz vay arkadaş ya

6|5
    0|0
    • Dün sordum sadece , cinsel saglık baslıgı altında olmadıgı için kaldırılmıs. Sürekli sorma söz konusu degil yani.

• Sakin olun burasi ks

• arkadaş bunlar cidden cinsi sapık... adam günde kaç tane * görüyor hala ordan bir pislik çıkarma derdindeler... manyaklık işid kafası

• Alttan muayne etmiş o ultrasyon cihazı da bu bakışmalar kesişmeler ne onu anlamadım

0|0
    0|0
  • İciniz fesat -_-

0|1
    0|0
  • Ohaa ilk defa duydum

0|2
    0|0
  • Dogru olabılır bılmıyorum da evlı degılken boyle bır sevep ıçın erkek bır kadın dogum doktoruna gıtmezdım

0|0
    0|0
  • Ya emin olun bunun eğitimi verilirken bile o kadar normal kalıyor ki herşey.
    okudum da yorumları utanılacak olsaydı herkes bu ve bundan daha buyuk sorunlarla yaşamak zorunda kalırdı.
    Doktor size göz falan koymamış yanı
    Yapması gerekeni yapmış.

0|0
    0|0
  • bu soruya inanan butun trollere gecmis olsun

0|0
    0|0
    • ne trolü kardeşim...49% da mı trol memlekeitn hali bu siz hala oy çaldılar sanın... hepsi gerçek hem de gerçeğin acı yüzü

• Adam kalkıp kendininkini sokmamis sonuçta

0|5
    1|2
    • Bu yorumu kim yapacak diye bekliyordum siz ciktiniz tebrikler

Yükleniyor...