Doktorun bu muayenesi gerekli miydi?

Kadınlıgımda ilişki esnasında olusan yanma hissinden dolayı kadın dogumcuya gittim. O gün doktor izin almıs , bizim randevuları diger doktora aktarmıslar. Aktardıkları doktor erkek ve ben utanır mıyım falan derken sıra bana geldi. İçeri girdim. Sikayetiniz ne? diye sordu doktor, ilişki esnasında hassasiyet oluyor, canım yanıyor dedim utana sıkıla. Evli misin diye sordu , hayır dedim tamamen kızarıp. İçeride hazırlan diye yanıtladı. Alt kısmımı soymam gerekiyormus, hani böyle bir durumla karsılasırım diye tüylerimi almıstım. İçeri gectim ama bir tereddütteyim acaba gitsem istemiyorum desem ne tepki verir diye düşünüyorum. İçeri gecti hazırlamadın mı sırada kaç hastam var biliyor musun dedi gülümsedi. İş böyle olunca altımı sıyırdım , uzandım sedyeye. Eline yapay penise benzer birsey aldı , korkma dedi ve içime soktu. Canın yanıyor mu diye sordu. Doktorun bakıslarıyla ıslanmıstım o da farkedip gözlerini içime bastırdıgı plastikten hiç ayırmadı. Cekti onu sonra sadece nazlısın dedi. Bu ne demek? Ayrıca bu yaptıgı muayene gerekli miydi?

0|0
926

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...