Bir Derdim Var... Çok büyük olmasada kalın, Eşimle ilişkim bouzldu.. Yardım Detay?

Arkadaşlar bu konu gerçekten zor ve sıkıntılı bir durum. Ciddi fikirlerinize İhtiyacım var..
Yaklaşık bir yıldır evliyim. İlk zamanlar utangaçlık ve çekinme olarak düşündüğüm durumun çok farklı oldugunu öğrendim.
Penisim çok büyük olmasada 17-18 cm civarı kalınlıgı bir hayli fazla.
Eşim bu konudan rahatsız cok fazla acı verdiğini ve ilişkiye konsatre olamayıp acıya katlanmaya çalıştıgını söyledi. Öyleki ilişki sıklıgımız fazlasıyla azaldı..
İnceltmenin ameliyatla yapılıp yapılmadıgı konusunda bir bilgim olmasada SSK ile karşılanmayacagına eminim ve özel bir hastanede yaptıracakta durumum yok..
Resmen dünyam başıma yıkılmış durumda ne yapmalıyım..

Güncellemeler:
Yardım..
...

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Eşini daha iyi hazirlamalisin. Oradan çocuk çıkabiliyor seninki mi zorluyormuş. Ön sevismeyi uzun tut ve bol bol oral yap

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kadın için zor olacak bir durum değil kadının pisikolojik durumu olabilir hazırlaman lazım kadını iyice, tavsiyem ön sevişmeyi münkün olduğu kadar uzun tut hatta oral yap kadını boşalt sen girme bunu diğer günlerde tekrarla sen boşalamadın diye vicdan yapsın gerçekten istesin malum istek olmazsa hiç birşey olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya gevşetmeye bak dayansın o da ya cocuk cıkıyo oradan esnek bir yapı orası

0|0
    0|0
  • He trol he sende haklısın

0|0
    0|0
    • Trol olsam 20 cm altına indirmezdim o aletin boyunu..

Erkekler Ne Diyor 5

• sadece esınızde ters rahım olayı varsa bu olur gerısınde ımkan yok.. koskoca bır bebegın cıktıgı yere minnacık seyın gırmemesı mumkun degıl.. ıslanıyorsa gırer net..

1|1
    0|0
  • Usta ordan cocuj ckyo dert ettgn şeye bak, birde şoyle düşün hadi ameliyat oldun ve hatali oldu işlevi gitti, inan bana bukezde beni zikemiyo diye bırakır seni , bir kadn icin gülüneck duruma dilüşme bak şuda var senin alet 8 cm olsaydi emin ol dalga gecerdi senle bu onun sorunu

0|0
    0|0
  • Dostum bizde oyle zannediyorduk. Ama. girişde yara varmış acıya sebep o imiş

0|0
    0|0
  • Vajinası genişleyene kadar sabretsin sen de sonuna kadar sokma. Dayanamıyorsa, boşanır vajinası genişlemiş birisi alırsın mecbur. Ya da ameliyat parası biriktirirsin.

0|0
    0|0
  • çok sıkıntılı bir durum allah yardımcın olsun kardeşim

0|0
    0|0
    • Gerçekten öyle. Allah razı olsun..

Yükleniyor...