2 dakikanızı bana ayırın çarezim cevap bekliyorum

arkadaşlar 6 yıllık evliyim bir oğlum var 9 ay önce eşimin telefonla bir bayandan gelen mesaj yakaladım tanımıyorum numarayı kayıt etmemiş numarayıda bilmiyorum dedi yanlışlık olmuştur felan dedi yanında o numarayı aradım bir kız çıktı ve mesajı söyledim oda tabi yanlışlık olmuş özür dilerim dedi kimsiniz dedim söylemedi kapattı ama ben kuşkulandım..önce inkar etti oğlumun üzerine yemin et dedim etmedi aradan 3 gün geçti bu sefer o numarayla konuşma kaydını yakaladım gene bu sefer itiraf etmek zorunda kaldı tabi liseden kız arkadaşıymış sadece arkadaşlarmış öyle cinsellik felan geçmemiş ben inanmadım ağladım bağırdım çağırdım ben sana ne yaptımda neyini eksik ettim yataktamı mutlu edemedim herşeyine katlandım senin yaptına bak beni aldattın öylemi dedim.bide kadın dulmuş.sadece konuştuk abarttın ha dedi bende bide üste çıkıyosun öylemi dedim ve babamın evine gittim oda peşimde geldi tabi ama babam baskıcı bir insandı bu eşime bile zorla vermişti oyüzden konuyu açamadım eşim diğer odada benle konuştu affet bi hata yaptım ama cinsellik olmadı çocuğumuz için bi şans ver dedi .konuyu aileme açmadan eve geldik inandım belki bi hata yaptı pişman sadece konuşmuş olduna kendimi inandırdım .Ama bir hafta sonra gene telfonda konuştuklarını yakaladım busefer babamlara gidip konuştum .ama babam gelinlikle girdin kefenle çıkacan adam pişman evine dön çocuğun var elelem ne der dedi ve beni kocamla eve gönderdi...ben 9 ayydır ağlıyorum başanamıyorum bi işim yok ev hanımıyım kendi ayaklarımın üstündede duramıyorum aile sahip çıkmıyo kocama güvenemiyorum sevgide kalmadı ona karşı o olaydan sonra mutlu değilim artık eşim sevdini söylüyor ama ben bana yaptını unutamıyom sizce aldatmışmıdır cinsel olarak... güvenemiyom artık hiç bi konuda soğudum çaresizim

0|0
1516

En İyi Kız Görüşü

• onunla yatmistir bence..ama neticede oda senden bosanmayi ve o kadina gitmeyi dusunmuyor..yani ona asik degil,yani cok onemsemiyor..onunla yasadigi cinsellik..zamaninda yasayamadigini yasiyor onunla..biraz heyecan o kadar..ama sunu bil ondan ayrilsa bile budurum tekrar basina gelecek..baskasi ile birlikte olacak ama senden bosanmicak sen istesen ve herseyi goze alip bosanmaya karar versen bile o elinden geleni yapacak bosanmamak icin..ve hayatin hep boyle gececek..bunu kurtarmanin yolu yok..ya bosanacaksin yada cekeceksin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Selam kardeş;

Ne dıyeyım yangına körüklede gidilmez ki;Orta da bir gerçek var ki,adam kim ne derse desin biriyle öyle ya da böyle konuşuyor.Cincellik olayına gelınce ona birşey dıyemem.Çünkü görmedik olasılık olarak oldukça fazla,çünkü kadında yalnız...

Uzman destek almaya gidersen 6 ay bılemedın 1 yıl içinde kendini aile mahkemelerınde bulursun.Buna emin ol..Birde sorun var ki sen çalışmıyorsun..Ayrılsanız farzet ki aldatma olayında telefon kayıtlarına bakılır,buradan maddı bır tazmınat alabılırtsın.Akabınde ortalama yavrun ve senın için en fazla 500 tl alırsın..Sonuç babanın evinde sıgıntı gibi olacaksın.Her konuşmada 'baban ben demedım mıydı,evine kefenle geleceksın dıye''

Kısaca şimdi olmasa bıle sogukluk gırdıgı için bu iş bitecek ne yazık ki.Yaşiniz genç ise şimdıden çalışmayı deneyın.İş bulun..Bulsanız ne olacak eşinizden ayrı oldugunuz için çalışanların bakiş açıları farklı olacak,sanıyor musunuz dış dünya çok iyiHepsi yuruyen penis olmuşlar.Allah yardımcınız olsun..Huylu huyundan vazgeçmez.Bu adamdan bı b*k olmaz.Bunu da unutma.Dost acı söyler

Sonuç olarak;

Size tavsiyem babanı vede aileni ikna ederek onların yanında olmasını sagla.Yoksa bu ajite edilen ,senı yıpratan olay,senı saglıgından edecek,depresan ilaçlarla ayakta almanı saglayacak,genç yaşta sacının dökülmesıyle başlayan saglık problemlerın artacak.Ya tamam, ya da devam dıyeceksın.Kararını ver...

1|0
    0|0
  • Neden bir uzman kanalı ile bu konuyu halletmiyorsunuz ? Madem bu kadar şüphe ve intikam peşindesin , bunun fazla mı az mı olduğunu nasıl bilebilirsin ? Dahası mutlak haklı olduğunu da nereden çıkarıyorsun ?

Bir erkek geyik olsun diye dışarıya dönmez. Çuvaldızla geziyorsun tamam ama, iğne diğer elinde mi kendine de batırmak için ?

Bu tarz sitelerde alacağın öğüt taraftar nasihat asla elindeki yalın gerçeğe oturmayacaktır. Bir evlilik uzmanı lle ikiniz birden görüşün, ikiniz de kendi gerçeklerinizi anlatırsınız. Burada kocanı infaz edecek çok harf bulacağın kesin. Ama bir evlilik psikologu ikinizin de tarafından bakmaz, o kurum ve altyapısında nelerin alınıp verildiğine bakar. Buna eşinin hazır olduğunu ve kabul edeceğini düşünüyorum , peki sen hazır mısın buna ?

Boşanmak için destek araman da anlamsız , ne burda ne baba evinde. Kararlı isen boşanırsın onu bunu dinlemeden söker atarsın . Anlattıkların birşeylerin sonucu gibi duruyor ama nedeni hakkında bir tek kelime yok.

Buradan ya da özelden sana intikam tarifleri verenler de kendi intikam güdülerini senin üzerine atar sadece, yine gerçeğe oturmayacağını görürsün. Bunlar ya da burası çözüm değil. Zaten dava açtığında hakim sizi uzmana sevkeder ne var bunların arasında konuş bana rapor yaz gönder der önce . Hemen boşadım denmiyor eskisi gibi. En iyisi siz hakim zoruyla değil özgür irade ile bir evlilik psikologuna gidin ve masaya yatırın bir , eksik fazla nerde çıksın

1|0
    0|0
    • eşim ben bu konuyu açtığımda yine başlama açma artuk bu konuyu canımı sıkma deyip sinirleniyor kızıyo şimdi ben ona hadi evlilik terapistinemi gidelim diycem

• teşekkürler sağlıklı bir karar için terapiste gitmekle ne kaybetcem bir deneyim

• Bence bir yuvanın devamı ve güvenin yeniden kurulmasını kazanacaksın. En azından şimdi de sonra da bunu ben denedim deme rahatlığın olur.

• Öncelikle Allah yardımcın olsun aklına çok şey geliyordur ama herşeyden önemlisi çocugun için mücadele et. Ailenin bakış açısını biliyorsun. Kendini sorguya çek ve nerde hata yaptıgını anlamaya çalış. geçmişe sünger çekmelisin ne olursa olsun. Şu an tekrar eşini kazanmaktan başka çaren gözükmüyor :(

0|0
    1|0
    • yapan benmiyimde onu kazanmak için uğraşıyım soruyorum sana karşı eksiğim varsa söyle yapıyım diyom yok diyor benlik olsa zaten vicdan azabı çekmem hak etmediğim halde yaptı bi kusurum olsa neyse

• ben suçlusun demedim ki sana bana kalsa bi dakika bile bekleme derim ayrıl ayrıl ki degerini anlasın ama şu an içinde bulundugun durumdan dolayı böyle yapmanı söyledim. Şu anda yalnızsın zaten derdini paylaşabilecegin ve yanında destek durabilecek bir ailen de yok sen eşinle sorunu çözmekten yana olmaya bak her ne kadar sorun yok desede sorun olmasa böyle olmazdı

• Yemin ederim kendi hem cinslerimden nefret ediyorum

bekarken yediğiniz naneleri bari evlenince yemeyin

kardeşim sabır rabbime dua et elbet karanlık günler biter doğruyu görür

çocuk için katlanmak en güzeli

Sabrın sonu selamet olduğunu unutma geçmiş olsun :(

1|0
    0|0
  • bunu burdan anlayamayız. seninle cinsellik nasıl devam ediyor mu? ona göre bir sağlıklı yorum yapabilirim. utanıyorsan özelden ekle bu konuların az çok içinde olan birisiyim

0|0
    0|0
  • Eşinin seni fiili olarak aldattığını sanmıyorum çocuğunuz var onu ne annesiz ne babasız bırakma tamam suçlu olmayabilirsin ama evlat için azami sabır sınırlarını zorlaman gerekebilir. Bizler bazen saçma sapan yollara girebiliyoruz umarım en kısa sürede o insanla diyalogları son bulur senin kıymetini anlar. Allah sabır versin.

0|0
    0|0
  • aldatmis olma ihtimali yuksek tabi ama bu seni sevmedigi anlamina gelmez erkek evliliginin bir doneminde bu gibi hatalara dusebiliyor senin durum daha bi caresizlik icerisinde ki ailenin sana karsi tutumu ve ekonomik ozgurluk ayirica cocuk da var.. artik tamamen sana kalmis ya herseyi birakip kendi ayaklarin uzerinde durabilen ve cocuguna bakabilen bir anne olucaksin yada esinle bir sekilde devam edeceksin

0|0
    0|0
  • başın dik evladın için yuvanı yürüt...eğer gözün ile gördüysen aldattığını ya da itiraf ettiyse boşver rabbine havale et...rabbimin rahmeti sonsuzdur...kadın dediğin dik durur dik yürür...başını öne eğme...senin evladın var..evladını düşün...gerisi yalandır senin için...üzülme her yapılan hatanın cezası büyük olur...tamam mı

0|0
    0|0
  • 3 dakika be koskoca 3 dakika :(

0|0
    2|0
    • 3 dakkanı ayırdığın için saol zor olmuş belli senin için

• Allah yardım etsin bende şu okuyun iş sahibi olun diyorum kızlara burun kıvırıyorlar al işte örneği sen şimdi iş sahibi olup çocuğuna bakmak isterdin

0|0
    0|0
    • emin ol çok isterdim

• teşek araştırrım bi abi yaşım 22 benm

• hayırlı akşamlar no problem sorun olursa bul beni yardımcı olmaya çalışırım aşağıda maydanozda demiş halk eğitim kurslarını araştırır azimli olursan başarırsın yoksa o adamın eline bakarsın bunu düşün

• ona yemin ettir

çok zor bir dönemdesin dua et o herşeyin hayırlısını verir

0|0
    0|0
  • işte bu yüzden diyoruz ki kadının ekonomik özgürlüğü çok önemlidir.

1|0
    0|0
  • ve 9 ay sonra geldin burada bu soruyu sordun öyle mi?

0|0
    0|0
    • bu siteye yeni üye oldum 9 ay önce görseydim ozaman sorardım ne zaman sordğumla değilde soruma bir cevap verseydin sevinirdim benm derdim bana yetiyor zaten

• napıyım peki sen söle nasıl müsade etmeyim

• ayrıl başka yolu yok

• cinsel olarak aldatmıştır bence ama bu konuyu takma her insan hata yapabilir konuşmaya çalış

0|0
    0|0
    • inan hiçbişi olmamış gibi davranmak çok zor eminim aynı şeyi ben yapsaydım şimdi çoktan boşadıydı kabullenmezdi

• Kısasa kısas yap.

0|0
    1|0
    • Olur mu hiç? O da mı aldatsın yani? Liütfen yanlış yönlendirmeyin böyle.

• sakın sizde o yaptığı yanlışa düşmeyin soran hanım. ''HiçDüşünce'' başka seçenek kalmayınca bu aşşağılık davranış yapılır mı? İnsanın kendisine saygısı kalmazz..

• Haklısın yanlış olduğunun farkındayım. Fakat doğruyu yapmak her zaman doğru olmayabiliyor.

• Gel de çık işin içinden çaresizlik işte herkesin başına farklı farklı şekillerde geliyor ne diyeceğimi bilemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• çok üzüldüm şuan çocuğun var bu durumda ekonomik güç çok önemli hiç çalışmayı düşündün mü eşin bu konuda anlayışlımı gençsinde heralde bence çalış ama çocuğuna kim bakacak zor gelir ama boşanma eşinden uzak durma soğuk davranmamaya çalış onu tekrar geri kazanmaya çalış çocuğun var çünkü ve ailenden destek alamıyosun ailen bu konuda anlayışlı olsa daha iyi olurdu ve şöyle düşün birlikte olup olmadığını bilemzsin ama bi konuda emin olmadan kesin yargılara varma eşinle adam akıllı konuş mantıklı bişeyler söyle allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • aileninde tutumu yanlış bu duruma buda sebep. onlara açıkça yanlış yaptıklarını söyle .arkanda durmayacaklarsa aileniz demesinler.eşin çok ciddi hata yapmış.sor derdi neymiş öğren

1|0
    0|0
  • Damadınızın aldatmasına razı yeterki eve dönme diyen bir baba mı? İnanmak istemiyorum. Çalışamaz mısınız? Eşinizinde babanızın desteğinin olmadığını bilmesi inş. onu daha da güçlü kılmaz yaptığında. Annenizle konuşun, kardeşlerinizle. Bir çözümü olamlı illaki.

0|0
    0|0
    • ben çalışablirim ama nerde ne iş nerde kalacaksın ailenin desteği olmayınca eşim haliyle eziyo beni anneme gelince o zavallıda babamdan neler çekiyo zaten yapabilse o yapardı bişi ama yok:(

• İsterseniz ekleyin özelden yazalım, daha uygun olur.

• kendinizi sakın aciz ve ezilen duruma düşürmeyin. unutmayın o suçlu . yüzüne vurun bunu her seferinde altta kalıp ezilmesi gereken o . oğlunuz kaç yaşında bilmiyorum ama onu okula yazdırın kreş vs. daha sonra kendinize bir iş bulun ve çalışmaya başladığınız gün bunu eşinize söyleyin eğer izin vermezse yada sizi engellemeye çalışırsa ona seninle sadece mecburiyetten bu evde kalıyorum benim için evde yaşayan bi yabancısın sen görmüyorum seni duymuyorum seni sen bana karışamazsın deyin ve o işe gidin . yılmayın sakın . babanız yanınızda olmayabilir ama oğlunuz yanınızda ondan güç alın destek alın . sizden ve oğlunuzdan değerli değil hiç birşey . işleri düzeltince kocanıza boşanma davası açın ve aldattığını kanıtlayarak yüklü miktarda tazminat isteyin . güçlü olduğunuzu sakın unutmayın pes etmeyin

0|0
    0|0
  • İşin yok mu ?

0|0
    0|0
    • ev hanımıyım 16 yaşında evlendirdiler ne işi gençlimi bile yaşamadım

• iş bul ve ayrıl o adamdan.halk eğitim 3 aylık istihdam garantili kurs veriyor onlara başvur hemen.

• isin yoksa ayaklarının üstünde duramıyorsan illa bosanmak istiyorsan bulunduğun yerin barosuna basvur sana ücretsiz avukat verirler ayrıca çalısmadığın ve çocuğun olduğu için nafaka da alırsın.esinin aldattığını ispatlarsın mahkeme de olur biter.bu isin hukuki boyutu.Diğer taraftan çocuğun var günahtır iyi düsün konusmus bir hata yapmıs olabilir ama ben cinsel olarak seni aldattığını sanmıyorum.Belki bir an bosluktaydı kadınla telefonda konustu.Bana kalırsa affetmemis gibi yap süründür ona iyi bir ders ver ki bir daha yapmasın.Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • o baban olucak adam yavşağın önde gideni

0|0
    1|0
  • bu arada bulundugunuz ilin aile ve sosyal politikalar mudurlugunun evlilik danismanlari var oraya muracat ederek ucretsiz psikoloik yardim talep edebilirsiniz. ayrica iskura kaydinizi yaptirarak is bulma sansiniz da yukselir internetten de ilanlarini takip edebiliyorsunuz.

0|1
    0|0
  • Görmeden bilemezsin . Fakat güvenmiyosan bu ilişki zaten bitmiştir. Boşanmaman en doğrusu çocuğun için. Sen bir annesin oğlun için göğüs ger , çabala. Eğer olun iyi bir yerlere getirirse sana sahip çıkacak olanda o'dur kocana tekmeyi vuracak olanda . Köprüyü geçene kadar ayıya dayı de sabret..

0|0
    0|0
  • arkadasim gecmis olsun uzulerek okudum bi de ufak cocugun var alla cocugunun yuzune baksin da seni bu icinde bulundugun durumdan kurtarsin. esine yeniden uvenmen cok zor. ama numarasini degistirmesini falan onerebilirsin bi nebze rahatlarsin belki de.

0|0
    0|0
    • eşim arıyo kızı üstelik numarasıda ezberinde

• Cinsel olarak aldatsa ne olur aldatmasa ne olur, bir baskasiyla evli ve çocuklu olmasina ragmen konusuyorsa, zaten onuda yaparmis.

Is bul kendine, ne bileyim birseyler yap ve ona muhtaç olmadigini göster. Allah yardimcin olsun :/

0|0
    0|0
  • aldatms yada aldatmams soncta seni buduruma getrmiş.. simdi intikam zamanı bosanma ama ona evliliği dar et

0|0
    0|0
    • ne yapıyım mesela zaten soğuk davranıyorum elimde değil

• Lapa lapa kar yagiyor. Birazdan birami kara gomup buz gbi yaptiktan sonra sokaga cikip bi arkadasim icin sex shop a gitmeyi planliyorum.

Biraz net oldu, kusura bakma. =\

Kisaca, keyfim iyi. =)

• farkettm ..

• sacmalama salak ilk once kendine guvenini yenile.o degerini bilmez adamdan da ayril meslek edin

0|0
    0|0
  • ben olsam ona kan kustururdum gözümde bitmiş biri acımazdım zaten evin içinde dünyayı dar getirirdim ona bunu yapcaksan evlenme be kardeşim yaaa o çocuk nolcak şimdi sonu ayrılık yani nekadar idare etsende boş..benimde arkadaşım böle bi durumda kocası artık yüzsüzleşti herşei onun gözünün içine bakarak yapıyor haddini aştı yani kaç zamandır idare idare al sana idare işte pislik herifler ne anlarlar...yakında evede kadın getirir sende mecbursunya ona güya yanında yapar herşeyi yakalandım die elini ayağını çekmemiş bile yine devam ah ahhh nedir bu gidişat

0|0
    0|0
Yükleniyor...