Kızlar, Sevgilim regl olduğu zaman ona nasıl davranmalıyım?

Sevgilim adet döneminde ona nasıl davranmalıyım nasıl yaklaşmalıyım nasıl hareket etmeliyim biraz duygusal oluyorda :) ama cok tatlı oluyor :))

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Kucağına al sıcak tut battaniye ört üstüne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• biraz daha anlayılşlı olabilirsin ona çikolata alırsan çok mujtlu olur

0|0
    0|0
  • Dadlu mu oluyor sinirdir o sinir 😞

0|0
    0|0
    • Evet onunla uğraşıyorum ve onu daha cok sinir ediyorum hoşuma gidiyor cok tatlı oluyor :) nasıl davranmalıyım üzülüyormudur onunla uğraşıyorum diye

• sende öyle yaklaş yani duygusal ol sinirli olursa alttan al cidden kendimizi kaybedebiliyoruz çikolata candır

0|0
    0|0
  • Çikolata al :) ses tonuna dikkat et , güzel şeyler söyle kilo mu aldın sen gibisinden aptalca bişey sakın söyleme bol bol başını falan sev okşa karnını ov kedi gibi olur zaten :D

0|0
    0|0
  • Fazla soru sorma. Çok sinir olur. Ben çok sinirleniyorum ağlıyorum sonra sinirden. Iltifat et. Hesap sorma. Sarıl bol bol

0|0
    0|0
  • Ustune fazla gitme sorular sormaktan kacin onu sinir edecek kiskandiracak davranislar sergileme guzel sozler soyle kalpli kutular alip icini cikolatalarla sekerlerle doldur kucuk kucuk suprizler yap arada birde yalniz kalmak istediginde yalniz kalmasina dusunmesine firsat ver.. 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...