Bu konuda kendimi kötü hissetmeli miyim?

26 Yaşında bakir birisiyim ve haftada 1-2 kez mast yapıyorum. Cinsel olarak ilişki istesemde bunu sadece evleneceğim kişiye saklayacağım konusunda kesinlikle katı kuralım var.. Karşıma çıplak bir bayan çıksa dahi hiç birşey yapmam o derece kuralcıyımdır. Birçok arkadaşım parasıyla git genelevde yap diyor ama kesinlikle bakire birisini istiyorsam bakir olmalıyım diyorum.. Amma velakin mast yaparkende başkalarını düşünmekten kendimi alı koyamıyorum.. Bu konuda kendimi kötü hissetmeli miyim?

Güncellemeler:
Sevgilim yok ve bekarım bu arada.. Artı olarak sevgilim olsada evlenmeden cinsel ilişkiye girmem.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• benimle evlenir misin

0|1
    0|1
    • Evet :)

• tabiki de evet hem hem canlısı hem fotoğrafı

• O zaman ekliyorum seni :P son ekleyeni onayla.

Kızlar Ne Diyor 3

• Zinadan kaçınmanız( bu devirde o kadar normalmiş gibi algılanmaya başlanmışki artık) hayranlık uyandırır. Helal olsun size. Lütfen değerlerinizden, doğrularınızdan ödün vermeyin.

0|1
    0|2
    • Teşekkürler..

• dinen gerçek olanı nasıl mübah gösterelim?

• 18 yaşında yapılanda, 26 yaşında yapılanda, 50 yaşında yapılanda zinadır.. bunun yaşla alakası yok yaptığın iş belli.. işlevini yitirsede bu yoldan dönülmez..

• ben alırım senııııı:D

1|1
    0|3
    • Tabi tabi böyle deyip sonra kaçarsınız ya.. Allah sizin gibilerden korusun beni :)

• Niye kaçıyorlar senden cok merak ettm iktidarsizlik mi var

• Cinsel bir durum değil..

• hayır. bnce en doğrusunu yapıyorsun gerisi zina zaten günah

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 4

• Geneleve gidince ne olacak ?

İlk olarak diyeceğin ; bu muydu ? Çünki duygu yok , bu konunun paralısı da aşağılık bir durum, muhtaçmışsın gibi ... Oradakiler de istediklerinden yapmaz o işi , ya çaresizdir ya düşürülmüş kuzulardır. Ayrıca yüzde seksen bir hastalık kapacaksın, ödediğinin 20-30 katı da dokor ilaç tedaviye harcayacaksın , tabii geçici ve geçmeyici hastalıklar da var o yolda.

Mast esnasında birşeyler dusunmen de dogal , hayal de olsa bir obje gerekiyor. Bunda kendini kotu hissedeceğin birşey yok , yeter ki hayallerini gerçek sanma ya da gerçeğe dökmeye kalkma.

Şair ne demiş ? Hak bildiğin yolda yanlız yürüyeceksin ... Arkadaşların kendilerine kendilerini nerede ispat ederse etsin , bil ki karşı cins ciddi olarak düşündüğünde edebine güvenir erkekliğine değil .

0|1
    0|0
    • Eyvallah haklısın aynı düşüncedeyiz.

• yorumlara baktım bu soruyu çok iyi biiyorum kendini avutmak için yazdın merak etme millet çatur çutur yapıyor evlendigindede elinden bir iş gemedigi zaman kadın bak bu bakirdi ay canım demicek elalemin altına yatıcak masal aleminde yüzme biraz boka bat bu her zaman için iyidir yoksa hani derler ya kaşar kız kerizin birini budu die hah alınma ama o kerizler senin gibi düşünenler oluyor hep kardeş kusura bakma ama gerçek bu sende biliosun aslında

0|1
    0|0
    • kaşarda denk geldi bize.. ben kabul etmedim ama onları kimin kaşar kimin iyi kız olduğunu anlar durumdayım merak etme bunu.. ama haklı olduğun noktalar var, yok desem yalan olur.. ben b.ka batarsam ne bunun hakkını öbür tarafta verebilirim ne de karşımdaki kızın evleneceğim kızın yüzüne bakabilirim.

• merak etme o senin yüzüne bakıcak hadi hayırlı işler !

• Bakmazlar boşver :)

• gidişat iyi değil evlen kurtul

0|3
    0|0
  • kötü hissetme bence. annene söyle sana bi kız bulsun evlen. yoksa hem geç hem güç olur.

0|2
    0|0
Yükleniyor...