Arkadaşlarr lütfen bakar mısınıııız?

arkadaşlar ben geçen ay kustum bir kere bu ayda birkaç gündür ne yesem midem bulanıyor reglim de 1 gün gecikti sizce hamile miyimdir sevgilim içime girmedi hiç hatta hala bakireyim sadece onun baksırı ve benim de külodum varken kucağına oturdum sorun olur mu acaba

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Boşalma oldu mu kucağındayken?

0|0
    0|0
  • Piskolojik be güzelim... adetin 10 15 gün geçerse kork.. ama bir kaç gün sonra test çubuğu al pak çift çıkarsa sevgilinin g. tne sokarsın

0|0
    0|0
    • iki tane test yaptım ikiside negatif çıktı reglimin gecikmesinin dördüncü gününde ilişkiden sonraki tam 15. günde yaptım bilmiyorum geçerli mi test

• davarmısın sıgırmı çözemedim.

0|0
    0|0
  • Psikolojik

0|0
    0|0
    • bilmiyorum yaaa korkuyorum iki tane test yaptım gebelik testi negatif çıktı ikiside ilişki gününden 15 gün sonra adetimin gecikmesinin 4. gününde yaptım test geçerli olur mu acaba bir de işte midem bulanıyor falan o yüzden korktum çok stresliyim ben

• Cok sekersin yinede

• teşekküürlerrrr :)

• Sacmalamasak mi

0|0
    0|0
  • evlimisin

0|0
    0|0
  • Ne kadar cahilce bir soru insan hiç mi birşey bilmez

0|0
    0|0
  • şimdikii kızlarr kucaktann kucağa bii şarkıısı bilee var harbi yaa :D

0|0
    0|0
  • olmaz o iş

0|0
    0|0
  • zevk suyu külodundan içeri kaçtıysa hamile olabilirsin.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum yaaa korkuyorum iki tane test yaptım gebelik testi negatif çıktı ikiside ilişki gününden 15 gün sonra adetimin gecikmesinin 4. gününde yaptım test geçerli olur mu acaba bir de işte midem bulanıyor falan o yüzden korktum çok stresliyim ben

• orası senin problemin.

• peki

• imkansız gibi

0|0
    0|0

• 2 test de negatif çıkmış daha ne istiyorsun :) boxer külot var boşalma yok bir şey yok imkansız boşa stres yapma ama benden tavsiye o kadar stres yapacaksan alon prezervatifn taksın üzerine boxer giysin sen de külodunu çıkarma

• 2 tesstte negatif çıktı ama mide bulantısı ve adet gecikmesi devam ediyor ondan geçerli mi diye sordumm bende anksiyete var psikolojik bir rahatsızlık yani belki stresten ola bilir ama bilmiyorum

• Olmaz gebe değilsin :)

0|0
    0|0
    • herşeyden korkuyorum ben tam bir tavuğum :)

• Tesekkur ederim senden öğrendim :)

• önemli değil gerçekler bunlar :)

• Teknoloji daha bakireleri hamile yapacak kadar gelişmedi...

0|0
    0|0
    • bilemiyorum işte korktum ben boşalmadı da oraya yani boşaldı ama ağzıma boşaldı ve göğüslerime oraya da akmadı ama ben yine de korktum

• Ama birdaha aynı hatayı yapmamanı öneririm evlenmeden yakınlaşmak çok yanlış... çocuk olsaydı ve sevgilin seni terketseydi ne yapacaktın hiç düşündünmü?

• haklısın bundan sonra ne olursa olsun yapmıycam zaten korktum ben çok

Kızlar Ne Diyor 2

• Azıcık beyin lütfen :/ tabiki Dr değilsin bakirken hiç mi gecikmedin sen strestendir o gayet normal hem kusma hemen başlamaz rahat ol yani

0|0
    0|0

• Saçmalama olmaz hiç bişey

0|0
    0|0

Yükleniyor...