Erken boşalma ile ilgili hangi bölüme gitmek gerekiyor?

yaa bu soru sağlık kategorisinde olmalı değil mi az önce sordum ama kaldırmışlar... neyse burdan soruyorum.. erken boşalma ile ilgili hangi bölüme gitmek gerekiyo bilen var mı?...

0|2
3|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Erken boşalmanın tedavisi cinsel terapi ile olur.

0|0
    0|0
  • sarhoş olmayacak yani çakır keyf olacak kadar alkol alın.tam boşalcağı zaman durun biraz bekleyin .sevişme sıklığınız nedir bilmiyorum ama haftada 1 ise bunu daha sık yapın 1 tam 1 dolu .yani 1 gün yapın 1 gün dinlenin.daha çok yöntem var ama anlatamam burdan ergen çok .

0|0
    0|0
    • alkol aldığı zaman bile erken boşalma mevcut.. nadir de olsa geciktirdiği de oldu ama...

• bunun tıbben tedavisi yok.sadece para tuzakları çok.bunu eşinizle siz çözeceksiniz.ama dediğim gibi yöntemler burdan anlatılmaz

• Ürolojiye gitmelisiniz.

0|0
    0|0
  • düşünceyi kaydırma diye bi teknik de var :D atış talimlerinde öğretilir, ( ismini yanlış hatırlıyo olabilirim) iş esnasında farkı şeylere kaydırıyon aklını, zihnine unutturuyon olayı bi nevi sonra da uzatıyosun mevzuyu :D

0|0
    0|0
  • eşinde erken boşalma sorunu varsa ÜROLOJİ eski ismi ile BEVLİYE bölümüne muayene olması gerekiiyor

0|0
    0|0
  • kocanmı erken boşalan

0|0
    0|0
  • haydar dümen'e :D

0|0
    0|0
  • senmi erken boşalıyorsun eşinmi? bölümden kastın doktor sanırım pskiyatrist olmalı.birde eczanelerde satılabilen sağlıklı ürünleri deneyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Düzenli ilişki yaşadıktan sonra sorun çözülüyormuş.

0|0
    0|0
  • Dr.Cem KEÇE ye gidin...

0|0
    0|0
  • Üroloji canım. Ama psikiyatrik de olabilir

0|0
    0|0
  • partnerlerim kızıyo bana neden boşalamıyon ya die bi gün tekme tokat dalcaklar

0|0
    0|2
  • geciktirici sprey var kullanın sorun olmaz eczaneden satılıyor...

0|0
    0|0
  • bir yöntem söylesemde uygulasanız? bende çok başarılı oldu

0|0
    0|0
    • neymiş o yöntem ?

• burdan öyle şeyler atarsam cinsel paylaşımlar diye üyeliğim iptal oluyor sizi eklersem mahsuru varmı?

• üroloğa gidin fakat kaç dakika sürüyor ortalama

0|2
    0|0
    • yani eğer tutmazsa kendini 2 dakika ancak sürüyo...

• değilimde aslında...

• giyim kuşamın ve bakışların kışkırtıcıdır

• açık sorararak eşini niye soruyorsun burada

0|0
    0|0
  • Ben kendim yendim erken boşalma sorununu şimdi rahat 15-20 dakka sürüyor :-D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Üroloji bölümüne

0|0
    0|0
  • psikolojikte olabilir bu unutmamak lazım

0|0
    0|0
  • ürün kullanmayın , bir üroloji doktoruna görünün .. ama tam tedavsi yok maalesef..

0|0
    0|0
Yükleniyor...