Bilerekmi yapmıştır sizce?

bebeğimi emziriyodum yatak odasında birden kapı açıldı eşimin kardeşi geldi ve bei öyle gördü eşimle nişanlıykn bilmiyodum dedi nişanlı oldnuzu eğer bileydim ben evlenirdim dedi enle ve ben bunu hiç söylemedim eşime araları bozulmaın diye zate adam evli 5 yaşında bir kızı var napim izce anlatımmı eşime başka çarem yok bu olanları annem ablamlar biliyo anlatmıştım onlara bana kimeye alatma demişlerdi öyle diyince zaten hemen evlendik biz

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• *** kodumun totoşu. insan evli kadına göz dikermi üstüne üstlük birde kardeşinin eşi. bak araları bozulursa bozulsun bence eşine anlat. gerekirse eve almasın bu totoşu.

kusura bakma ağzım bozuldu ama buna söylenecek daha yumuşak birşey bilmiyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Millet şaşırdı iyice sapıttı Allah sonumuzu hayır etsin

0|0
    0|0
    • amin amin bilemedim ya ciddn alatimmi anlatmıyimmi :(

• Anlatma bence. İşler karışıp kötü bir hal alırsa sonra sen kendini suçlarsın. Mesafe koydur aranıza çaktırmadan.

• millet hep sapıktı zaten bu arada bencede anlatma

Erkekler Ne Diyor 22

• Herif sana göz dikmiş bunun anlatılmayacak bir yanı kalmamış. Anlat ve nereden kopacaksa kopsun ipler yoksa namusuna göz dikmiş bu adam seni köşeye sıkıştırır bir gün

0|0
    0|0
    • haklısın anlatıcam bide eşimi kandırıyo çocunun oldunu duyar duymaz geldik diye hiç gitmediğiğm için yanına eşim kıdı insan hoş geldin der dedi dicem artık tehlikeli biri kütahyadan ankaraya kadar geldi

• Bence hiç vakit kaybetme ve bunu anlat o da tedbirini ona göre alsın.

• Boşver bacım sen kaynanayi falan... iyi yapmışsın anlatmakla... Allah esirgesin ilerde istediğini alamayınca senin adını çıkarırdı o a... kodumun gavati !!! Kim ne derse desin sana üzülme bacım doğru olanı yapmışsın sen helal olsun sana...

0|0
    0|0
  • Sen bilirsin bir daha olursa kesin söylemelisin

0|0
    0|0
  • oyle serefsiz bir kardesmi olurmus diyecegim buna benzer bir olay daha duymustum hatta o taciz etmis kardesleri ormana goturup dovmusler konusmuyorlar simdi adam sapigin tekiydi. uyar soylerim diye bu olaylar devam edersede soyle ayni yerde fazla kalma muhattab olma

0|0
    0|0
  • bilerek yapmis ve sende hala gozu var manyagin

0|0
    0|0
    • hiç bişiyapamıcak biz ankarada yaşıyoruz onlar kütahyada yalana bak yalana eşime gelmiş bide diyoki çocuğunun oldunu duyar duymaz geldim ne kadar iğrenç bir abi anlamadım hiç konuşmadım bu efer eşim bana kızdı neden konuşmadın insan hoş geldin der falan dedi anlatıcam ama

• simdilik anlatma ve mesafe koy bence

• eninde sonunda seni mikmeye çalışcak anlat eşine uzak durun o adi heriften

0|0
    0|0
  • Nerde yaşiyosunuz siz ya?

0|0
    0|0
  • Ne Insanlar var ya

0|0
    0|0
  • Yuru git troll doverim seni bak.

0|0
    0|0
  • anlatmalısın herif sapık ki ne sapık onu eve almayın görüşmeyin

0|0
    0|0
    • eve almıyoruz zaten ankaradayız o kütahya doğum yapınca bahan bildi geldi başka ne olabilir

• anlattım herşeyi tartıştılar baya 2 kardeşin arası bozuldu daha önce neden anlatmadın diye şim kızdı o bana güveniyo hiç güvenini sarsmadım adamın karıı düşman kesildi napaydım anlatmaaydım daha kötü olurdu

• iyi yapmışsın ne şerefsizler varmış be

• ne fark eder a q niyeti bozmuş eleman

0|0
    0|0
  • sende gözü oldugu kesin sakın anlatma iyice karışır ortalık...

0|0
    0|0
    • anlattım

• inandı ama neden daha önce demedin diye kızdı tartıştılar sonra kaynanam girdi araya ben iki kardeşi birbirine düşürmüşüm bilmem ne falan dedi

• dikkat et kendine

• anlat tabi

0|0
    0|0
  • aynı şeyi kız kardeşin eşine yapsa ne düşünürsün anlatmalısın evlilikte hiçbir şey gizli kalmamalı

0|0
    0|0
  • yakında seni sıkıştırır söylemedi deme.

0|0
    0|0
    • söylicem eşime

• bilmiyorum artık göz koyduysa eğer gözünü karartır tehlikeli öyle insanlar.

• bence anlatma ama eşine bir dönem daha çocuk yeni olmuş hani şeytana uyar birşey yapar al başına belayı sonra az bir zaman daha bekle bence.

• Senden tepki görmezse daha ileri gidecektir

0|0
    0|0
    • anlatmam en doğrusu bu eferde kaynanam susmicak

• Anlat bu durumu eşine. Lavuk bildiğin sana yazıyor.

0|0
    0|0
  • Bence söyle uzak dur sen tepki vermediğin sürece yüz bulup daha fazlasını yapar

0|0
    0|0
    • eşime bu akşam anlatıcam ya kütahyadan akaraya gelecek kadar kafayı yemiş

• çek bir köşeye ağzının payını ver bir daha yaparsa anlat

0|0
    0|0
  • Koru kendini

0|0
    0|0
  • Eşin sana inanmayabilir. ya da senin ona yüz verdiğini söyleyebilir. Eğer eşin sana inanacak ve kardeşinin ne olduğunu anlayacak birisiyse söyle. bide kardeşinin böyle yapyacağını söylerse. yoksa suçlu sen olursun..

0|0
    0|0
    • bana inannır çünki hiç konuşmadımı biliyo bana oruyo hep neden böyle yapıyoun diyo susuyorum hep ama bu akşam öylicem

• İyi bir problem çıkmamış senin açından. memnun oldum.

• eşim bana güveniyo ve ben onun güvenini sarsacak hiç bişi yapmadım bu güne kadar sadece sakladığım için bana kızdı

• genel kürt ailes yapısın

0|0
    0|0
    • kürt değilim ben göçmenim eşim de türk

• Şerefsiz ahlaksız herif ben kürdüm böyle bir iftira atmaya utanmıyor musun kendi yediğin pisliği benim kurt kardeşimemi atıyorsun. Piçin evladı biz amca çocuklarıyla bile aynı yerdekalıyoz hatta komşu çocuklarıylada yinede yan gözle bakmayız sizin gibi abaza değiliz. Şerefsizin çocuğu bu kişilik meselesidir ırkçılık konusuna kaydırıyosun

• Git haberler var oku ben yazmadım. kaç tane hikaye varr

Kızlar Ne Diyor 4

• sakın anlatma ama adamın sende gözü var uzak dur aralarını bozma gelirsede kocama söylerim de ses kaqydı al

0|0
    0|0
  • Bence o adamdan gerektigi kadar uzak dur ve o varken asla tek kalma

0|0
    0|0
  • anlatmalısın sanırım ilerisi daha büyük sorun

0|0
    0|0
  • eşine bunu söylersen kardeşini keser

0|0
    0|0
    • bence ilişki zedelenebilir nilüfer

• Sorun o işte aile içinde kargaşa çıkarsa eşler arasında da soğukluk olabilir

• Ve birde hiç kimse öz abisinin o halini görmek ve duymak istemez

Yükleniyor...