Sizce iyileşmiş midir?

Evliyim ve bundan yaklaşık 3 hafta önce vajinal mantar oldum. Jinekoloğa gittim 2 fitil zolax ve krem verdi. 1 haftadır tedaviye devam ediyorum. Son fitili bugün kullandım. İlaca devam sizce iyileşmişmiyimdir? Eşim tiksinmesin diye mantar oldu diyemiyorum ve ilişkiye girmemek için hep bahane üretiyorum. Nerden anlarım iyileşip iyileşmediğini? 1 haftada iyileşir mi mantar? Tekrar doktora git demeyin lütfen :(

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kaşıntın yoksa geçmiştir tekrar gitmene gerek yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Belirtiler ve ilacin bitmisse gecmistir ama emin olmak icin tekrar doktoruna görün bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Islak tutma bölgeyi. Doktora git tekrar kontrole.

0|0
    0|0
  • kaşıntı koku yoksa sorun bitmiştir. 5 gün içerisinde biter.

0|0
    0|0
    • Ah gerçekten mi? Kaşıntı yok kokuda almıyorum

• Ee mantar olduğunu nasıl anladıysan şimdi o şeyler var mı kontrol et :/

0|0
    0|0
    • Doktora gittim ilişki sırasında kötü koku gelmişti sonra doktora gideceğim gün baktım içinde beyaz beyaz parçaşar vardı şimdi bakıyorum yok ama o kötü koku gelir diye ilişkiye girmekten kotkuyorjm

• Bilemedim ki.. Gidip bir daha sorsanız?

• Boyle. bisey eşine. denmezmi hiç? İnsan eşinden gizlememeli boyle bişeyi

0|0
    0|0
  • Belirtiler gectiyse dene

0|0
    0|0
  • Bence söyle

0|0
    0|0
  • Git tabiki onemli seyler bunlar neden hap vermediki lamisil felan dr daha iyi bilir

0|0
    0|0
  • Temiz kokarsa akıntı yoksa canım geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • tekrar doktora gitmeden anlayamazsın iyileşip iyileşmediğini. illa ilişkiye girecekseniz condom kullanın. bu arada mantar varken ilişkiye girdinizmi? girdiyseniz eşindede başlamıştır mantar. ve tekrar ilişkiye girdiğinizde sana tekrardan bulaşacaktır. eşimdede başlamıştı doktor direk ikimize ilaç vermişti oradan biliyorum.

0|0
    0|0
    • İlk iki ilişkide bir şey olmadı ertesi günki ilişkide kötü koku geldi sonra bir daha beraber olmadık

• bence eşine söyle tedaviye başladığınıda söyle oda bir gözüksün doktora. kısır döngü şeklinde birbirinize bulaştırmayın.

• kaşıntı koku yoksa sorun bitmiştir. 5 gün içerisinde biter.

0|0
    0|0
  • Eşine söyle hijyenine dikkat etsin.

0|0
    0|0
  • Eşine söyle yoksa yanlış anlar olay büyür

0|0
    0|0
  • yazık adama ver artık :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mantar oldugu nasil anlasilir

0|0
    0|0
    • İlişkiye girince kötü koku geldi vajinal akıntımdan ve geçmedi yoğunlaşto koku sonra iç kısmı beyaz süt kesiği gibi akıntı vardı. Parça parça ama kaşıntı yoktu ve kilodumda kötü kokulu akıntı yoktu

• Her mantar iltihap farklı etken gösterir

• Anladm tesekkurler

Yükleniyor...