Antidepresanlar cinsel organlarimi kuculttu bakarmisiniz bi?

2 Nisan 2015 gunu 50 mg misol ilacindan 15 adet icmistim kafam iyi oldugu icin intihar falan degil. Sonra kalbim durdu gunlerce gozlerimde kismi korluk yasadim falan 1 hafta sonra ilacin tum etkileri gecti. Bu 1 hafta icinde cinsel organimda nasibini aldi. Bosaliyormusum gibi kasilmalar oluyodu her 1 dakkada bir ve birden nabzim 0a kadar iniyodu bildigin kalbim duruyordu ve cinsel organimdan sperm akiyordu her dakka aybi sey. 1 hafta boyunca yaklasik 800 900 kere bu hissi yasadim. Neyse sonra penisimde ve testislerimde kuculme oldu penisimde 3 cm testislerimde 1.5 cm gibi bir kuculme soz konusu. Sizce doktora gitmelimiyim?

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Alkolle ilaç etkileşime girmiş
    ve sen komaya girmişsin
    ürologa git

0|0
    0|0
    • Alkolle ilac etkilesimemi girmis ne alkolu

En İyi Erkek Görüşü

• yahu sen anti depresan alırken daha çok depresyona girmişsin.

sen manyakmısın arkadaşım. sen elinde metreyle mi geziyorsun. sana ne ölçüsünden. sen tedavini ol ondan sonra diğer işlere bak.

anti depresan vücutta gevşeme yapınca elbette erekte bölgeler yarım çalışır.

sen tedavini ol böyle poktan işlere kalkışma.

0|1
    0|0
    • Hocam :D onceden kullaniyordum ama simdide takinti haline getirdim niye kuculdu diye

• arkadaş anti depresan kolay bir ilaç değil. bütün antidepresanlar fiziksel değişiklik yapar.

tedavin bitti ise bir üroloji doktoruna git ilacın isimini de ver. bak bakalım nasıl bir öneride bulunur. biz ne desek boş. ilacı da bilmiyoruz. sen ürolojiye git kafan rahat etsin

• Aynen gidicem ama benim demek istedigim gunde 1 tane icmedim 15 tanesini ayni anda ictim

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Gitmelisin tabiki.. Ne olur ne olmaz kontrol altında tut..

1|1
    1|0
    • Urologa mi gidecem hocam

• Peki hocam tesekkur ederim

• Rica ederim

• küçülme söz konusu değil, tabi büyümede
    kafana dert etme , yakında vucudun eski haline döner

0|1
    0|0
    • Nasil soz konusu degil? Nisan ayindan beri dedigim degisiklikler soz konusu

• lavaboyu tıkayan, giderlerin takılması, düzelir ya takma, bazı şeyleri takırsan, yara oluşur,
      18 yaşındasın, biri senin aklını aldıktan sonra, şu an düşündüklerin için kendinden dalga geçersin,
      önce uyandıran bir olmalı

• Valla bilmiyorum hocam

• Ölmediğine şükret mk

0|0
    0|0
  • Ölmeyi mi bekliyorsun? Doktora gitmeli miyim ne demek?

0|0
    0|0
  • Canını kurtardigina sukret sen

0|0
    0|0
  • İsteğin azalmış, yan etkisi bu. Tam sertleşme yasayamıyorsun, ondan küçüldü diyorsun. Penis küçülmez. Ürolojiye görün yine de kafan rahat etsin

0|0
    0|0
  • gitme birşey olmaz

0|0
    0|0
    • Hocam 3 cm diyorum dile kolay :D ve testisler korkutuyor beni. Cocugum falan olmaz

• Ayy camasir gibi cekmis yavrucak biraz emmek lazim

0|1
    1|1
  • bir geneleve git :/

0|0
    0|0
    • Ne alaka?

• bir ürolojiye görün ozaman, hormonların düşmüş olmasın

• Olabilir cunku 1 dakikada 1 kez bosaliyordum cok ciddiyim

• Oyle bisey değilde cinsel istegi çok fazla azaltıyor

0|0
    0|0