Erkek arkadaşımın tek daşşağı yok kısır mıdır?

Erkek arkadaşımın tek taşşağı yok kısır mıdır? İleride evlensek çocuk yapmamıza engel olur mu daşşaklarının tek olması? :(

1|0
1|31

En İyi Erkek Görüşü

• Tek testisli olmak kısırlık ya da erkeklik fonksiyonlarında bir sorun anlamına gelmez. Diğerinin yokluğunda genellikle hafif bir büyüme gösteren tek yumurta diğerinin de fonksiyonlarını üstlenir. Spermiyogram tetkiki ile kısırlık açısından daha anlamlı bir değerlendirme yapılabilir.

0|0
    0|0
    • Amca hayırdır? Tıp kitabımı yuttun? Maşallah ağzım açık kaldı yorumu okurken :D

En İyi Kız Görüşü

• Yahu arkadaş ne alaksi var ya kısır falan değil cocugujuzda olur gayet

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 30

• testislerin tek olduğundan emin misin. inmemiş testis olabilir ya da retraktil testis olabilir. bunları bilmiyorsanız öğrenin.

0|0
    0|0
  • daha kibar yazamaz mıydın?

4|1
    0|0
  • kısır değildir. işlev görür tek böbrek gibi

0|0
    0|0
    • Diline sağlık dayı konuya çok güzel aydınlık getirmişsin bilimsel bir örnekle... Saygılar...

• Dayı öl de ölelim ama bizi zinaya sohma :D avradın ahdi var düşünürsen bile çükün kopsun inşallah diye beni sakata getirme :D

• @TugraEfee tamam o zaman :))

• hiç sperm testi yaptırmış mı? hareketli sayısı önemli, yoksa tek taşaklı olması kısır olduğu anlamına gelmez.

0|0
    0|0
  • Sorun olur galiba... ama nadir de olsa tek yumurtalıkla çocuğu olan olmuş bilmiyorum... tedavi görsün üroloğa gitsin

0|0
    0|0
  • tasakmi geciyon kiz bizimle 😄

0|1
    0|0
  • https://youtu.be/952O1su72Y0

t*şak geçilen soruyla t*şak geçerim fm

0|0
    0|0
  • nereden biliyorsun küçük olabilir

0|0
    0|0
  • Hahah :D Soruya bayıldım. O değil de bizim arkadaşın da taşşiklerinin teki yok. Yoksaaa?

0|0
    0|0
  • O nasıl iş l*n

0|0
    0|0
  • daşşak ney ya

0|0
    0|0
    • Dalga mı geçiyosun :D yarrağın altında sallanan şeyler işte

• Argo konuşmakla alakası yok koskoca adamın şeyine pipi mi deseydim :D

• penis diyebilirsn testis diyebilirsn :)

• 2si olupta kısır olanda var merak etme :D

0|0
    0|0
  • Olabilir ona sormalısın

0|0
    0|0
  • İçine boşalsın bakalım

0|0
    0|0
  • diğeri yeter

0|0
    0|0
  • daşşak mı geçiyon yapraam

0|0
    0|0
    • Hayır ciddiyim çocukken birisi tekme atmış daşşaklarından biri ameliyatla alınmış

• tek daşşaklılık ilginçmiş bana sanki pembe görünümlü mavi gibi geldin ama neyse :Dbilmiyom çocuğu olur mu olmaz mı sırf t*şak demişin bide aşağıda *** demişin sırf soruya görüş paylaşmış olmak için görüş yaptım hadi by

• sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Sevgiliyin dassani nirde gordun

0|0
    0|0
  • Tek taşaklada olur merak etme

0|0
    0|0
  • dasdasddssdadsdsadsKoPTUM DASSDSDADSAS

0|0
    0|0
  • Evet, çocuu olmaz

0|0
    0|0
  • harun abi hoş geldin.

0|0
    0|0
  • doktora gözüksun sonucta spermı orası uretıyor bı doktora muayne olsun gec olmadan

0|0
    0|0
  • bende erkek arkadaşınla aynı durumdayım taşaklarımdan biri alındı ama cinsel yönden normalim şu an nışanlıyım bir ay kadar önce nişamlımla gidip muayene oldum ve tek taşakın cinselliğe hiç bir zararının olmadığını öğrendim zaten nişanlımla da ilişkiye sorunsuz giriyorum

0|0
    0|0
  • tek taşaklı olup karısını hamile bırakan var. eğer sperm testinde sorun yoksa seni büyük ihtimal birkaç skişte hamile bırakır merak etme.

0|0
    0|0
  • Ne cok biliyo burdakiler masalah hepsi urolog a*k , bir urologa test yaptirmalisiniz sorun olabilir sperm sayisi na bakilmali

0|0
    0|0
  • Bu erkek arkadas senmisin?

0|0
    0|0
  • tam trol ya :D

0|0
    0|0
  • bende 3 tane var ha bire sperm üretiliyor sıkıldım boşalmaktan mk : ))

0|0
    0|0
  • tek daşşaktan seninkini döllüyebilirse sıkıntı yok asdashashdf

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...