Arkadaşlar anal ilişkiden dolayı sanırım makatımda çatlak oldu sizce ne yapmalıyım?

bir kaç ay oldu önceleri tuvalete cıkarken acı cekiyodum şimdi geçti. yinede tam geçmedi. birdaha anal ilişkiye hiç giremeyecek miyim bunun çözümü var mı acaba? evlenicez şu an yapmayı bıraktık. ama ileride eşim isterse karşı cıkmak istemiyorum sürekli olarak. sonucta yatak ilişkisi bu mutlaka isteyecektir. ne yapmalıyım?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• bir daha anal ilişkiye girebilirsin ama yakında tutamama sorunların başlayacak. şu an kolon kanseri olma riskin %30-40 larda anal ilişkiyle çatlattım diyorsun. bu riski arttırırsın. tedavisi mümkünmü evet mümkün. kalın bağırsağın bir bölümünü anüse bağlanan yerden alıp kalan kısmınıda vücudun yan tarafından dışarı çıkartıyorlar artık ömrün hayatın boyunca orada bir poşetle gezersin.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Anal fissur olmuşsun anüs cildi çok Hassas bir yerdir geç iyileşir sıcak oturma banyosu yap ve anestol pomad kullan ayrıca Anal ilişki her açıdan çok sakıncalı hijyen açısından da bence yanlış yoldasın yapma

0|0
    0|0
    • haklısın ama erkek bunu mutlaka istiyor işte. ileride vajina ilişkisinden sıkılırda isterse onun isteklerini görmezden gelmek istemem. zaten geçti tuvaletimi yaparken sorun olmuyo ama yinede iş ilişkiye gelince denedik olmuyo cok acıyo yapamıyoruz

• Erkek istiyor diye istemediğin birseyi yapmak zorunda değilsin beden senin ayrıca orası cinsel birleşme için evrimlesmis bir organ değil yani demem o ki hak yolu dururken gerek yok

• haklısın teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 19

• Zaten anal zararlı. Anal çatlaklar oluşur dediğin gibi. Bundan sonra yapma ve genel cerrahi uzmanına git mutlaka.

0|0
    0|0
  • poku yedin. ömür boyu o çatlakla yaşayacaksın. ömür boyu acı çekeceksin

0|0
    0|0
    • Acımıyoki şu an geçti bikaç aydır sadece ilişkiye giremiyorum

• sen daha dur yolun başındasın.

• Çok önemli değil diyemeyeceğim. Aklıma gelen ilk birkaç problemi şöyle sıralayabilirim.
    Makatta açılmalar olur.
    Büyük tuvaletini yaparken daha geniş çaplı birşeyler çıkmaya başlar.
    Kalçada genişleme olur.
    Yürüyüş bozuklukları oluşturmaya başlar.
    Oturma esnasında ağrı yaşatır.
    İlişki esnasında yırtılma ya da kanama olursa mikrobik sorunlar yaşatabilirsin.
    Bu yüzden analdan vazgeçmelisin derim ben 😆👍

0|0
    0|0
  • Çizgin olmalı gizlito

0|0
    0|0
  • sı çtığın yerden ilişkiye girmek nedir arkadaş bir çözemedim gitti

1|0
    0|0
  • Bulanık sıçarsın sonra

0|0
    0|0
  • önce ara ver düzelir sonrada sevgil, ine söyle bu olayı öğrenmesi lazım öyle pa diye yapılmaz

0|0
    0|0
  • naneyi yemişin :D

0|0
    0|0
  • yalatırsan igleşir anladan denenmiştir insan tükürügü tedavi edici özelligi vardır ama başkasınınki olcak

0|0
    0|0
  • Diktir dikiş atsınlar

0|0
    0|0
  • Felc bile olabilisin 😉

0|0
    0|0
  • çelik macun sektir

0|0
    0|0
  • Fissür mu?

0|0
    0|0
  • sıva yaptır

0|0
    0|0
  • Sorun sende bitiyor sen ne dersen o olur. #Dasdfghjk

0|0
    0|0
  • ilerde gtünü tutamazsan görürüm seni :D

0|0
    0|0
  • evlenince her gece düzenli vajinadan sonra anal ilişkin mutlaka olacaktır. o sorunun sebebi ilk anal ilişkiye girdiğin zaman orası erkeğinkine göre şekil alıyor eğer tam doğru düzgün bir ililki yaşamadıysan oyüzdendir. evde her duşa girdiğinde kayganlaştırıp biraz biraz alıştır en son çıkarkende nemlendirici el kremini sür bu oranın yumuşak olmasını ve ilerde daha güzel bir cinsel hayatının olmasını sağlar.

0|0
    0|0
  • Krem kullan

0|0
    0|0
  • anal jel kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...