Arkadaşlar anal yapmaktan?

Arkadaşlar anal ilişkiyi seviyorum ve haftada en az 2 kere yapıyorum. yasım 21 . gazımı tutamamaya başladım. ne yapmalıyım acil yardm?

0|0
9|49

En İyi Erkek Görüşü

• senin gibileri yüzünden dolmuşlara otobüslere binemez olduk :/

5|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 48

• yahu bizden neden yardım istiyorsun. daha bu senin başlangıç ileride çişini tutamayıp ömür boyu hasta bezi ile geceksin. devam et sen böyle

2|0
    0|0
  • Çimento at

1|1
    0|0
  • yapacak birşeyin yok bu saatten sonra böyle devam eder (analı bırakırsan) bırakmazsan büyük tuvaletini tutamazsın. uzun vadede kolon kanseri olma riskin yüksek. (şuan %40 civarlarında gözüküyor anlattıklarına bakılırsa) tedavisi mümkünmü evet mümkün. kalın bağırsağın bir bölümünü anüse bağlanan yerden alıp kalan kısmınıda vücudun yan tarafından dışarı çıkartıyorlar artık ömrün hayatın boyunca orada bir poşetle gezersin. ama bu ihtimal erken teşhiste geçerli. metastas yapıp yayılırsa Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Makata balon takıp şişirebilirsin.

2|1
    0|0
  • Analı bırakman gerekli. Vajinal yapmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Çok önemli değil diyemeyeceğim. Aklıma gelen ilk birkaç problemi şöyle sıralayabilirim.
    Makatta açılmalar olur.
    Büyük tuvaletini yaparken daha geniş çaplı birşeyler çıkmaya başlar.
    Kalçada genişleme olur.
    Yürüyüş bozuklukları oluşturmaya başlar.
    Oturma esnasında ağrı yaşatır.
    İlişki esnasında yırtılma ya da kanama olursa mikrobik sorunlar yaşatabilirsin.
    Bu yüzden analdan vazgeçmelisin derim ben 😆👍

1|0
    0|0
  • Bırakmak için anala devam etmelisin ne yapacaksın başka tövbe est seçip seçip mi soruyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Tutamazsın çok yapmaman lazım bu birr... ikincisi anal seks öncesi yapılması gerekn şeyler vardır... ben eski kız arkadaşıma yaparken ön hazırlık olayını yaptım vs. kız arkadaşımda hiç acı çekmedi ikimizde zevk aldık bir problemide olmadı

0|0
    0|0
  • Ara vermen gerekiyor. Hani iliskide ileri geri yaparken pompa gorevi goruyor ya dolayisiyla gaz fazlaligi olusuyor. O gazi disari atilmasi icin beklemen gerek. Yoksa daha kotu oluyor

0|0
    0|0
  • Ya çık git şurdan pislik :D

1|0
    0|0
  • Bırak

1|0
    0|0
  • hayatımda gerçekleştiremediğim tek fantezi :/ şu ana kadar kimse yanaşmadı bunu yapmak için , erkek arkadaşın çok şanslı biri , ona bu duyguyu tattırıyorsun , fazla yapıyorsun ondan sorunlar çıkmaya başlamış azaltmalısın biraz

0|0
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • hahahaha düşünsene önemli bir iş görüşmesine gittigini şarap tıpasıyla dolaşırsın :D

0|0
    0|0
  • Tıpa takm

0|0
    0|0
  • oradaki sinirler gevşer yaş ilerledikçede altını tutamazmışsın ona göre, hak yolu varken b*k yolu olmaz diye boşuna dememişler :)

0|0
    0|0
  • Harbi bende eski gunlerimi ozledim. Sadece uzun uzun sevimsek oral ve anal seks harika olur. Kriterinize uyarmiyim acaba 😉

0|0
    4|1
  • ne ile yapıyosun? yapay bişeyse daha inceye indir. bir erkekleyse sayısını dusurun veya bırakmaya calısın ilerde dıskınıda tutamazsın. kalın seylerden uzak dur

0|0
    0|0
  • yuhh o ne yaa.. travestiler ne yapsın öyleyse tıpayla mı dolaşsınlar.. bence sen bir dahiliyeye git

0|0
    0|0
  • Bir an önce bırak tuvaletini de tutamayacak hale geleceksin

0|0
    0|0
  • Haftada 2 kez kimse yapmaz
    Kendimden biliyorum

0|1
    0|0
  • hayır yani kendikendinemi yoksa sevgilinlemi yapıyosun? çok fark var arasında

0|0
    0|0
    • sevgilim yok. isteyenle yani tabi kriterlerim var yakısıklı vb. olanlarla. tek kişi değil

• anal istiyorlar. kızlığım bzulur

• bebeğim analı herkes ister bende isterim ama her isteyene verirsen bu kadar sık verirsen sağlığından olursun diye senin için diyorum. belli süre sonra sağlığından olduğundan sonra hadi yaptır bakalım yaptırabilirson çünkü sağlık gitti psikilojinde gider ve seksten tiksinirsin tadında yap sürekli yap

• biraz ara ver düzelir...

0|0
    0|0
  • Yalama olmaya başlamış böyle devam edersen parçalardan da akmaya başlar

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun artık çözümü yok. Yalama olmuşsun. O öyle gider artık

0|0
    0|0
  • anal yapmayı acilen bırakmalısın

0|0
    0|0
  • Bende yapmayı seviyorum boşver zevkine bak gazını da tutma çıksın ne var yani :)

0|0
    0|0
  • Analı birak ya da ince s. li bir partner bul

0|0
    0|0
  • İçinde patlasın :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir genelevde çalışanın itirafları. Umarım açılır yırtılır iyice.

Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.
    Erkekler anal bölgelerinden zevk alırlar. Gay olsun ya da olmasın her erkek anal bölgelerinden uyarılmaya çok açıktır. O yüzden kızların da aynı bölgeden aynı uyarılmayı yaşayacaklarını düşünürler ki bu kadın anatomisi gerçeğine aykırıdır.
    Gay olanlar bunu zaten anal ilişki yaşayarak yaşarlar. Ama gay olmayanlar " Ne ulan ben gay miyim?" diyerek oralarını elletmezler bile. Bu sefer de içlerinde kalan ve hiç bir zaman yaşayamadıkları bu zevki kadınlar üzerinde yaşamaya kalkarlar ki, bu durum zaten başlıbaşına bir yansıtma ve sapma durumudur.

2|3
    0|1
  • Yapmicaktin

0|0
    0|0
  • Bırakmak zorundasın

0|0
    0|0
  • analın sonucu bu

0|0
    0|0
  • tuvaletini tutamayacaksın anlıcan o zaman ne halt ettiğini