Annem kizlik zari muayenesine goturecek?

Annem kizlik zari muayenesine goturucek beni daha once giden var mi doktor direk soyluyo mu 20 yasindayim duzenli iliskim var be birliktelik yasadim bu iliskimde ama annemin ogrenmesini istemiyorum ne yapmam lazim

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• 20 yaşındasın ve reşitsin.. Doktorların hipokrat yeminleri hastaları ile ilgili bilgilerin 3. şahıslara verilmemesi kısmını da kapsar. Yani annemin sonuçlardan bilgi edinmesini istemiyorum dersin. Annen susar kalır.

0|1
    0|0
    • Annem bana guvenmez o zaman onun bakire oldugumu duymasi lazim yani allaha sukur yanlis bisey yapmiyorum yanlis anlama 1 kisiyle birlikte oldum hala da onunlayim fakat aile baskisi buna karsi cikilmiyor

• Her yerde her şekilde hakkımı ararım. Gerekirse başkalarınında hakkını yedirmeyeye çalışırım. İnsanlık görevimiz çünkü. Bunu sen yapma ben yapma o zaman bu devranı istedikleri gibi döndürüyorlar. Ben gücümün yettiği kadar buna izin vermiyorum. Ha bu işle aylarca uğraştım ama sonucada vardım. O yüzden yılmadan uğraşmak gerekiyor. Çabalamak gerekiyor. Birazda dişli olmak gerekiyor.

Doktora o zaman olayı bize anlattığın gibi anlatıcaksın. Oda olayı kendince değerlendirip karar vericek.

• @SibelErdem en güzelini yapmışsın. Bazı kurumlar da diledikleri gibi at koşturanlar ve bundan nemalananlar hakettiği cezayı almalı. Ülkemizde hakkın yerini bulması adalet sisteminden dolayı aylarca sürse bile inatla doğruyu aramak en güzelidir. Hem kendimiz için hep toplum için.

En İyi Kız Görüşü

• Annenin seni zorla hiçbir teste götürmeye hakkı yok. Karışamaz. Gitmiyceksin olacak bitecek. Kızını bu duruma düşüremez. Zar muayenesine götürmekle olmaz o iş de. Senin kızınım iyi eğitseydin madem de götürmeseydin de. Ama şunu söyleyeyim annen o gençle beraberliğini onaylamıyosa vardır bir bildiği

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• seni annen neden götürüyor. demekki sen mimlenmişsin.

0|0
    0|0
  • Eğer annen götürecekse bir halt karıştırdığını düşünmüş olmalı. Söyle bence de kurtul bu baskıdan. Nasıl olsa öğrenecek.

0|0
    0|0
  • İçine giriş oldu mu?

0|0
    0|0
  • doktor sirek söyler bakınca anlar zaten..

0|0
    0|0
    • Altta bir arkadaş doktor söylemez demiş.. Annene söyler.

• @anticög Ben erkegin yapmasinida karsiyim..

• @anticög demekki sende yapiyosunda... Kapalisin acil bence... sizin gibilerin yuzunden diger kapalilarda zarar goruyor

• Annene acikla bu durumu. doktorunla konusursan ailen ogrenmez bu kişisel birşey ama soylemen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Sizene arkadasim gotursun kadincagaz belki kirlenen namusunu temizleyecek. Ortalikta millet sikecegine bir kereden kafasina sikar herkez kurtulur bu azaptan zaten kizim sen onun tadini almissin bir kere ne tobe etsen bos ya adami al hmen bas nikahi ya da manzarali bir yerden mezar kazdir simdiden rezilligini gelip ortalarda tanimadigin genclere. Kotu ornek oluo anlatma utanmadan bide 1 kisi diyo. Rezillesme adam gibi git soyle yaptim pisman degilim evlenecez de

0|0
    0|0
  • gitme mk. 18 yaşından büyüksün. hayır diyebiliyorsun. bide annenin seni kızlık muayenesine götürmesine gerek yok. yatırıp bakabiliyor kendi :D

0|0
    0|0
  • doktor erkek olursa ve doktoruda bastan çıkarabilecek seksilikteysen doktorada bir kere verdiğin an sorun olacağını sanmıyorum. söylediklerim acı ama gerçekler. tabi buda mangal gibi yürek ister yapabilirsen

0|0
    0|0
  • doktorun iyiliğine kalmıs kimi doktorlar kızı zor durumda bırakmamak için söylemiyor kimileri söylüyor doktora biraz kaş göz yap acındır kendini iyi niyetliyse anlar halinden yardımcı olur

0|0
    0|0
  • gecmiş olsun annen mikecek seni demekki kadın senin ne oldufunu biliyo ya da ispiyonladı biri

0|0
    0|0
  • şüphelenmışmı senden

0|0
    0|0
  • Doktora boşa para verip ziyan etmeyin annen kafaya takmış zaten ben bakire değilim de gitsin.

0|0
    0|0
  • Sonuç ne oldu?

0|0
    0|0
  • ben aynı mesajdan iki tane görünce troll alarmını veriyorum ya siz? :)

0|0
    0|0
  • Devlet hastanesi bakmaz ozelde 18 yasindan buyulsen ve rizan olmadigini dra soylersen kimse bilmez

0|0
    0|0
  • gitmemen lazım

0|0
    0|0
  • yandın o zaman sen.

0|0
    0|0
  • yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Bian önce ihtihar et yoksa kabus günler seni bekliyor yazık

0|0
    0|0
  • doktorada bir kere verirsen sölemez :D

0|0
    0|0
  • doktorla ilişkiye gir, istediğin raporu verme ihtimali doğsun

0|0
    0|0
  • diktir

0|0
    0|0
  • 20 yaşında isen dr un söyleme hakkı yok.

0|0
    0|1
  • Oncelikle doktordan rica et anneni odadan çıkarsın sonra durumu açıkla 20 yaşında hür bir kizsın senin bilgilerini istemedigin kimseye aciklayamaz doktora sevdim beyle ilişkiye girdim ama ailemin bilmesini istemiyorum de anlayışla karsilicaktir

0|0
    0|0
  • yaraagıııı yedin kızım söyler tabe

0|0
    0|0
  • Allah bu isine belli mi olur :)

0|0
    0|0
  • Yiyosnz bir b*k ondan sonra annem duyarsa naparım. Evlenmeden ne halta gidip yatıyosun?

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Annen niye böyle bisey yapıyo ki

0|1
    0|0
  • öyle annen kafasına göre baktıramaz ona, he özel hastaneye giderseniz o ayrı tabi. bir annenin kızına yapabileceği en aşağılayıcı şey ama düşününce öğrenmesi daha iyi diyorum belki bundan sonrası için daha iyi olur..

0|0
    0|2
    • En aşağılayıcı şey değil.. O yaparken iyide annesi öğrenmek isteyince mi kötü?

• Zaten annesi şüphelenmese götürmez durup dururken, Demek öğrendi biliyor da emin olmak istiyor.

• Malesef annem oyle bir zihniyette degil, keske olsa

• Neden goturuyor

0|0
    0|0
  • Oyle bakan goremez zaten doktor muayne edıp anlıyor varsa var yoksa yok der doktora ayrıca soylemezsen annen duyar ılıskı yasadıgını soyle madem annene

0|0
    0|0
  • Doktor sen reşit olduğun için ailenle paylaşmaz bilgiyi

0|0
    0|0
    • Ama yanimda annem olucak onun icin goturucek beni doktora kizim bakire mi diye sorucak

• Bilgiğim kadarıyla doktorun annene sen istemeden cevap vermesi yasal değil. Sen içerde dersin doktora "sonucu annemle paylaşmayın lütfen" diye. Annene cevap vermez

• Söyleme zamanın gelmiş

0|0
    0|0
  • neden götürecek olayı çaktı mı ki annen?

0|0
    0|1
    • Annem bir cocukla birlikteligimi onaylamiyor sirf uzak tutmak icin ama bu onu uzucek babami uzucek simdi lutfen yaparken aklin nerdeydi deme ben yaptigimi kendim icin yaptim ailem icin degil

• işte sen bir cahillik yaptım böyleyken böyle diye anlatınca annen kendı eliyle vericek seni. çünki artık sen onun namusu oldun ve sırf adın çıkmasın dıye verıcek

• Öyle bir hakkı yok kimsenin senin rızan olmadığı taktirde. 20 yaşına gelmişsin bir araştır bak her haltı yiyip kenara çekilmeyin bir zahmet.

0|2
    0|1
Yükleniyor...