Bekaret muayenesi?

Merhaba oncelikle soyle acikliyim annemin dusman oldugu ailenin oglu ile birlikteyim evlilik karari aldik bir birliktelik yasadik fakat annem buna karsi ve bundan haberi yok. Simdi beni o yuzden bekaret testine goturmek istiyor doktorla konussam onceden benim bakire oldugumu soyler mi, veya anneme soyler mi bunu babam durumdan haberdar fakat annem bazi seyler hallolmadan bunu ogrenemez ne yapmaliyim

1|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• babanın haberi var ve baban bir şey demedi

0|0
    0|0
    • Durum cok karisik iliskimizden haberi var birlikte oldugumuzdan degil

En İyi Kız Görüşü

• Sana bu kadar guvenmiyorlarsa neden onlarin evladisinki? Üstelik doktora bunu teklif etmen, doğruyu çarpıtmasini istemen bile suçtur.

0|0
    0|0
    • Ama baska carem yok annem bunu ogrenmemeli

Erkekler Ne Diyor 11

• ben sadece dizi adı sanıyordum ama gerçekte de varmış
    GENİŞ AİLE

0|0
    0|0
  • annende bakire değildi babanla evlendiğinde güzel yalan sende öyle tehdit et anneni babama anlatacam de ;)

0|0
    0|0
  • Anne baba dahil olmak üzere hiç kimse seni bu konuda rızan olmadan muayene ettiremez yasal olarak suc işlerler ve doktorlar bunu polise bildirmek zorundadır.

0|0
    0|0
  • nasıl bir ailesiniz la siz

0|0
    0|0
  • Onceden doktoru ayarla

0|0
    0|0
    • Nasil ayarliycam ne yapmaliyim

• Yok valla nerden olsun doktora ne desem kabul eder bunu

• Tanimiyosa etmez ya.. ancak anlayisli biriyse eder.. ailede sorun yasayablcegini anlat filan.. iyi biriyse olur yoksa.. :(

• Gerçekler neyse onu söyler...

0|0
    0|0
  • doktorada vermen lazım :D

0|0
    0|0
  • doktorla ilişkiye gir belki istediğin raporu verir

0|0
    0|0
  • demek ki bir şeyler duymuş ki öyle bir şeye kalkışıyor

0|0
    0|0
  • Bittin

0|0
    0|0
  • Doktor söyler kesin. Biri söylemezse başka doktora götürür o söyler. Neden yaptın o işi... Doktorlar yalan söylemez doktorla konuşsanda faydası olmaz!!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaç yasindasin senin iznin olmadan seni bekaret kontorilu yaptıramaz.

0|0
    0|0
    • 20 ama izin vermezsem annem supheleniyor olucak bu cocugun guvenini kazanabilmesi icin bir firsat

• Allah yardımcın olsun bence şöyle bir şey yap gözüünü karart annene anlat zaten mecbur sevdiğin çocuğa vercek seni başka çaresi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...