Haydar Dümen'e sorulan soru ve cevaplardan birkaç derleme yaptım, bakın bakalım ne diyeceksiniz?

SORU:Sevgilimle cinsel ilişkiye girdik ama o anda prezervatif bulamayınca çorap kullandık. Yine de hamile kalır mı?

CEVAP: Ne biçim şey bu? Yaşadıklarınız gerçekten tehlikeli ve psikolojik açıdan yıpratıcı. Çoraplarını her gün yıkıyor musun, bari oradan teselli bulayım. Sorduğun soruya ben değil yukarıdaki karışır. Çünkü çorabın gözenekleri fazla. Nasıl bir çoraptı? Yün çorap mı, naylon mu, pamuklu mu?

SORU:15 yaşında gencim, kız arkadaşımın ayağına boşaldım. İç çamaşırını çekerken spermler bulaştı. İkimiz de çok korkuyoruz, sizce kız arkadaşım hamile kalmış olabilir mi?

CEVAP: Değerli okurum, kızın ayağında ne işin vardı? Her yer bitti de bula bula ayağını mı buldun? Ayak fetişisti misin, yoksa tepişiyor muydunuz? Bakalım daha neler duyacağız. Kızım şimdi sözüm sana: Madem ayağına boşaldı git yıka, sonra giysene kıyafetlerini.

SORU:28 yaşındayım, evliyim. Geçen yıl evlilik yıldönünümüzde kızlık zarımı diktirmiştim. Eşimin çok hoşuna gitmişti. Bu yıl yine istiyor. Bunun bir zararı var mı? En fazla kaç kez yaptırabiliriz?

CEVAP: Sevgili okurum, sen ittir ittir, sonra git diktir. İttir ittir git diktir. O diktirdiğin yer ince bir zar. Kocana ne oluyor? Sen tecrübe tahtası mısın? İleride şımarır vajinayı da darattıralım derse ne yapacaksın?

Daha bunlar bişey değil en bomba sorular burda :

--Bizim köyde prezervatif satılmıyor. Oğlanın sünnet düğününden kalan balonları kullanıyoruz. Acaba bir zararı olur mu

--18 yaşında genç kızım, mastürbasyon yapınca sesim kısılıyor.İlişkiye girmediğim zaman nereye dokunsam elektrik çarpıyor

--Sevgilim bakire, birlikte olacağız ama beni kan tutuyor. işte buna çok güldüm :D

--Her boşalacağım sırada kahkaha atıyorum, bir açıklaması var mı.

--Otobüs sarsıldıkça ereksiyon oluyorum. Yolculuklar ıstıraba dönüştü.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Haydar dümen salağın teki onun okurları ve ona soru soranlar isee dünyanın el değmemiş 0 km gerizekalı ve kendini espiritüel zanneden mahlukatlar yani insan sınıfından olduklarını sanmıyorum başka bir familyadanlar çünki insan olan karşı cinsini tanır olmayanların soracakları soru dahi diyemiyeceğim bok tan değersiz cümleler hüzmesi ...

0|0
    1|0
  • burada birileri soruyordu

---"sevgilim ağzıma boşaldı hamile kalır mıyım?" herhalde rahimi ağzında :)

---"üstümüz giyinikken sürtünme yaptık hamile kalır mıyım?"

0|0
    0|0
  • hobilerin tehlikeli.

0|0
    0|0
  • benım okudugum bir soru

soran

hocam yazları genelde cıplak yatıyorum yine bir gün yatarken pencere acıktı odaya giren sinek vajinama kactı kızlıgım bozulmusmudur

cevap

sen sinekleri bos ver boyle cıplak penceren acık yatmaya devam edersen dikkat et yılan kacabılır

sonra bir baska özürlünğn sordugu soru

sevgilimin azına bosaldım oda yuttu sevgilim hamile kalmısmıdır

bazen bakıyorumda cogu sallama soru ya dalga geçiyorlar yada bazılarında cahillik diz boyu...

0|0
    0|0
    • aynen ya. kimse bişey öğretmiyo heralde gençlerimiz cahil

• eeee p*rno genclık ne olucak onu ızlıyene kadar bıraz anatomi baksınlar

• fazla haydar okuma yoksa oturturlar seni dümene

0|0
    1|0
  • bence sende okuma bunları :D

0|0
    0|0

• SORU:28 yaşındayım, evliyim. Geçen yıl evlilik yıldönünümüzde kızlık zarımı diktirmiştim. Eşimin çok hoşuna gitmişti. Bu yıl yine istiyor. Bunun bir zararı var mı? En fazla kaç kez yaptırabiliriz?

en iyi buymuş :))))

0|0
    0|0
  • güzel olmuş saten bizim insanımızda vereceyi cevaplara gülmek için soruyo sanırım :)

0|0
    0|0
  • haydar abi king ya :)

0|0
    0|0
  • Bilgi dagarcıgın kuvvetlenmiş seninn...:))

0|0
    0|0
  • sen çok yaşa pepe

devamını beklerüz

0|0
    0|0
  • Bana çekmiş kerate. Haydar. Benimgibi herekzle dalga geçiyor. O gazetede offline takılıyor. Ben KS de online takılıyorum haahaa :D Çok gülüyorum burda yaa

0|0
    0|0
  • Biride yazmis daracik daracik sokaklar kizlar misket yuvalar sarkisini okuyomus sex yapiyorken:) cevap esin o an kalkip penisi havada kalkip gobek atmali;))

0|0
    0|0
    • haha düşüncesi bile komik. apartman gibi :D

• küfrederim valla agzıma geleni söylerim :) ya da en iyisi agzını bantlıcaksın. hem fantezi :)

• O zamanda tadi olmaz inlemeyi duynaliyim :)))

• :-D bunlar nasıl soru la sordun soruyu sktm boruyu :-D begenmedim soruları sıradan ama yinede +55 puan verip gidiyirum cılgın

0|0
    0|0
  • mahsus soruyorlar bunları bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu adamın yorumlarını seviyorum.Tek eşliliği savunan çok cevabı var.Gülüp geçiyor millet ama adam haklı doğruları konuşuyor.

0|0
    0|0
  • en çok balaonla çorap muhabbetıne güldüm süpermiş :))

0|0
    0|0
  • çorapla balon kullanmak nedir ya, ne cahiller var

0|0
    0|0
    • bu tarz soruların bir çoguda uydurma, bilinç altı olusturu kendi kendine üretilmiş cevablandırılmış sorulardır. amaç dikkat cekmektir.

• bu şahsiyet , kürtajı deli gibi savunduktan sonra gözümden iyice düştü ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...