Sabah uyaninca erkeklerin penisi neden kalkik olur?

Çok merak ettiğim bir konu bu lütfen doğru düzgün cevaplayin. Cisi mi geliyor ruyasinda aziyor mu ne oluyor anlamıyorum ve merak ediyorum :)))

0|0
361

En İyi Erkek Görüşü

• bütün gece boyunca biriken sidiğin yolaçtığı bir olay, psikolojik kaynak aramak gayet anlamsızdır.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sağlıklı erkeğin ki kalkarmis

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 60

• Biyolojik saat ile ilgili birşey olsa gerek; beden dinlenmiş, dinç ve hazır oluyor.

Sonra erkekler niye sürekli seks düşünüyor diyorlar. Güne böyle başlıyoruz, devamı da öyle geliyor, ne yapalım.

2|1
    0|0
  • idrar baskısından dolayı

1|0
    0|0
  • her haltı her naneyı bılıp atomu parçalamaya muktedır kadınların bunu bılmemesı ve güya merak dıye gevrek gevrek gulup salaga yatması ne abes:)) aradığın kelımeyı soyleyımde gecsın merakın.. fazla merak ıyı gelmez hacııı:)

0|2
    2|1
  • Dediğin iki nedenden de olur sabah ereksiyonu.

1|0
    0|0
  • Bütün gece dinlenen vucut sabah dinç olur testestoron hormanlarıda zirve yapar ve çişle birlikte penise baskı yapınca sertlik olur

1|0
    0|1
  • İdrarın vermiş olduğu bir tepki. ayrıca penisinin sağlıklı olduğunu yani ereksyon probleminin olmaığını gösterir. asıl kalkmazsa sıkıntı. sen nerden merak ettin?

1|0
    0|0
  • 1. Uyuduktan sonra gelen idrarın çıkmasını engellemek , erkeğin altına kaçırmaması için otomatik olarak sertleşip idrarın çıkmasını engeller. Tuvalete gidip idrara çıkıldığında gevşer ve küçülür.
    2. Sağlıklı her erkekte her gün ya da gün aşırı olarak sertleşme görülür ve doğal bir durumdur. Azgın olmakla alakası yoktur.

0|0
    0|0
  • Uykudayken hormonlar salgılanır ve bu süreçte ereksiyon her erkekte vardır aksini iddia edenin hormonlarında sorun vardır. Keza ölümden sonraki 72 saatte bile penis ereksiyon olur

1|0
    0|0
  • Benim genelde çişim gelmiş oluyor yaklaşık bir dakika boyun ca çişimi yapıyorum sonra tabi ki eski halini alıyor 😊

1|0
    0|0
  • gece indiren biri olmadigindan

1|1
    0|0
  • Ben bile merak etmiyorum nasıl bir cinsel istektir sendeki bu soruyu sormana neden olan? Google diye birşey var yaz öğren.

0|0
    1|0
  • bende anlamıyormm neden bu çilee

2|0
    0|0
  • Gece altına yapmaması için kendini kasıyor.

1|0
    0|0
  • üzüme ye bağını sorma ;)

1|0
    0|0
  • WC ile alakalı

1|0
    0|0
  • Kan pompalamayla alakalı tabi rüyada olabilir o rüyasına baglıda. vucut uyanıcagı icin hucreler calısıyor ereksiyonda gözleniyor

1|0
    0|0
  • walla benimki wc ihtiyacından olmuyor malesef ne biliyim saabah kalkıyorum oda benle beraber kalkmış :)

1|0
    0|0
  • Uyku ereksiyonu diye bir durum var. Çoğu erkekte görünen bir durumdur.

1|0
    0|0
    • Ama nedeni nedir ışte.

• Vallahi hiç araştırmadım nedenini. Sevgilim varken yanımda uyandığında hoşuna gidiyordu bende olumsuz birşey olmadığını düşünüp hiç sorgulamadım.

• erkeklerin penisi anne karnındayken bile ereksiyon olur

1|0
    0|0
  • öyle mi oluyormuş :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu merak pek ıyı ye gitmez

0|0
    1|0