Prezervatif seksi öldürüyor mu ?

Prezervatif seksi öldürüyor mu arkadaslar ? Yani Prezervatifsiz daha mı zevkli olur ?

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Çiftin en özel ve güzel anında aralarına yabancı madde giriyor, hem de zevki kısıtlıyor.. Haliyle orjinallik kalmıyor. Tabii istenmeyen durumlar için de bazen kullanmak gerekiyor o da ayrı konu.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Alakası yok, o tamamen psikolojik bi'şey... Ultra-incelerden kullanın hissetmek için ;)

1|0
    0|1
  • genellikle boşalma sırasında kendilerini tutamıyanlar prevervatif kullanıyor içini boşalmamak için

seksi öldürmez ya niye öldürsün benim için farketmez

1|0
    0|0
  • elbette öldürüyor. sebepler neler

---prezervatif yağlı, buna vajinanın klojen sıvısı da eklenince kayganlık artıyor

---prezervatif parlak dolayısı ile sürtünme az

ama doğalda sadece klojenin ıslaklığı yetiyor kayganlık için. ve iki et birbirine sürterken daha etkili.

0|0
    0|0
  • Prezervatifsiz daha iyi . Ama kürtajın yasaklanması , doğum kontrol haplarının zamanla vücuda zarar vermesi , ertesi gün haplarının belli aralıklarla kullanılması yüzünden sık ilişki yaşayanlar için yine prezervatiften başka alternatif kalmıyor .

0|1
    1|0
  • Evet tam olarak dedigin gibi cantasindan prezervatif cikaran kizlara sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • korunmak şart o bakımdan yani..

1|0
    0|1
  • :D hayır güzel geç boşalttığı için kadında çok zevk alıyor denedim onayladım yani

1|0
    0|1
  • kesinlikle, daha zevkli,çikolatayı paketiyle ye dene gör.

0|0
    0|0
  • Aynen öldürüyor hatta namazını kıldık :)

0|1
    2|1
  • eskiden prezervatif mi varmış :D

0|0
    1|0
  • seksi öldürürmü bilmemde benimkini boğazladığı kesin :(

0|0
    0|0
  • havasızlıktan ölen adam var

0|0
    1|1
  • condom ları seviyorum ama tabiki %90 az zevk alıyorsun güvenmediğin ve tanımadığın kişilerle seks yapıyorsan kullanmak şart

0|0
    0|0
  • önce sevişeceksin gelgitten sonra orgazma yakın zamanda kondomu takacaksın. o zaman zevkli oluyor. ya da spiral iyi bir yöntem...

1|0
    0|1
  • Et ete değmeliii :)

0|1
    0|1
  • Erkekte his kaybı olur.

0|0
    0|0
  • et ete değecek.

0|1
    0|0
  • special life olayı. seksi öldürmez ama sıcaklarda tuzlu limonata içmeye benzer

0|0
    0|0
  • onsuz daha ii olur sanırım

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum.ne o çin seddi gibi. ten tene değmeli.

0|0
    0|0
  • Evet dogru çünkü et ete değmeli...:))

0|0
    0|0
  • ee tabi ten tene deyecek

0|0
    0|0
  • et ete değmeli yani başka önlemler allınmalı pvt zevk vermıyor bır cok ılıskıde galıba vs :D

0|0
    0|1
  • Karı koca arasına bişey girmesin. Ama karı koca aolmayanlarınkini bilmiyorum. Ne haliniz varsa görün.

0|0
    1|0
  • Seksi öldürüyor demek doğru olmaz ama bence onsuz daha zevkli oluyor.

0|0
    0|0
  • Ben hiç ilişki yaşamadım ya :( offffffffff

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• tabi ki prezervatif olmadan daha iyi hissediyorsun

1|4
    0|1

• Prezervatifle bi tadı kalmıyo

1|4
    0|1
  • seksi değilde beni bir gün öldürecek. alerjim var ilişkiden sonra bir acı yanma.. yüzümde kızarmalar falan :@

0|1
    0|0
    • kadın prezervatifi kullan

• lateks allerjisi fenadır ya kullanma sende

• aynen. başka türlü istemiyoruz hap falan. iğne için de erken

• prezervatifsiz daha guzel oluyor ama malum hastaliklar cok yaygin kullanmak da yarar var

0|0
    0|0
Yükleniyor...