Kızlık zarı kanamazsa ne yaparsınız?

Kız arkadaşınızla 2 yıldır sevgilisiniz ve artık evlenmeniz neredeyse kesin gibi aileleriniz falan durumdan haberdar. İlişkiye girmeye karar verdiniz daha önce sürtünme yoluyla yapıyordunuz bu işi. İlişki sırasında kan gelmediğini fark ettiniz kız arkadaşınızın daha önce sevgilisi olduğunu da biliyorsunuz. Böyle bir durumda ne yaparsınız?

Ayrıca kızlar sizde ilişkiye girmediniz daha nce ama kan gelmedi bu durumda ne hissedersiniz?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• mutlu olup olmadığıma bakar, onunla neler paylaştığımı düşünürdüm. geçmişin geçmişte kaldığını, şimdiyi yaşamam gerektiğini düşünürdüm.

1|0
    0|0
    • yani umursamazdın böyle olmasını

• onunla olan ilişki mi ve mutluluğumu umursardım. böyle şeyler ayrıntı, bu ayrıntılara takılmak hayatı çok zorlaştırır. yani düşünsene her şey süper gidiyor. çok mutluyum. her konuda çözeceğimiz şeyleri çözmüşüz,yeni sorunları nasıl çözeceğimizi öğrenmişiz, uyum içinde birbirimizi kabullenmişiz. aramızda tutkuda var cinsellikte yaşıyoruz. ama bir gün diyoruz ki hadi tam bir birleşme yapalım. sonra kan gelmiyor. ne yapacam? bunu sorgulayıp bütün güzel şeyleri bir kenara mı atacam? aşkımı yaşarım..

• alkışş :)

Erkekler Ne Diyor 15

• doktora gidersin o erkeğe anlatır. elastik ise yırtılmaz. ama daha evvel yırttın veya yırttırdın ise git diktir. sorun kalmaz.

2|0
    0|0
  • kızlarda kan gelmemesi normal bir durum .zarın yırtıldığını hissederim ;vajinada belli eder zaten .kıza veya eşime neden kanamadığını ve daha önce yaptınmı diye sorarsam çok yanlış olur .onu tamamen kaybederim ,beni affetmez ve çok kırıcı olur .her erkeğin kanama olmamasının doğal olduğunu bilmesi gerekir .evlilikler zaten ilk zamanlarda bunun için bitiyo bence .

1|0
    0|0
  • kızlık zarı hakkında bi yazı okumuştum dünya üzerindeki kızlık zarlarinin yüzde 20si esnekmis hatta yüzde 5i doğuma kadar yırtılmıyormus iyi bir on sevişme ile narin bi zar kanamaya da bilir sevgilime güveniyorsam o güveni hissetirirse bana hiç bir sorun olmaz

2|0
    0|0
  • Muayeneyi bizzat ben yapardım.

0|0
    1|0
  • sıkıldım valla bu tip sorulardan

kusra bakma yalnız senin için gecerli değil

0|0
    1|0
    • haklısın çok soruluyor bu tip sorular.

• çok önceden başıma gelmişti zarı esnekti , ilk seferinde kanamadı biraz bozuldum tabiki ama ona güvendim çünkü ilk defa yaptığına emindim ve bir kaç zaman sonra kanaması oldu pozisyon değişikliklerinde.

1|0
    0|0
  • Seviyosam bisey hissetmem sormam bile

1|0
    0|0
  • tekrar tekrar bıçaklarım. yine kanamazsa şahdamarını keserim i*nenin.

0|1
    1|0
  • bekaret takıntım varsa zaten önceden ilişkin olduğunu bildiğim için girmeden önce kendim bakarım hala duruyor mu yırtılmışmı diye. yırtılıp yırtılmadığı açığa çıkar.

bekaret takıntısı olmayan biriysem zaten sorun yok

0|0
    1|0
    • çok itici yaa bakılması. Baksaydı asla birlikte olmazdım.

• ya dur bir bakayım hele zar varmı yokmu diye bakılmaz. yalamak emmek için yanaşır bakarım

• bişey hissetmem seviyorsam sorun değilki bu

1|0
    0|0
  • kan emicimisin sen. karaktere bak bebeğim

1|0
    0|0
    • çok haklısın ama toplum baskısı aslında bu

• ne diycen mesela

• sohbet ederiz sonra söylenen söylenir

• güveniyorsam sorun yok

1|0
    0|0
  • SEnin öyle oldu ğalıba bunları yazana kadar sana sorunca sana güvenmıyorsa anlatınca bunun normal bır durum oldugunu onun kafasına...

0|0
    0|0
    • anlayamadım :(

• yapmadığını söylüyorsa ?

• onu bılemıyorumda.. Ben sevdıklerım kışılere guvenırım her zaman adamda senle evlenme aşamasına gelmış.. Boyle deyınce güvenmıyorsa 1,2 anlatırsın yapmadık dıye gene dınlemıyorsa selametın başına der yollardım... Bana guvenmeyen bırı ıle nasıl beraber olucam ki

• kötü düşünceler sarar benı ama guvenıyorsam sevdıgıme takmam

1|0
    0|0
  • Kanayana kadar devam. :P

1|0
    0|0
    • vaay

• Yapılcak birşey yok etkiye tepki gerçekleşmemişse tepki gelene kadar etki. (:

Kızlar Ne Diyor 4

• şükür fazlasıyla geldi. gelmesede beni anlayacağını sorun etmeyeceğini , esnektir diye düşüneceğini bilirdim. böyle birini bulmak lazım.

1|0
    0|0
  • az önce başka bir arkadaş kızlık zarı diktirmek ile ilgili soru sormuştu, herkes üzerine yüklendi. kimse onun derdine inemedi... onu dinleyemedi.. galiba gitti.. :( bulamıyorum onu

1|0
    0|0
  • ben okumuştum bir yerde, bazı zarlar çok esnekmiş doğumdayken yırtılırmış. bazıları ilişkiden bir kaç saat sonra yırtılır ve kan gelirmiş. vs vs

1|0
    0|0
  • kizlik zari esnek ise kanama olmaz.

2|0
    1|0
Yükleniyor...