Sanırım ben hiç evlenemicem benim gibi hasta olan varmı?

kızlar vajinam delik değil benim adet olmuyorum 18 yaşında amlyat olmam gerekiyodu 18 im ama paramız yok napmalıyım benim gibi kızlar var mı doğuştan delik olmayan vajina adet olamıyorum bu yüzden kanlarımı alıyolar ama bir yere kadar ölme riskim varmış lütfen yardımcı olun çalışıyorum şu an amelyat olmak için para biliktiriyorum :(

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• canım nerde yaşıyosun istanbuldaysan bana ulaşabilirsin yardımcı olurum istersen hemşireyim ama doktor arkadaşlarıma öylerim yaparız amelyatını

2|2
    0|0
    • Gorsun mu canini yedigim yaa bak nasil mutlu oldum hee :) senin gbi insanlarin hep var olmasi temennimizdir

Erkekler Ne Diyor 8

• Çalışıyorsan, zorunlu olan ameliyatı sosyal güvencen karşılar zaten.

0|0
    0|0
  • Nasil yani delik degil komple kapali mi?

0|0
    0|0
    • kızlık zarım kapalı doğuştan

• hyr gitmedim riskli olabilir amelyat konusunda devlet hatanesine güvenemiyorum

• Sacmalama yaa inan bana devlwt hastanesi ozellerden daha iyi :) benim babam hastalandi bogazi komple sisti gittik ozelw bulamadilar devlete g8ttik bilmem taa nereye gonderdiler hastaliga teshis koymak icin sonra tedavi sureci basladi ve şu an cok saglikli massallah sende bir git gorun en azindan doktorlari arastrip devlete basvur yarfim edilir muhakkak

• İlerde kocan deler veya deldirir

0|0
    0|0
  • İlgic durum devlet hastaneleri yapmıyomu

0|0
    0|0
  • senın adına üzüldüm bu durumda evlenmem deme iyi isnanalr var seksiz yaşayan insanalr.

0|0
    0|0
  • Sakın özele gitme
    iyi bir üniversite hastanesine git. Prof a özel muayene ol. Hastaneye girişte para yatırıyorsan.
    Sonra amaliyet için küçük bir meğlag verirsin o kadar

0|0
    0|0
  • Devlette ol amkk

0|0
    0|0
  • yıkıldım :/ böyle bir yaşam hayal etmemiştim elimde mesleğim kazancım olacak ve ben insanlara yardım edecektim hem bana hem bizi bu durumlara düşürenlere lanet olsun :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne kadar ameliyat

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun canım umarım kısa sürede bu sorununa çözüm bulursun

0|0
    0|0
  • Biz bunu tıpta minik bir operasyonla yapıyoruz. Üni hastanelerindeki doktorların çoğu prof doç. zaten neyine güvenmiyorsa

1|0
    0|0
Yükleniyor...