Kendimi bildim bileli vajinamda?

arkadaslar temizlikle veya hastalikla ilgili degil bence kendi kokusu bu hatta standart vajina kokusu iste ama nasil gideririm temizde tutuyorum günlük dus alip temizliyorum kildan tüydende arindiriyorum ama dus sonrasi bile o koku var hastaligim yok doktor muayenesini daha yeni atlattim.. bir yardimci olun?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kötü geliyor olabilir ama biz erkeklere için değil ;))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İc camasırını daha sıkı degistirebilirsin dus aldın cıktın iki saat sonra baslar hafif bir koku cunku sıcak nemli ve kapalı bir yer bence takılma bu kadar iliski oncesi bakımını daha temiz yaparsın hallolur gunluk pede basvurmamanı oneririm dizanteri idrar yolu enfeksiyonu olma riskin artar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• elma sirkesi sürerseniz hiç bir koku kalmıyacak , hatta koltuk altına dahi sür ne terlersin nede koku olur, aynı soruyu geçen haftada yazdım bir de bayan dua üstüne dua yaptı o kokudan arınmış ama elma sirkesi olacak üzüm degil.

0|0
    0|0
    • anladim cok saol ozaman her dustan sonra pamuga elma sirkesi döküp iyce silerim dogru olurmu?

• saol peki gögüs büyüten bir förmülünde var mı :D

• Bana lutfen yazarmisin

• İç kısımlara duş tutma. Artı dış bölgelerde normal sabun ya da duş jeli kullanma.

0|0
    0|0
  • Bazıları kötü kokuyor evet güzel kokan parfümler kullanabilirsin

0|0
    0|0
    • oraya parfüm sklrmi manyakmisn

• KokSun onun kokusu güzel olur

1|0
    0|0
  • Sacma degil. Benim de penis ozellikle de testesteronumda vardi havalandirinca gecti. Acip gez demiyorum ama belirli araliklarla ac ufle.

0|0
    0|0
  • Seks yap artık

0|0
    0|0
  • senınkı nasıl kokuyor bılmem ben bır kadınla sevışıyordum koku vs yok tam vajınaya soktum kafasını bır koku dagıldı sankı curumuş cete olan bır evın kapısı açılmış gıbı oldu anında penısım ındı bende kalktım

0|0
    0|0
  • sabula falan iyice ovala

0|0
    0|0
  • Bence uzman bir doktora git. Umarım mantar filan yoktur.

0|0
    0|0
  • kendi kokusudur çok mu kokuyor ki peki

0|0
    0|0
  • çok fazla sulanma oluyorsa o kokar

0|0
    0|0
  • olabiliyor o. oral yaptıramayacaksın o kadar

0|0
    0|0
  • parfüm sık sende

0|0
    0|0
  • Nasıl bir koku o adetli günde olur genelde

0|0
    0|0
  • Güzel koku sür

0|0
    0|0
  • ya ne var bunda kokmaması acayıp asıl o snn cınsel organın tabı kokacak

0|0
    0|0
  • Her vajina kokar. Eğer güzel kokuyorsa sorun yok. Kötü kokuyorsa mutlaka bunu gidermen lazım hemde mutlaka

0|0
    0|0
  • Kötü mü kokuyor ki :S

0|0
    0|0
  • Kokulu losyon tarzı şeyler var kadınlar için bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0
  • akıntın filan varsa o kokuyordur
    ya da terliyorsundur
    kıl ya da tüy olmadan da terler vajina
    belki de o koku bacak aranızdan geliyordur bacak arası da terler

0|0
    0|0
  • tabi yani normal olarak bir koku oluyor ama nasil bir koku bu

0|0
    0|0
    • nasil anlatiyimki sana koku nasil tarif edilir, güzel degil ama ne biliyim kötü gibi ama giderilmeyen kendine has kokusu

• sağlik açisindan bir sıkıntın yoksa boşver.. iç temizliği dene bir defa diyecemde o da kötüymüş

• kokusu nasıl bir şey merak ettim?

0|0
    0|0
  • Ne Kokuymus Arkadaş

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...