Cinsel istegim gitti?

Daha birkac gun oncesine kadar cok istekliydim ama psikolojik olarak kizlardan soguyunca cinsel olarakta sogudum baska bir hastaliga donusur diye korkuyorum icimde hic tahrik olma istek hali olusmuyor bir sorun aramaya basladim be yapmaliyim?

Güncellemeler:
Icimde hic bir hareketlilik olmuyo napcm ben simdi
Tamam gitti isteksizlik hallettim saolun ilginize :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı şeylerden soğuduysan ya da biraz hassassan ya da kızlardan soğuduysan çok normal, aradığın seks değilde sevgi aşk falansa ondanda olur normal yani :)

0|1
    0|0
    • Aynen hepsinjn birlesimi şu an baktimda tam dedigin gibi peki nasil duzelir bu biliyomusun

Kızlar Ne Diyor 2

• kendinde bir hastalık arama.. ama bir psikoloğa gitmen işe yarar sonuçlar alırsın

0|0
    0|0
    • Yok almim ablacim en son gittim tedavi oldm bitti gecti birde onun icin zamanimi su sinav doneminde ona harcayamam var mı baska bir onerin kendi sorunumu halledecek gucteyim ki sorun beni buluyor birdaha psikoloklara krali gelse gitmem !

• Anladim beni anlayacak seviyede degilsiniz hanimefendi tesekkurler ilginize.

• belli seviyen bayağı yüksekmiş..

• Kızı bırak

0|0
    0|0
    • Hangi kiz anlamadim ac biraz

• şu an hayatinda biri varsa ondan kaynaklidir demek istedim cinselligi biraz düsünme sen ne kadar düşünürsen okadar sorun yaratir

• Biri yok hayatimda istemiyorum zaten. Olsa istek olabilirdi. Dusunmeyim diyorumda her gun surekli cinsellik dusunrn ben simdi sogudum artik hepsinden

Erkekler Ne Diyor 4

• Akışına bırak hiç bir şey yapma bence

0|0
    0|0
  • Ürolojiye git hormon testi iste eğer hormonlar sağlam çıktığı halde isteksiz isen, psikolojik sorun vardır ve endişe etmelisin. Sen hele bir testleri yaptır, sonuçlardan sonra konuşuruz.

0|0
    0|0
  • p*rno izlesende mi iatek yok

0|0
    0|0
  • Nasıl becerdin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...