Kız arkadasim ilişkiye girmek istiyor ama?

Kız arkadaşım sürekli ilişkiye girmek istediğini laflariyla anlatmaya çalışıyor ama bn anlamazdan geliyorum çünkü gunahini alasim yok ileride ayriliriz bide dinen çok sakıncalı kız bu durumda benden sogurmu?

Güncellemeler:
Yardım?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Seni deniyor da olabilir çizgini bozma bundan dolayı soğumak yerine saygı duyabilir hoşuna gidebilir.

1|1
    0|0
    • Anlamadım valla inş boledir

• Arkadaşları demiştir seninki ne düşünüyor ister mi senden diye bu tarz bir konuşma geçtiyse seni denemek istiyordur ona açıkça deki ben hiçbir kıza böyle bir kötülüğü uygun bulmuyorum hayatın ne getircegi Belli olmaz belki senin belki benim tarafımdan biter ( ama sen bitirmezsen bitmez sanıyorum diyip gönlünü de yap ) ben evlendiğimiz zaman böyle bir şeyi dolu dolu yaşamak isterim. Ve bunun özel bir anı olarak bizde kalmasını istiyorum de. Kız sana bidaha aşık olur :)

• EyvAllah

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar erkeklere göre cinsel ilişki konusunda uyanıktır. Yani şöyle oluyor ki seni deneme aşamasına geçmiş duymazdan, anlamazdan gel. Günah olduğunu biliyorsun ya bu yeterli. ;)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen dogru duşunuyorsun bulandırmasın aklını o şu an heves sonra pışmanlık duyar sadece

0|0
    0|0
  • Bencede hiç bulaşma sonra peşini hiç bırakmaz

0|1
    0|0
  • istiyosa kendi isteği kullan gitsin

0|1
    0|0
  • Saf bu ya amaaannnn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5