Kızlığın türünü öğrenmek için kızlık zarı muayanesi yapılıyor mu?

kızlık zarının türünü öğrenmek için kızlık zarı muayanesi yapılıyor mu? hastanelerde yaptıran var mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarının türü ne olursa olsun Neticede kız kızdır böyle bir şeyin Neyi merak ettin anlamadım Hani Eğer esnek olmasını düşünüyorsan esnektir dersin olur biter genelde bakire olmayan kızlar bunu yapıyor ya ilk mazeret benim Kızlık zarım esnektir diyorlar

0|0
    0|0
    • türünü merak ediyorum benim kızlık zarım hangisinden birde mast yaparken biraz zorladım 1 damla kan geldi körktum bişey oldumu diye

• @Balımmmmm Sen zaten direk diyorsun seks yaptını kanamadı diye bazilari seks yapip hic yapmadim bakireyim diye yamaniyor ortaya cikincada esnekmis veya bisikletten dustum diyor ;) dustugu degilde bir * lete bindigi dogru

• Hay Allahım yamanıyor ne? Bak güzel kardeşim olanları anlatıyorsun ama uslup yanlış mazaret vb ya da yamanma gibi sözler kullanınca doğal olarak kadınlar sinir oluyor ve ben de kadınım yani anlattıkların doğru olsa da biraz daha kibar uslupla daha iyi olur. @goldenm75

En İyi Kız Görüşü

• yahu saçmalamayın bu devrde !! doktora git bakalım sana trpkisi ne olacak doktorun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Özelde yaptırabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yapılıyor tabii

0|0
    0|0
  • kız ammı
    dul ammı
    annasının ammıı
    başkada aımm çeşidi yok
    bilginize

0|1
    0|0
    • biraz utanma olsun be kardeşim bilmiyorum soruyorum

• türü yoktur ya kızsın ya kadın türe göremi arayacak erkekler gurban ıolduğum takma kafana o en değerli hazinen senin

• Anladık bakire değilsin

0|0
    0|0
  • Esnek çıkarsa seks partisi mi düzenleyeceksin?

1|0
    0|0
  • Devlet hastaneliri degilnozel polikilinikler yapiyor

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir soru ne demek istedin anlamadım

0|0
    0|0
    • yani kızlık türümü öğrenmek istiyorum muayane yapıyorlar mı

• merak ediyorum kızlık zarımı

• güzel bir merak tebrik ettim :) Ama kendin de bakarak anlarsın herhalde doktora gitmene gerke yok

• Gerek var mı

0|0
    0|0
  • Evet ama. hastanede degil ankarada ise yönlendirebilirim

0|0
    0|0
  • acık bakıyor sadece ona göre anlasılırr :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türü derken?

0|0