Aranızda Bursa veya yakın çevresinde jinekolog olan var mı?

Bundan 5-6 yıl önce biriyle birliktelik yaşadım ve hiç kan gelmedi hep esnektir dedi netten araştırdım varmış öyle bişey neyse sonra bu nişanlı çıktı beni bu halde bıraktı evlenmek istemediğim için ondan sonra kimseyle olmadım bakire olmamamıda dert etmiyodum ama artık bende yuva kurmak istiyorum fakat evleneceğim erkek bu dururmumu bilirse aileme söyler diye korkuyorum diğeride inanmadi ilk ona verdigime yeniside inanmaz anlatsam gercegi nlur yargılamadan yardım edin bekaret kontrol ve kizlik zarı onarim ücreti nedir?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• sahtekarlığın fiyatı olmaz.
    Kendin kadar eder fiyatı.
    senin gibi insanları gördükçe doktor oluşumdan utanıyorum.
    defolun !!!

1|2
    0|0
    • Bu bölümü biz kızlara ve kadınlara yardım ve sağlığımız için okuyup bizi yargılamanızı anlamadım bizim durumumuzada bir empati kurun lütfen yine de yorum için teşekkürler

• iradene sahip olsaydın?

• Kalbim ağır bastı güvence de üstüne eklenince eklenen yine bana oldu

En İyi Kız Görüşü

• ilişkin acılı mı oluyordu?

0|0
    0|0
    • aksine acının a'sını hissetmedim :(

• o yüzden bile ayrı şiddet gördüm inanmadı sevdiğim ilk onla oluşuna

Erkekler Ne Diyor 15

• İstanbula gelme şansın var mı?

0|0
    0|0
  • Merhaba kutahyadayim

0|0
    0|0
  • Öyle onarım ücreti var mı

0|0
    0|0
  • Neden yaptığınız herşeyin arkasında durmak yerine evleneceğiniz kişiyi ve ailenizi kandırmayı düşünüyorsunuz? Bilmiyor musun ki ALLAH herşeyi görüyor ve hesabını soracak?

0|0
    0|0
    • kim kabul eder böyle bişeyi ilk olduğum kişi bile inanmadı kan gelmedi diye tövbe ettim o günden sonra zaten bu azapla ölüyom her gün

• Orasını allah bilir ama ben karşımdaki kandırmak istemiyorum nasıl anlatırım ne tepki verir korkuyorum çünkü birlikte olduğum kişi bile ilk onla olduğuma inanmayip şiddet uyguladı kan gelmedi diye

• Önce sen bu muameleyi sonuna kadar hak etmişsin ALLAH'ın sözünü dinlemeyerek... Daha bu başlangıç başına bu zina dan dolayı neler gelecek evliliğinde ve ilerisinde bunların hepsini kabulleneceksin... Erkekler rezil bir durumda zaten sen onlara gidip teslim olmuşsun her türlü muameleyi yaparlar sana Sen ALLAH'tan korkmadığın sürece herkesten ve herşeyden korkarsın

• 5yil yirtilmayam zar merak etme hic yirtilmaz. fakat karsindakine onun ilki oldugumu hissettirmek istiyorsan ürkek bir ceylan gibi davran. Sevisirken ileriye gitme ve surekli yarida kes 3-5 ay surundur;)

0|0
    0|0
  • Hanimefendi zarinizi diktirmek istiyorsaniz
    İliskiden 36 saat once operasyon yapilmali yoksa kanama olmaz

0|0
    0|0
    • geçici dikim değil kalıcı istiyom öyle varmış araştırdım

• hiç bilgim yoook ama tel ile arayıp sor yerler vardırrr

0|0
    0|0
  • İstanbula gelirsen ayarlarız

0|0
    0|0
  • Sen bul evlenicegin erkegi ben sana yardim ederim

0|0
    0|0
  • Ben olsam doktor angitmezdim ama anlafmada cocuga eger oyle ise

0|0
    0|0
  • Merhaba bursa gemlikteyim.

0|0
    0|0
  • İzmirde muayene 100 TL, diktirmek 400-500 civarı

0|0
    0|0
    • aa tm adres bilgi verebilir misiniz?

• Dikim o kadar ucuz m? Şaşırdım 1-3 tl arası yazıyo nette

• Dikim dediğin 15 dakikalık bir işlem, öyle uçuk fiyatlar verme sakin

• Sen git kendine caktir so ra da gel burada koca ara ulan zevkine bakarken 5 yil aklina gelmedi tabi evlenmeyede gerek kalmiyor zorla agzini actriyon insanin

0|0
    0|0
    • aradan 5 yıl geçti ilişki 5 yıl sürdü demiyom sizin yüzünüzden bizler bu hale geldik ve o yüzden sizin gibiler haketmiyo dürüst ve temiz kızları

• penisi küçük müydü?

0|0
    0|0
  • banada var kurban olayim

0|0
    0|0
    • defoll bee bekaretim bozuk karakterim değil

Kızlar Ne Diyor 1

• saçmalama yahu. buna önem veren kalmadı emin olüzülme

0|0
    0|2
    • korkuyorum işte kandırmak ta istemiyorum ama öncesi çok yaktı canımı ya buda bozuğum diye pişman ederse beni

• olablir herlkesin başına gelebilir zaten 0onun için gelen hiç gelmesin

Yükleniyor...